Stari Grobnik u novom izdanju - -

Jucer bio novi azvalt je  :0648: :0648:
Gume dobre nakon 7-8 krugova van na 10-15 min i tako cijeli dan.
Vrijeme 1.50

kcyphz.jpg

 
pikacu88 said:
Jucer bio novi azvalt je  :0648: :0648:
Gume dobre nakon 7-8 krugova van na 10-15 min i tako cijeli dan.
Vrijeme 1.50

kcyphz.jpg

ček ček ... znači sad je staza sporija ili šta !?!?  :misli:
 
strasilo said:
ček ček ... znači sad je staza sporija ili šta !?!?  :misli:
Ljudi koji znaju kazu da je brza...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 
Pikaču se vozi puno brže od mene ... a ja sam radio nešto više od 1:50 .. pa ga zato pitam ...  :wink:
 
strasilo said:
Pikaču se vozi puno brže od mene ... a ja sam radio nešto više od 1:50 .. pa ga zato pitam ...  :wink:
Za prvi puta sa cestovnim gumama nisam htio izvoditi ne znam sta da ne bih svoju ninjicu sjebal slucajno :0648: :0648:
Ali moze se piciti staza je mrak sa novi azvaltom :0648:njammmmmm
 
znači , ako nisam puno blesava ukrug sad se može na istim gumama i doma doći , interesting,  mislim da nisam ovo trebala pročitat :oops:  :LOL:
 
lunjo said:
znači , ako nisam puno blesava ukrug sad se može na istim gumama i doma doći , interesting,  mislim da nisam ovo trebala pročitat :oops:  :LOL:
   
Dobro da si proćitala ali sve ti ovisi o tome koliko natežeš one sajle sa desne strane volana. :LOL:
 
molija bi ukratko da me se obrazuje u vezi prvog dolaska na grobnik.nisan nikad bija, zanima me koji su uvjeti da se izađe na stazu, koliko se krugova može vozit, koliko se to plaća, jel se može doć svaki dan il na posebne datume.sramotno da uopće ovo pitan al volija bi da mi neko od vas napiše koje bija baš nedavno.fala unaprid
 
barba said:
   
Dobro da si proćitala ali sve ti ovisi o tome koliko natežeš one sajle sa desne strane volana. :LOL:

ma to one same  :whistle:  :mrgreen:
 
Aryan said:
molija bi ukratko da me se obrazuje u vezi prvog dolaska na grobnik.nisan nikad bija, zanima me koji su uvjeti da se izađe na stazu, koliko se krugova može vozit, koliko se to plaća, jel se može doć svaki dan il na posebne datume.sramotno da uopće ovo pitan al volija bi da mi neko od vas napiše koje bija baš nedavno.fala unaprid

Uvjeti  :misli: :misli:
prvo pogledaš kad je open day na www.grobnik.hr (zauzeće staze)
kad si već gore platiš na blagajni ...cijena "sitnica" cca 550kn u tjednu/cca 700kn u vikendu
jedno/dvodjelno odijelo , kaciga, čizme, rukavice i vozi
nemoj radit više od 7-8 krugova zbog guma, imaš vremena cijeli dan od 9-17h
ne forsiraj ništa dok ne uđeš u mot
probaj pohvatat idealnu liniju da nisi opasnost za sebe i druge
poslije nemoj popit 6-7 piva nego jednu jer se moraš vratiti doma  :LOL: :LOL:

probaj i uzivat ćeš  (y) (y)
 
Aryan said:
molija bi ukratko da me se obrazuje u vezi prvog dolaska na grobnik.nisan nikad bija, zanima me koji su uvjeti da se izađe na stazu, koliko se krugova može vozit, koliko se to plaća, jel se može doć svaki dan il na posebne datume.sramotno da uopće ovo pitan al volija bi da mi neko od vas napiše koje bija baš nedavno.fala unaprid

Najbolje ti je sa nekim poći koji je bio ili pratiti i ukalumat se ekipi kad ide. Stat kraj njih i koja piva, gemišt i to je to  :mrgreen:
http://www.grobnik.hr/pista/Kalendar-utrka-zauzecca.hr.html
Slobodni dani su ti najjeftinji mislim oko 550kn za domaće. Imaš cjenik, gledaj cijenu za  4 ure za nas domaće a voziš cijeli dan.
Mitinzi od 700 do 1000kn kako ko i kako se prijaviš.
Obavezno ful oprema kožna.
Voziš krugova kako se osjećaš i u kakvoj si kondiciji.
Gume kakve dobRRe.
Za početak bistRRe glave guzice uza zid.  :mrgreen:
 
Aryan said:
molija bi ukratko da me se obrazuje u vezi prvog dolaska na grobnik.nisan nikad bija, zanima me koji su uvjeti da se izađe na stazu, koliko se krugova može vozit, koliko se to plaća, jel se može doć svaki dan il na posebne datume.sramotno da uopće ovo pitan al volija bi da mi neko od vas napiše koje bija baš nedavno.fala unaprid
ako nemaš kožnu opremu možeš iznajmiti, gume možeš kupit tamo ako želiš, onda se javiš u školu vožnje i napomeneš da si prvi put na grobniku pa će ti objasniti par osnovnih pravila vožnje po stazi, ili pak možeš dogovoriti i vožnju s instruktorom nekoliko dana ranije, ali to nije obavezno. Kad je open day, na stazi se može voziti tko god želi. samo predaš račun kod semafora di je ulaz na stazu i gas
 
fala, najviše me zanima kakav motor triba bit i oprema, ja neman kožno nego tekstilno odijelo, ne pijen ni pive ni gemište ni išta alkoholno pa lako za nazad vozit..mislija san doć na open days, stranicu grobnika san vidija i nigdi se ne spominju uvjeti vozača i motora.gume iman nove, motor nikad padan, još uvik u cvitu mladosti obojica.
 
Onda prvo kupi kožno odjelo... (y)
 
Ekipa, jel ima tko možda kakve fotke s Ducati days 10.06.2018. s test vožnje po stazi koja je krenula oko 14h? :)

Vozio sam pa bih se htio dokopat kakve fotke ako netko ima, u pitanju je bio Supersport S, a ja u pretežno plavom Dainese kombinezonu s mat plavom Shark kacigom...