stari motori

zanimaju li vas stari motori uopče

  • ne zanimaju uopĆe

    Votes: 101 7.5%
  • da zanimaju me

    Votes: 1,116 82.4%
  • preferiram samo nove motore

    Votes: 137 10.1%

  • Total voters
    1,354
Ninja said:
Tema je stari motori,a ja uglavnom vidim likove  da pucaju sa starim motorima pa pretpostavljam da to rade jer ih zele unistiti po kratkom postupku :palacdolje: sto na taj nacin i uspjevaju...

Jos nisam vidio nikoga da puca sa novim motorom od cca 100000kn.

kriva ti je pretpostavka....
 
Streetfighter said:
gledaj onaj ko u glavi ima tu  briju..pucat ce i novim i starim...
e vidiš ja sam vidio ekipu kako puca sa novim r-ovima,onaj ko je uložio puno novaca i truda i ko cijeni svoj motor snjim neće pucat

istina....  (y)
 
Kako je najlakše sebi predstaviti pucanje iz auspuha i kako je klipu,ventilima,radilici u toj situaciji.
Samo treba zamislit situaciju da se dižeš iz kreveta i da te svaki puta netko oplali daskom po glavi.
E odprilike je tako se osjeća kad  klip ide prema gore,a ti mu pripališ smjesu negdje na pola puta do GMT :mrgreen: !!!
 
sssss said:
istina....  (y)

Ne kuzim....
Znaci okrenula si plocu o pucanju :LOL:
Vise nije "in"
Ili si shvatila da to steti svakom motoru,pa i suzukiju
 
hehe....ja neam taj problem...jer moja jawa ne puca....hehe....smrc
 
Ninja said:
Ne kuzim....
Znaci okrenula si plocu o pucanju :LOL:
Vise nije "in"
Ili si shvatila da to steti svakom motoru,pa i suzukiju
Nabavila je 357 magnum...
 
Ninja said:
Ne kuzim....
Znaci okrenula si plocu o pucanju :LOL:
Vise nije "in"
Ili si shvatila da to steti svakom motoru,pa i suzukiju

nisam ja nikakvu ploču okrenula niti pričala što je "in" a što "out"....
a već sam ti objasnila da ovo nije tema da se o tome razglaba....
istina da pucanje šteti motoru, ali ne svakome jednako makar bili  "isti" motori, nema tu pravila.....
a primjerice kad se voziš u jebenom defileu prva-druga, prva druga.... i kad ti motor počne raditi na tri cilindra nema druge nego da ga malo isturiraš (gdje on i sam zapuca)....
btw.... kao što sam rakla, nema pravila.... npr. prošle godine sam pucala i iživljavala se do maximuma (imala sam za to privatan razlog-zaslužio je) i taj i dalje vozi, a ove godine sa istim, samo godinu dana mlađim motorom nisam pucala i divljala, štedila sam ga i čuvala, pa se jbg ne vozim.....
a ti ako imaš neke svoje stavove, ne moraš pljuvati ostale koji imaju drugačije....
 
Ninja said:
Ne kuzim....
Znaci okrenula si plocu o pucanju :LOL:
Vise nije "in"
Ili si shvatila da to steti svakom motoru,pa i suzukiju
e ninja a kaj ti voziš pa tuguješ kad drugi pucaju???
suzuki:uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi:
ninja :mortal:  :povraca: :eek:pakoljut: :2up:
 
Ninja said:
Tema je stari motori,a ja uglavnom vidim likove  da pucaju sa starim motorima pa pretpostavljam da to rade jer ih zele unistiti po kratkom postupku :palacdolje: sto na taj nacin i uspjevaju...

Jos nisam vidio nikoga da puca sa novim motorom od cca 100000kn.
 




stari moj gadno si se zeznul ekipa sa novim motorima vise puca nego sa starim motorima kod nas na susretu je frajer toliko  dugo puco sa novog cbr dok mu nije puko blok motora ili jedam specijalac koji je kawca drzo u crvenom dok mu nije zakuho nena ti to veze sa starosću motora nego sa nasim balkanskim mentalitetom
 
Da se mi vratimo malo temi, evo novopeceni oldtimer sto ga vozi moj stari. (pod novopeceni mislin da ce tek ove godine biti sluzbeno old), suzuki gs 1000.
 
Mazo said:
Da se mi vratimo malo temi, evo novopeceni oldtimer sto ga vozi moj stari. (pod novopeceni mislin da ce tek ove godine biti sluzbeno old), suzuki gs 1000.
Good bike (y).
Imao sam GSX-a 1100 televizora i motor je odličan, jest da ima toliko vibracija da kad staneš u birtiju, naručuješ malu kavu u velikoj šalici jer inače bi sve prolio  :D
 
GIXER said:
Good bike (y).
Imao sam GSX-a 1100 televizora i motor je odličan, jest da ima toliko vibracija da kad staneš u birtiju, naručuješ malu kavu u velikoj šalici jer inače bi sve prolio  :D
ma to je od turba :jesus:
 
:misli: Ma ja ovo nekužim, svi kak da su s marsa opali, pa kaj naše  prvenstvo  oldtimerčeka niko nikad videl nije, a nas skoro pa stotinjak jurimo po grobniku i raznim selima i gradovima , celu sezonu,.....pa pogledajte si malo i reportaže na stranici, pa ima izvješča sa slikama sa gotovo svih utrka, educirajte se malo, molim vas.... :D i podržite, nas koji svoju lovu, vreme i živce na to trošimo.... (y)
:wink: E a evo i di možete možda naći nešto za svoju dušu i pridružiti nam se....
www.tdm-oldmoto.com
 
puno bolje.. (y)
ja bi volio nabavit kakav stari motor pa da ga  lagano uređujem tipa z650 ili xs 400 :D
ako ko zna za kakvog slobodno nek javi
 
Ovdje se moraju odvojiti dvije stvari, oldtimeri i "stari motori". Meni osbno stari motori su "ono" što je neko rekao ovdje da se miševi legu u njemu, a nekad (davnih 30tih)se "truckao" po vrletima ove naše zemlje (bivše), međutim ovdje se radi o "ukusima" i naravno starosnoj dobi osoba koje su nazočne u ovom topiku, jer koliko vidim neki od njih nikad nisu vidjeli NSU,ADLER-a, OLIMPIJU,DKV-a,HOREXA itd. u orginalnom stanju, a to se ne može mjeriti ni sa jednom "zujalicom". Što se tiče dijelova za te motore, malo učeniji bravar ih može kopirati na stroju i sve je jednostavno riješeno, od motora do motoristike i el. instalacije (naravno za to vrijeme).
Nije važno koliko novca ste dali za motor koji vozite, nego na koji način ga koristite.