Stari Grobnik u novom izdanju - -

boqte mazo imsa gto quattro gospodar pRRstenova :shock: :shock: :shock: 8) 8) 8)

a i ajkule su :0648: :0648: :0648:
 
Ako je ovo pravi D-type Jaguar ( mislim ne kasnija replika ) onda kosta dva vagona novaca

Ako je Lynx isto je brdo novaca

A i ovaj Montreal je luda kuca ka i ova IMSA audi.

Sta se tice ove C4 corvette rodjak je uvalija big block unutra i vidim da kipi sa svih strana
( stvarno me interesira koliko ima konja )

Jebalo majku je sam ljubomoran
 
Dobro sad budimo realni ako je ovo imsa audi ja sam šeik od bruneja

to se neko doma igro sa epoksijem al ok nema veze trud se isto nešto broji  8)
 
Bio sam takoder za vikend na Grobniku i primjetio da u ulazu u jedinicu nakon ciljne ravnine je poštena udubina na početku zavoja. Auti osjetno propadnu kroz nju. Nije mi jasno jer su to tak ostavili ili je to već staza dobila udubinu? :misli:
 
Riker said:
Dobro sad budimo realni ako je ovo imsa audi ja sam šeik od bruneja

to se neko doma igro sa epoksijem al ok nema veze trud se isto nešto broji  8)

Sta si sam reka trud se cijeni

Prava je imala 720 ks prije 30 godina ne bih se zacudija da ako se netko stvarno zaigra
nema isto gomilu konja ( i inace joj auspuh zavrsava iza prednjeg desnog kola i to promjera 80mm )

Ali ovo skroz dobro izgleda samo me vise interesira onaj D-type jer stvarno je skup u bilo kojoj varijanti 
 
Musashi said:
Bio sam takoder za vikend na Grobniku i primjetio da u ulazu u jedinicu nakon ciljne ravnine je poštena udubina na početku zavoja. Auti osjetno propadnu kroz nju. Nije mi jasno jer su to tak ostavili ili je to već staza dobila udubinu? :misli:
 
Pogledaj naslov pa prosudi sam.Ta rupa sa desne strane ,ili udubljenje, je tu otkad znam ja za Grobnik a to je ni manje ni više nego 27 godina.Dobro dođe da se motor uznemiri i da sve postane uzbudljivije  dok se ne navikneš,a poslije ni ne misliš na  to.
 
Odpeljo sam stari Grobnik (jbg nije još došao new azvalt patch) sa LMP Tojotom, čisto da zamislim kako bi bilo da najbolji F1 vozač nakon Prosta i uskoro vlasnik Trostruke Krune motorsporta odvozi oko Grobnjače.

To zato jer mi je malo neprijatno da nitko na ovom briljantnom forumu nije komentirao kako je rješio svoj prvi nastup na Le Mansu...

https://youtu.be/Q16Kb96YfDM

Jbt.
 
Šta nisi odvozio u Aston Martinu od Laudinog malog ....  :jesus:
 
Da da prate se trendovi jako lipo.
 

Attachments

  • 35886294_2072132133043759_8364222717586571264_n.jpg
    35886294_2072132133043759_8364222717586571264_n.jpg
    122.2 KB · Views: 329
važna obavijest  :lalala:

dana 26.6. obaranje apsolutnog rekorda staze i isprobavanje novog asfalta  :bananarace:

za sve funove i obožavateljice, autogrami i druženja sutradan  :party:

:yikes:
 
go-go said:
važna obavijest  :lalala:

dana 26.6. obaranje apsolutnog rekorda staze i isprobavanje novog asfalta  :bananarace:

za sve funove i obožavateljice, autogrami i druženja sutradan  :party:

:yikes:
Ja budem 29-tog.... Moj autogram nece niko trazit i budem najsporiji na stazi  :mrgreen: