Stari Grobnik u novom izdanju - -

PfqJGar.jpg


N8Pt7Bu.jpg


f6HQXxD.jpg


e23NXi5.jpg


iocYnqX.jpg


hKxtZ1m.jpg


9VwimWF.jpg


QkpHZKT.jpg


DILVEnH.jpg


wicLxOQ.jpg


PIft970.jpg


PV03fRU.jpg


bsFWINO.jpg


N2Cv1KL.jpg


šŸ˜¤
 
Prvi put sam vidio da neko onako fljusne na Grobniku, na ciljnoj, bome nije svejedno bilo vidjet kako nepomično leži, ali sam pitao Keca ako zna Å”ta je bilo, nasreću samo nesvjest. Opalio sam dve slike od toga ali nekako mi se ne stavlja to na internet. Ostatak akcije bilo ok, par zanimljivih motora u parku, idem vidit koja je slika ispala dobro.
Jel pao na startu trke ili
 
To je bio baÅ” kraj trke i počeli su usporavat tamo, neko je valjda izgubio koncentraciju ili Å”ta već, ćoknuo svojim motorom tog dečka na motoru #45 i ovaj je krenuo prema zidu od pit lanea, zakuco se u zid glavom itd.

Probat ću izbrisat tu sekvencu iz sjećanja.
 
  • Like
Reactions: PC40
Kažu na instaću 22.06. opet moto open day.
Jel planira tko ić?
 

Attachments

  • Screenshot_20200608_110511_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_20200608_110511_com.instagram.android.jpg
    113.2 KB · Views: 80
a etot, i pare ne vraćaju ako otkažeÅ”..

To je u biti najveća prevara... Iskoristili su koronu da nametnu taj ograničen broj ljudi i sad će ostat to plaćanje unaprijed...moga bi ja nazad na cestu ovo će postat bezobrazno skupo(već je)
 
Å”to je najtragićnije njima je open day najmanja zarada, kolko god je nama skup i da nije bilo korone i otkazivanja ne bi ga ni bilo, jer su sve termine bili rasprodali..
a ne možeŔ ni kovanicama platit..
 
A živcira me i ona rampa.
Dođem na kavu, a portir me skoro pita i OIB
 
Valjda će maknit ovo plaćanje unaprid... Jer nikad neznaÅ” Å”ta ti se može desit da si u nemogućnosti doć... Razumin dok je ograničen broj ljudi na stazi pa svakako želiÅ” da sva mjesta budu popunjena ali ne u normalnim okolnostima...
 
Ranije sam sluŔao neŔto video od Nivzija i spomenuo je trek dejeve gdje je on instruktor, u Haslamovoj Ŕkoli na Donningtonu. I pazi ti koja je to tamo rabota;

The Premier class at the race school costs Ā£310. For this you get a rider briefing in the morning, rental of full kit from head-to-toe and use of a fully-fuelled Honda bike.

Jbt...za 2500kn Blejdica, odjelo i instrukcije cijeli dan.
 
Ranije sam sluŔao neŔto video od Nivzija i spomenuo je trek dejeve gdje je on instruktor, u Haslamovoj Ŕkoli na Donningtonu. I pazi ti koja je to tamo rabota;

The Premier class at the race school costs Ā£310. For this you get a rider briefing in the morning, rental of full kit from head-to-toe and use of a fully-fuelled Honda bike.

Jbt...za 2500kn Blejdica, odjelo i instrukcije cijeli dan.
a kako mislis doc do gori...sa blek brdom?!