stari motori

zanimaju li vas stari motori uopče

  • ne zanimaju uopĆe

    Votes: 101 7.5%
  • da zanimaju me

    Votes: 1,117 82.4%
  • preferiram samo nove motore

    Votes: 137 10.1%

  • Total voters
    1,355
darkomara said:
Kvoc kolila su davanja sada ako mi mozes reci jee ti si nedavno uvezao onu hondu mvx 250 koliko te ispalo sva papirologija oko unosa itd

nema davanja ,sve je plaćeno
 
8)
 

Attachments

  • ostale-marke-maico-m-250-b-250-cm3-slika-62384002.jpg
    ostale-marke-maico-m-250-b-250-cm3-slika-62384002.jpg
    111.7 KB · Views: 96
alpine said:
svitlo baca na Lucas sa BSA, zmigavci su od Triumpha a auspuh smrdi na Norton Commando..  :misli:
ipak je Triumph iz pocetka 70-tih je'l?  :D

fotka je stigla iz Australije,neznam tačno na kom je motoru snimljeno
 
Ja sam mislio uzeti neki okvir sa papirima iz njemacke pa tako da znam to jest nebu uzeo nego kupio pa da znam koliko bi dao drzavi to jest koliko bi platio otprilike to sve rama je 84 g
 
Da ne otvaram posebnu temu, moram promijenit kabel za svijećicu na starom motoru (vidi opis na avataru), mogu li kupit refuzo kabel za aute u tokića ili moram kupit posebni za motore, ima li kakve razlike u otporima ili sl. ?
 
kablo kablo..isti kur..pogotovo za te opake makine iz doba jure :mrgreen:...e sad neki novi ^pogotovo BMW jer njima svaka dlaka smeta :mrgreen:^ mozda bi pravilo probleme
 
hondimir said:
Da ne otvaram posebnu temu, moram promijenit kabel za svijećicu na starom motoru (vidi opis na avataru), mogu li kupit refuzo kabel za aute u tokića ili moram kupit posebni za motore, ima li kakve razlike u otporima ili sl. ?

Kupi slobodno na metar, uvrni u bobinu i lulicu i gas! :D
 
Gledam jedan motor vani za unos, 4/1990 prva registracija. Da li prolazi pod ot ili treba čekati april do punih 30 godina?
 
kruns said:
Gledam jedan motor vani za unos, 4/1990 prva registracija. Da li prolazi pod ot ili treba čekati april do punih 30 godina?

Mislim da mora biti punih 30, ali najbolje provjeri na carini ili nekom oldtimer klubu. (y)
 
Koliko ja znam, za motore je 30 godina granica za OT. I ja čekam da moj VFR napuni 30. u 2023. godini  :mrgreen:
 
Moraš računat kolika ti je članarina u oldtimer klubu,obaveze prema klubu i ograničenje na kilometre koje ćeš imat pravo odvozit godišnje pa si računajte dali se isplati  :misli:
 
Kvoc said:
Moraš računat kolika ti je članarina u oldtimer klubu,obaveze prema klubu i ograničenje na kilometre koje ćeš imat pravo odvozit godišnje pa si računajte dali se isplati  :misli:

Uopce ga ne mora na taj nacin unositi u RH, ne mora nista preko Oldtimer kluba, plati 2000 kn PPMV-a na Carini i to je to.
 
neki dan u Njemackoj...

moto okupljanje
 

Attachments

  • 2,w=993,q=high,c=0.bild.jpg
    2,w=993,q=high,c=0.bild.jpg
    87.5 KB · Views: 181