stari motori

zanimaju li vas stari motori uopče

  • ne zanimaju uopĆe

    Votes: 101 7.5%
  • da zanimaju me

    Votes: 1,116 82.4%
  • preferiram samo nove motore

    Votes: 137 10.1%

  • Total voters
    1,354
demza said:
hehe, z900... ima u brodu jedan

aerodinamicka zvona su mi nesto posebno... na netu sam naisao na suzuki bandita limited edition iz '91
1991_bandit_400_ltd_V_450.jpg

tko vozi tog z900???
 
strasilo said:
čekaj, jel to onaj televizor ?
ili ovakav kao na slikama... ?

frend restaurira par takvih komada, pa vas mogu povezati...  (y)

Nije ovakav kao na slikama...

Nema nicega na motoru...nikakvih naljepnica...nicega...al kolko sam uspio naci taj moj je TS 250...
 
tommyYZF said:
Nije ovakav kao na slikama...

Nema nicega na motoru...nikakvih naljepnica...nicega...al kolko sam uspio naci taj moj je TS 250...
TS.... ?!?!?... to je onda "popularni" televizor, zbog oblika prednjeg fara... ako se ne varam...  (y)
 
strasilo said:
TS.... ?!?!?... to je onda "popularni" televizor, zbog oblika prednjeg fara... ako se ne varam...  (y)

neznam...to kod nas tako ne zovu...kuzis...

Ma taj moj ima onaj veliki okrugli far...

Prilicno sam siguran da je to TS 250...
 
Ne zanimaju me pravu oldtimeri, iako bi jako volia imat neki motor 0d 10, 15 god pa nešto po njemu radit, prerađivat.....Onda me ekipa zafrkava da to oću jer imam novi motor pa kao brzo bi meni dosadila ta stara krama. :LOL: To bi mi predstavljalo neki poseban gušt(imat i neki stariji motor pa nešto po njemu radit) i planiram kad budem baš imao viška para(ne skora budućnost :() i kupit sebi tako nešto (y)
 
Ovaj prvi na ove dvi slike mi predobro izgleda (y)
Zanimljivi su mi ovi auspusi...
 
meni osobno je HONA CB 900 odlična i volio bi imat jednu u garaži :D
 
Ja ću možda ovaj tjedan dopeljati jedan Kawasaki Z400J iz 1978. pa stavim slike ak dopeljam.  :wink: Inače tema je  (y)
 
crna_noc said:
jok...to je otišlo na tamiću slavonsko brodske registracije prema auto putu....
naslagani jedan do drugog...
ak znate nekog u brodu da se time bavi sigurno je on to hapio...samo bi voljela znati gdje u osijeku je to našao....
Navodno neki lik negdje oko Varaždina misli otvarat neki muzej motora, pa su možda i ti krenuli prema njemu.
Ajmo Varaždinci, ak neko zna nešto više, nek se javi!
 
shonyo said:
Navodno neki lik negdje oko Varaždina misli otvarat neki muzej motora, pa su možda i ti krenuli prema njemu.
Ajmo Varaždinci, ak neko zna nešto više, nek se javi!

joj da mi je para....
ima jedan lik kod mene u selu što ima par komada...daklem,ne znaš kojije ljepši od kojeg...
al potroši para na njih više neg na cijeli vozni park koji svaki dan koriste on i njegova familija...
gušt je gušt
 
Tommek said:
Ja ću možda ovaj tjedan dopeljati jedan Kawasaki Z400J iz 1978. pa stavim slike ak dopeljam.  :wink: Inače tema je  (y)
 
samo kupi zeku to je odličan motor.
 
Naravno da me zanimaju stariji motori ( sssss, ne trubi bezveze, ono što ti imaš još ne spada u starije motore, moj je imao 20 godina kad smo prekinuli  :mrgreen: )
Najviše "volim" klince, kao vole motore,a kad im kažeš da kupe GSX 750 iz 84., samo što te ne popljuju tj. rađe se neće voziti nego imat motor star 15 godina,a za mlađi nemaju para ni u snu.
To im je što bi rekao Zuhra u nekom svom show-u "nekak pase"
Ja sam puno kilometara napravio sa starim motorom ( cura i motor su mi bili isto godište,ali oboje je bivše  :mrgreen: :LOL: ) i ništa mi nije falilo.
O preradama da i ne pričamo, to je posebna ljubav !!!!
 
do pred 2 mjeseca san vozil preradu CB400n iz 83, na zalost vrisnula makina, kupio za 1000 ojra i vozio i preredjivao 5 godina. Nekako su mi stariji motori drazi od ovih novih, imaju "dušu" novi motori su mi nekako bezlicni, neznam kad mi je zadnji put srce brze zakucalo pri pogledu na neki novi motor. Sad cu stavit makinu od maraudera vz 800 iz 97 (stigla jutros :D) to je za mene novi motor, a i to vec ima 9 godina.