stari motori

zanimaju li vas stari motori uopče

  • ne zanimaju uopĆe

    Votes: 101 7.5%
  • da zanimaju me

    Votes: 1,117 82.4%
  • preferiram samo nove motore

    Votes: 137 10.1%

  • Total voters
    1,355
Brend and butter side valve, za one koji vole vise prčkat i manje vozit, mozda najjeftiniji upad u brit. klasike, di ne možeš puno falit, a i dijelova ima dovoljno... ajde odluci se prvo u kojoj temi želiš o tome i šta te točno zanima, koji model, tip okvira, itd.. mozda da se prvo educiraš po netu jer je bsa ugl. gomila dijelova koji su im bili pri ruci kod sklapanja te godine.. a ima par većih eksperata u RH, koji ovde više ne pišu.. ja bi osobno radije potražio jednog m33..
 
Tnx ali ja bas trazim m21 iz cca 50-55 god, sa crvenom ramom... ako netko u hr ima takav motor spreman sam ponuditi vrlo dentlmenski iznos u eurima...
 
eto kupih, nisam mu mogao odoliti...ljubav na prvi pogled
 

Attachments

  • IMG_20171123_132554.jpg
    IMG_20171123_132554.jpg
    1.6 MB · Views: 188
  • FB_IMG_1511889656193.jpg
    FB_IMG_1511889656193.jpg
    116.5 KB · Views: 167
Sused koja godina je bmw?
 
Nema se tu šta puno naklapati...
Čestitke!!


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
krasan motor ,odmah napravi dobar servis i obavezno podmaži kardan tj izlaznu osovinu iz diferencijala Inače jedan od najkvalitetnijih bmw motora
(y)
 
Dean164 said:
BMW je 1989-ta godina... štedio sam lovu za Beverly 500, ali eto u tu priču uletio on

Koji crni Beverly, ovo je pila, unatoč godištu (y). Malo skuplje održavanje, ali bar se ne kvari :wink:.
Gdje si uzeo i pošto, ako nije tajna? Gledam, nađe ih se povremeno jako povoljno i u jako dobrom stanju vani.
Samo još mala šajba iznad fara i vozi Miško :D. Kad sam prije kojih 20 i kusur godina prodao R65, bio je u planu mlađi brat tvoga, K75, ali je cijena presudila da ipak uzmem Japanca.

grafit said:
krasan motor ,odmah napravi dobar servis i obavezno podmaži kardan tj izlaznu osovinu iz diferencijala Inače jedan od najkvalitetnijih bmw motora
(y)

Potpis!  (y)
 
Usput mislim da je održavanje jeftinije nego na beverly 500 .Puno sretnih kilometara možda jedino u budućnosti uloži u prednje brenze te su ipak slabe za motor od 250 kg -. Poznanikov otac je kupio k100 89 god sa 7000 km i ležao je u garaži sve do nedavno povremeno je paljen ,Početkom god registriran i servisiran ćovjek se vozi i uživa a motor doslovno nov (y)
 
Gato said:
Koji crni Beverly, ovo je pila, unatoč godištu (y). Malo skuplje održavanje, ali bar se ne kvari :wink:.
Gdje si uzeo i pošto, ako nije tajna? Gledam, nađe ih se povremeno jako povoljno i u jako dobrom stanju vani.
Samo još mala šajba iznad fara i vozi Miško :D. Kad sam prije kojih 20 i kusur godina prodao R65, bio je u planu mlađi brat tvoga, K75, ali je cijena presudila da ipak uzmem Japanca.




Nije tajna,  '92 je uvežen iz Njemačke, a kupio sam ga ovdje u okolici Siska...zadnjih 10 godina je bio odjavljen i samo povremeno vožen i paljen... na njuškalu sam ga spazio, 2500€ plus sve ostalo evo već tri se nakupilo :mrgreen:
 
Da bi rič reka...
Više nego super deal.
Čuvaj to. Cijena u porastu.



Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
17 celzijevaca  u plusu, motora u gradu kao u bajci, ne silazim sa motora cijeli dan ...  06.01.2018 anno domini :0648:
 

Attachments

  • IMG_20180106_140508.jpg
    IMG_20180106_140508.jpg
    79.9 KB · Views: 188
  taj je bio dosta vremena na njuškalu ako se nevaram ,
  u nekoj prostoriji sa tokarskim strojem ili slično jel tak ....

  odličan motor za nevelike novce    (y)
 
Dean164 said:
17 celzijevaca  u plusu, motora u gradu kao u bajci, ne silazim sa motora cijeli dan ...  06.01.2018 anno domini :0648:

Ni nemoj, baš mi se sviđa bike. Puno sreće sa njim.
 
lemoo said:
  taj je bio dosta vremena na njuškalu ako se nevaram ,
  u nekoj prostoriji sa tokarskim strojem ili slično jel tak ....

  odličan motor za nevelike novce    (y)


:wink:  ...  kako je bio poslikan katastrofa... ono kao prodajem a molim boga da ga ne prodam.  Preko volje sam ga išao pogledati jer je ista županija, zbog fotografija sigurno nisam a i ja sam zacrtao maksiskuter...a kad ono jackpot... vlasnik zagazio u sedamdesete i nije se mogao boriti sa 240kg, kad sam odvozio motor iz dvorišta pune oči suza... uistinu rijetko pošten prodavatelj, jer sad uviđam ni jednu mi rijeć nije slagao ili nešto zatajio...prezadovoljan sam
 
Dean164 said:
:wink:  ...  kako je bio poslikan katastrofa... ono kao prodajem a molim boga da ga ne prodam.  Preko volje sam ga išao pogledati jer je ista županija, zbog fotografija sigurno nisam a i ja sam zacrtao maksiskuter...a kad ono jackpot... vlasnik zagazio u sedamdesete i nije se mogao boriti sa 240kg, kad sam odvozio motor iz dvorišta pune oči suza... uistinu rijetko pošten prodavatelj, jer sad uviđam ni jednu mi rijeć nije slagao ili nešto zatajio...prezadovoljan sam

Posjeti ga na proljeće, bit će vam obojici drago  (y)