stari motori

zanimaju li vas stari motori uopče

  • ne zanimaju uopĆe

    Votes: 101 7.5%
  • da zanimaju me

    Votes: 1,117 82.4%
  • preferiram samo nove motore

    Votes: 137 10.1%

  • Total voters
    1,355
I jedan skrozzzzzzz klasičan primjerak :wink: :mrgreen: (lik pored motora je kolega iz Bjelovara, član 1HMK Zagreb ne vlasnik).

Na oba motora vlasnici su se dopeljali na FIM Rally, a ne dovukli ih na prikolicama kao što rade mnogi vlasnici skupih HDa.
 

Attachments

  • DSC02472.JPG
    DSC02472.JPG
    576 KB · Views: 150
  • DSC02471.JPG
    DSC02471.JPG
    548.3 KB · Views: 133
  • DSC02470.JPG
    DSC02470.JPG
    530.1 KB · Views: 112
  • DSC02469.JPG
    DSC02469.JPG
    560.4 KB · Views: 113
odličan jap  (y)
vozi se ot rally krajem maja na relaciji zabok-vukovar zabok, nekih 800km, pa bude i takvih motora-uglavnom talijani. jaako si razmišljam o tome izletu na zelenom stroju,  :misli:
morao bih riješiti neke probleme sa strujom, nagovoriti goldwinga1 da registrira bmw-a i vakulu da prognozira kišu  :mrgreen:
 
Evo jedan uhvaćen danas kod doktora B. kojeg znate kao Barbu... :smiley:
 

Attachments

  • tr.jpg
    tr.jpg
    418.4 KB · Views: 244
poco loco said:
:shock: ...baš sam bio kod njega kad je slagao nešto na mašini...bilo je to pred 2 ljeta  :mrgreen:
Danas je nakon mog servisa triba biti postavljen mjenjač i proba paljenja, kaže doktor ako upali da je na konju... :smiley: :smiley:
Inaće 85 godina star mladić... :cheesy:
 
Sastavija san mjenjač i montira  ali do palenja ima još dosta.netko je stavio karb sa novim dihtungom al nije vidio da baza na karbu nije ravna pa vuče falši zrak.Moram sredit još ispušnu cijev i nožnu kočnicu a onda tek slijedi palenje.Moram ga stavit na stranu na par dana jer od kako je izašlo sunce ovi manijaci sa CBR-ovima stalno gnjave, a ima i drugih.
 
goldwing1 said:
Od čega je prednja vilica?
 
Mislim da je njegova,u skladu sa ostalim djelovima.Možda i  griješim al  to je samo zato jer su mi ga donijeli da ga sastavim a neznem ništa više o njemu.
 
goldwing1 said:
Ako je prije rata onda nevjerujem da je hidraulika!
[/quote 


Imaš .pravo,nema ulja,samo mehanika,federi i gotovo.Pozadi nema ni to.Kolo direktno na rami. :mrgreen:
 
kad smo vec kod Jawa trebalo je vec da pocne proizvodnja i prodaja novih-starih modela..ovaj 350 cijena ispod 4000ojra , 660 ce bit malo skuplji


http://auto.idnes.cz/jawa-350-c4m-/motorky.aspx?c=A170221_161627_motorky_fdv
 
lemoo said:
  krom na jawinom rezervaru je kao novi
  jesi to dao nanovo kromirati
  ili samo ispolirao ?
kromirano nanovo italija solidno !
 
grafit said:
250 dosta rijetka
Vidio sam kasnije po glavi cilindra i jos nekim stvarima okolo,kurbla> mjenjac ista i neponovljiva.Kad sam davno imao CZ 175 iz 67 godine bilo je smjeha kad bi s nje sjeo na Tomosa,udri nizu  :mrgreen:

Trebao si otvoriti temu za oba starca (y)