stari motori

zanimaju li vas stari motori uopče

  • ne zanimaju uopĆe

    Votes: 101 7.5%
  • da zanimaju me

    Votes: 1,117 82.4%
  • preferiram samo nove motore

    Votes: 137 10.1%

  • Total voters
    1,355
kolko vidim, slikao sam 2012, a kaj znači da ni sjećanje nije tak loše.... ovaj paradni zeleni iz 1924 koji sam stavio kao primjer niti nije toliko daleko od ovoga iz šupe....

sad sam se ugodno iznenadil i idem za nagradu pivo popit  8)
 
da se radi o BMWu ili nekom europljaninu, nebi uopće razmišljao. Ovo je predratni HD i dijelove moš nać samo po šupama američkog juga :) , baš ko na diskoveri čenelu :)

moram ga dobit u dobru volju (baš kak u seriji) i ponudit mu neku sumu da izvučem to vanka. a opet ne previše, jer tko zna kad ću završit taj prođekt
 
joya said:
da se radi o BMWu ili nekom europljaninu, nebi uopće razmišljao. Ovo je predratni HD i dijelove moš nać samo po šupama američkog juga :) , baš ko na diskoveri čenelu :)
....zato se ostavi ćorava posla  :wink:    :mrgreen:
 
Daj ga meni, odo ja u američki jug po dijelove, idem malo turistički tamo, da se osječam k'i kauboj . :mrgreen:
 
upravo oglašen jedan relativno rijedak motor kod nas http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,251216.0.html  dugo ga nisam nigdje vidio :)
 
rocky6 said:
riječ "računica"  :misli: :misli: - jel ti "voliš" stare motore ??

kakve veze imaju te riječi sa starim motorima ?? kvare se , skupi su im dijelovi, nema ih...

neke se stvari rade iz ljubavi (osim ako se ne ženiš..)  :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nego ovdje se rijetko vide Japanski pravi oldtimeri, pa kako sam prekjučer bio do Rutinga u ZG, malo sam poslikal staaarih Hondi i tak još nekih novijih koj nisu za tu (one interesantne na 4 kotača sam stavil među auteke). Nisu motori prijeratni jer je Honda nastala 1948me ali su iz početaka priče, pa evo:
 
Ovaj zadnji se najbolje može obići, pa ima i najviše fotki.

Bio sam sa frendovima pa smo malo i žurili radi njih, a i svjetlo je u salonu nekako sa svih strana, pa još mobitel i fotke su takve kakve su jbg. Nadam se da će vas veseliti ko što je mene veselilo da si pogledam motorčeke i autiće.
 
joya said:
da vidiš za taj dogovor nisam znao  :misli:

ali nevezano tim dogovorom, Rusi (a i Emglezići i mnogi drugi) su po završetku WWII odmontirali cijela postrojenja i trake tvornica motora/auta i vlakom otpeljali putevima revolucije :)

Zanimljivo za procitati:
http://www.motocikli.com/index.php?option=com_content&task=view&id=210&Itemid=97
 
je, nekad su kopirali Engleze  :mrgreen:
 
poco loco said:
...nisam ni znao da su i japanci nekad radili krasne motore  :shock:    :0648:

Zato se i veli da čovjek uči dok je živ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wink:
 
kruns said:
na greskama se uci :mrgreen:
 

Zato Japancima ne curi ulje. :LOL: :LOL:Naučili ljudi  poboljšati stvari.
 
Baš neki dan gledao te Indijane, moram reči da sam se ugodno iznenadio kod cijene. Ja mislio to će koštati barem duplo od HD, kad ono stvarno OK cijene.

Pogotovo Novi Scott, oko 12.000€

Stvarno nije puno za jedan Indijan

 
gianni said:
Trenutno zanimljiv film na HTV 2

:yes: gledao ga prije  (y) i opet 

baš inspirira  8)



edit:
dedina pila još pali i vozi  :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=Wd2cAyKPb5E
 
Brutala  :D