stari motori

zanimaju li vas stari motori uopče

  • ne zanimaju uopĆe

    Votes: 101 7.5%
  • da zanimaju me

    Votes: 1,117 82.4%
  • preferiram samo nove motore

    Votes: 137 10.1%

  • Total voters
    1,355
OldBoy said:
   

    Ovaj FZ mi je draži original stari nego da su takvog novog napravili  :wink:

    Jer poanta je u tome da je uspio preživjeti, a ne reinkarnacija  :mrgreen:

Pa nek neko sad kaze da Yamaha nevalja! :mrgreen:
Cak i izgleda jako blizu toga kakva je bila kod mene prije 8-9 godina. :D
 
Gato said:
Pa nek neko sad kaze da Yamaha nevalja! :mrgreen:
Cak i izgleda jako blizu toga kakva je bila kod mene prije 8-9 godina. :D

    ...ma problem je samo prvih dvadeset godina, dalje je lako  :mrgreen:
 
neki su me pitali što radi BABA OS i da li je živ i zdrav-odgovor je  (y) (y) za njega..
organizirao je danas jedno prekrasno druženje starih i starijih motora (i auta!) u Baranji ,ugostio nas je vrhunski jelom i naročito pićem  :naklon: :naklon: (bilo 38 C!!), "provozao" malo Baranjskim ljepotama, rashladio vožnjom brodom kroz Kopački rit (  (y) ) i iako je bilo ubitačno vruće vrhunski se proveli  (y)

 
Olivox  :misli:  eeee što mi je žao što nije stigao-bio da popričamo.Radi vrhunske motore  (y) Honda mu je mrak !! a i Condor također.mislim da je to bio njegov tata sa motorima  :misli:

Bio je i mcrmirko, Chupavi, Bocko.. uglavnom ekipa za  (y)
 
Bocko i njegov Tomos D -projekt koji kreće ove zime, te ostatak Vinkovačkih ljepotana (ta ekipa im "vraća" život  :naklon:)
zadnja 15-ica je  (y) u original boji vrh stanju.
 
mcrmirkov Z je  (y) i jedna preeekrasna Honda njegovog kolege-meni osobno najjači motor danas jer bolujem od hondititisa  :mrgreen: -priznajem
 
Nije me bilo na temi neko vrijeme, pa sad tek citam ovo tvoje Rocky.
Lijepa inicijativa i druzenje matoraca :mrgreen:, moram priznati i usput primijetiti da ovaj mcrmirkov "Z 500" zapravo i nije 500, jer je gore masina od Zephyra 550, ako se ne varam. :wink:
 
rocky6 said:
mcrmirkov Z je  (y) i jedna preeekrasna Honda njegovog kolege-meni osobno najjači motor danas jer bolujem od hondititisa  :mrgreen: -priznajem


Ti si sinko potpuno zdrav, nije to za sramit se.


BTW, super hondica, ona je razlog zašto imam svoga CB-a, a volio bih isto imat jedan ovakav primjerak iz 70-tih .
 
Gato said:
........, jer je gore masina od Zephyra 550, ako se ne varam. :wink:
:wink: daa.. al nema veze-dobro mu stoji  (y) i fino se vrrrti.

hondimir said:
.....sinko .........
:LOL: :LOL: -ovo je dobro.. (y) imaš  :bananapivo: :bananapivo:
 
Morao sam promeniti mašinu pre mesec dana,kad mi je prvi cilindar izgubio kompresiju,a to nije brzo rešivo,ostaje za zimu.
 
mcrmirko said:
Morao sam promeniti mašinu pre mesec dana,kad mi je prvi cilindar izgubio kompresiju,a to nije brzo rešivo,ostaje za zimu.

Ma nije to nista lose, samo primjecujem. (y)
 
2 lepojke

Jedna s pedigreom (potpisom)
 
@
 
joya said:
2 lepojke

Jedna s pedigreom (potpisom)

Ne znam jeli jos netko primijetio originalan bočni oslonac na ovoj s potpisom...? :LOL: (y)
 
Ma stajale su kante 2 dana ovak na poljani divlje.. nekoji su stavili fosnu isspod, nekoji ovakvi "extra" štender ;-)