Stari Grobnik u novom izdanju - -

go-go said:
a jesmo se rasporedili, k'o po dogovoru.. :mrgreen:
U petak stavljaju kisu, moram.obavit konzultacije sa ostatkom ekspedicije.... Ili riskirat pa cekat petak, pa ako to ne upali onda u nedjelju...  :misli:
Edit: sad nema kise na prognozi.... Daleko do petka  :?
 
Face_Off said:
U petak stavljaju kisu, moram.obavit konzultacije sa ostatkom ekspedicije.... Ili riskirat pa cekat petak, pa ako to ne upali onda u nedjelju...  :misli:
Edit: sad nema kise na prognozi.... Daleko do petka  :?

mi smo ima misec ipo dana dok je bila teska kisa po prognozi krenili iz splita i nismo se zajebali..kisa pocela u 17:30  :mrgreen:
nebi si nikad oprostili....al rekli smo neka guzica vidi puta i motori trajlera pa sta bude...
 
Evo, danas Bobo ekipa runda na mokrim gumama  :mrgreen:
 
a sutra jedino bura..
 

Attachments

  • vrijeme grobnik.png
    vrijeme grobnik.png
    312.4 KB · Views: 180
:shock:

sad tek vidim na kojem gumožderu smo vozili zadnjih sto godina.. :palacdolje:

ovo je milina, na 1.40 ne možeš gumu pregrijat, drži ko po tračnicama cijeli dan  (y)

malo pušikalo, u zagrebački bez kočenja, samo digneš jedro.. :LOL:

inače, ja bio jedini croat, nigdje nikog, dva-tri talijana, neki srbijanci sa dva motora i neke žute table sa dva motora..i par motora u boxovima.. :misli:
 
Slazem se go-go. Sad se da vozit i sa rosso corsa i sportsmart tt dosta brzo bez beda.
Meni je izjelo zadnju gumu a i prednja nije u najboljem stanju, al to je sad pitanje dodatnog igranja sa tlakom, ovjesom i tehnikom voznje.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 
s2r said:
Slazem se go-go. Sad se da vozit i sa rosso corsa i sportsmart tt dosta brzo bez beda.
Meni je izjelo zadnju gumu a i prednja nije u najboljem stanju, al to je sad pitanje dodatnog igranja sa tlakom, ovjesom i tehnikom voznje.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

vidio sam sliku, još sam te  :poke: da si spor  :mrgreen:

jbte gore mi izgleda guma do karlobaga, nego sad na grobniku  :LOL:

ja naprijed imao medium-soft sa 1 danom starog asfalta..sad nakon novog asfalta izgleda bolje nego prije, očistili se smrklji.. (y)

stari asfalt bi ju podero do kraja, jer je bilo nešto hladnije, ne bi' do pauze mogao odvozit'..

 
Spor sam, tu nema govora, al pomalo. Ducati days je bio prvi izlazak sa stricom na Grobnik. Treba naucit', pa onda ic topit sekunde ;)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 
go-go said:
svi smo mi tu oko 1:66  (y)
Jedino je Kos 1:67 [emoji14]
Vidis prednje, nesto tu ne stima.. Rijesit ce se uglavnom.
6474087d3649d29a5252b65259e02e52.jpg


Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 
ma dobro je to za traktor..nemaš sa prednjom šta fulat..medium na 2.0-2.1 i deri  (y)
 
Ebate svi spuštaju vremena samo ja dižem  :?
Mora da je do motora  :LOL:
 
koss said:
Ebate svi spuštaju vremena samo ja dižem  :?
Mora da je do motora  [emoji38]
To ti je zato sto furas kineski laptajmer ;)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 
s2r said:
To ti je zato sto furas kineski laptajmer ;)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Jeli se vozila koja MTS na Ducati days? Koje gume, ako si primjetio mozda?
I, ako je bila koja, kako se vozi po stazi?
 
Getriba said:
Jeli se vozila koja MTS na Ducati days? Koje gume, ako si primjetio mozda?
I, ako je bila koja, kako se vozi po stazi?
Jes, par komada.
Dobar frend s 1200s doso, skinuo kufere, namjestio tlak i vozi. M7rr bez problema 2x po 20min s pauzom od 1h izmedju. Vozi se super.


Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 
s2r said:
Jes, par komada.
Dobar frend s 1200s doso, skinuo kufere, namjestio tlak i vozi. M7rr bez problema 2x po 20min s pauzom od 1h izmedju. Vozi se super.


Sent from my SM-G930F using Tapatalk

e to san tija procitat... to roki rokaj :021: :grin: