Stari Grobnik u novom izdanju - -

baxy said:
Brzina kruga ili utrke nema veze s time, barem prema viđenome ... a kad smo već kod toga mislim da je taj krug potrebniji onima sporijima koji nemaju ili ne koriste grijače, manje znaju itd. ... a pada se zbog guma i na manjim brzinama :wink: :?
Tibor ti je sve rekao.
Tu se i ja jednim dijelom uklapam.
 
zadro_st said:
Ma razumin, nego mediji vole te loše vijesti dobivaju najviše klikova
To je,ali sa grobnoka se nikad ništa ne čuje a ima dosta toga. Očito dobro skrivaju
 
8. King of Grobnik, petak 1.11.2019  :021:
 

Attachments

  • DSC_0493.jpg
    1,005.8 KB · Views: 243
  • DSC_0507.jpg
    994.1 KB · Views: 233
  • DSC_0518.jpg
    990.4 KB · Views: 341
  • DSC_0520.jpg
    1,019.8 KB · Views: 366
  • DSC_0544.jpg
    1,013.3 KB · Views: 315
Najgore se utrkivati sam protiv sebe  :mrgreen:
 
Ja se sjećam da je Zoki reko da je Zdes uspio ne pobjediti ni kao jedini natjecatelj u klasi .... :shock: :shock: :LOL: :LOL:









Al , jebiga on se bar vozi ... svaka čast Zdes    (y) (y)
 
Slabo ste pogledali sliku... ženska ima jedan pehar u ruci i još su dva iza nje na podu + Zdesov u ruci = dakle min 4 mladića u borbi za odličja  :mrgreen: :mrgreen: :wink:
bravo Zdes  (y) (y)
 
Svaka čast svima koji su vozili po onoj kišurini  (y)
 
Face_Off said:
Na zalost je, i polomljenih ima. Iz frendovog boksa jedan kljucnu kost, drugi pet rebara, probijena pluca i slezena...

Po njemu je jedan doletio prebrzo i zabio se u ove ispred a guzva bila.
Startna lista za trku je imala 48 motora, sad koliko ih je startalo ne znam.
Ugl, sranje zesce. Jos kad se pogleda na cestama sta ne bilo, bas los vikend. :palacdolje:

Ima kakva slika?
 
igVG said:
Ima kakva slika?
Poslao mi samo sa zida bokseva jednu, al vidis samo hitne i to je to... I par motora sto su bili s njim u boksu. Nije nikom do slikanja bas bilo
 
Face_Off said:
Nije nikom do slikanja bas bilo
Lajkam ovu izjavu.
Bolje da ih nema.
Osobno misljenje, imam averziju od nesreca na slikama, videu, a pogotovo u zivo.
 
To je trebalo snimiti da se nauci na primjeru.
Jer nevjerovatno mi je da se tako nesto moze dogoditi u warm-up lap-u.
Jer i u trci pazis i gledas, a ovdje pomalo...ugrijavanje.
Ali ocito moze.
 
Moguce da imaju snimku na stazi ako je pokriveno kamerama, ali to bi trebalo samo policiji ici...


Moje misljenje je da ti ne trebaju snimke padova, jos sa ovakvim posljedicama, da znas da trebas pazit na sebe i na ljude oko sebe bio warm up krug, start trke ili krug iza zavrsetka trke... Ali eto shit happens.
 
Ne tocno.
Dozivio sam svasta cak i na ulici sa vise renomiranih forum speed mastera.
Da pisem nebi covjek vjerovao.
Dakle ne zmiriti.
Neka se vidi, da velike zvijezde olade.