stari motori

zanimaju li vas stari motori uopče

  • ne zanimaju uopĆe

    Votes: 101 7.5%
  • da zanimaju me

    Votes: 1,117 82.4%
  • preferiram samo nove motore

    Votes: 137 10.1%

  • Total voters
    1,355
Nisi daleko od istine....
Recimo ovako, djed i baba Njemci, otac i majka Rusi, a on prekršten opet nanovo ko švabo.

To mi je od poznanika jednog.
 
Nije u Hr al ih je bilo lipo vidjet  :shock:
Bili smo u posjetu gradicu u Svabiji ,gradicu od 9 tisuca stanovnika i istoimenom Moto klubu Kenzingenu
Bla bla upoznavanje i jedan clan kaze ,ajmo do mene da vam pokazem nesto  :misli:
Hmm,30 godina skuplja i svaki vikend kaze vozi drugog
40tak pila u vecinom originalnom stanju
Zapamtio sam di zivi  :LOL:

2u8xq9h.jpg

2ql4ldw.jpg

10oqi3t.jpg

ifmyy0.jpg

nle8ue.jpg

 
bravo!! lipo je vidit da takvih, s čukom u glavi, ima svugdi oko nas.
 
Cbx,Z-skoro svi modeli ,Mach 2,3,4, GT suze ,Rd svasta nesta
A on se sa nama vozio na Z1Ru

ftixkl.jpg

x43qy0.jpg

rr5j78.jpg
2vtdv74.jpg

2ewh4cm.jpg
 
Dijelova ima nezna ni sam sta svega
Naravno da sam ga pitao za neke viskove ,odgovor je bio kulturan JOK Bajo ,nista nije na prodaju  :LOL:

Pa da vidimo i drugu garazu,kad ono 635 csi u OEM stanju ,auuuu

99qae0.jpg

2vl418y.jpg

35at0fm.jpg

2e3bq74.jpg

j0ikj9.jpg
 
takvima nista neces iskamcit.. ali triba dugorocno planirat i bit u dobre sa njihovim zetovima  :wink: :mrgreen:
 
alpine said:
bit u dobre sa njihovim zetovima  :wink: :mrgreen:

da se nisi malo zajebo?  :shock: :shock:

ja bi rađe bio dobar sa njihovim kćerima...  :jesus:
 
Ooo, bemti Frog... :shock:, ko u Ali-babinoj garazi! :slinavac:

Usput, znam jednoga iz DJ kojeg bi tesko odvukli od ovih Zekana, a pogotovo od one police sa kutijama od banana. :LOL:
 
Gato said:
Ooo, bemti Frog... :shock:, ko u Ali-babinoj garazi! :slinavac:

Usput, znam jednoga iz DJ kojeg bi tesko odvukli od ovih Zekana, a pogotovo od one police sa kutijama od banana. :LOL:

Za njega sam i mislio nesto mrknut  :mrgreen:
Al cova je oprezan a ja bio kulturan pa nist  :LOL: i jos je pandur  :police:
Nema djece ,zeni hobi macke a njemu ove pile
Kaze da je Francuska meka takvih pila i dijelova 
 
Od svih ljepota koje je Frog uslikao najviše mi je pažnju privukao onaj Mad Max oklop (doduše ima 2 fara al je na tu foru), a nemre se vidjet na kojem je motoru :misli:. Frog jel znaš? Ako da reci molim lijepo, inače garaža, iako malo šupasta za 5 (y). Veliš sve ih vozi s vremena na vrijeme?

Alpine one 2 Laverde (boje su im jebačke :LOL:) i Mammut su mi bomba, a nemam niš protiv ni protiv ostalih :LOL: :LOL: :LOL:

A u svezi, a glede bočnih oslonaca na Dukcu i Agusti meni dizajn nikad nije bio ispred funkcije :wink: :mrgreen: :LOL:
 
Pinta 001 JA said:
Od svih ljepota koje je Frog uslikao najviše mi je pažnju privukao onaj Mad Max oklop (doduše ima 2 fara al je na tu foru), a nemre se vidjet na kojem je motoru :misli:. Frog jel znaš? Ako da reci molim lijepo, inače garaža, iako malo šupasta za 5 (y). Veliš sve ih vozi s vremena na vrijeme?

Alpine one 2 Laverde (boje su im jebačke :LOL:) i Mammut su mi bomba, a nemam niš protiv ni protiv ostalih :LOL: :LOL: :LOL:

A u svezi, a glede bočnih oslonaca na Dukcu i Agusti meni dizajn nikad nije bio ispred funkcije :wink: :mrgreen: :LOL:


Cbx u original boji ,samo oklop je taj neoriginalni