stari motori

zanimaju li vas stari motori uopče

  • ne zanimaju uopĆe

    Votes: 101 7.5%
  • da zanimaju me

    Votes: 1,116 82.4%
  • preferiram samo nove motore

    Votes: 137 10.1%

  • Total voters
    1,354
Neznam uglavnom ja moju nedam nek odmara konacno poslije svih prijasnjih vlasnika i po stagljevima i blatu i slami itd itd sada ce biti negdje medju ergelom kako sam vec rekao nek bude dragulj u kruni
 
No  svakako ti se isplatilo sav taj trud oko dovoza i registracije i itd isplatilo ti se biti uporan ako ju prodas jer sto dalje sve ih je manje  stvarno su rijetke i nepoznanica
 
Pratim te honde negdje od 2012 i mozda je samo jedna bila sa manjom kilometrazom ali je bila za japansko trziste i uvezena u englesku.samo zbog prodaje i to je ova
 

Attachments

  • Screenshot_20200220-233101_Gallery.jpg
    Screenshot_20200220-233101_Gallery.jpg
    374 KB · Views: 88
  • Screenshot_20200220-233051_Gallery.jpg
    Screenshot_20200220-233051_Gallery.jpg
    382 KB · Views: 111
  • Screenshot_20200220-233057_Gallery.jpg
    Screenshot_20200220-233057_Gallery.jpg
    321.2 KB · Views: 86
U Ch su zvanicno i uvezene u evropu i prosirile se malo po Danskoj i nesto u englesku uvezeno iz japana mozda koja u Njemackoj mislim jedna registrirana u Hr cak dvije registrirane :mrgreen:
 
darkomara said:

uf te stare Homdine vure.... ljepota samo takva  :0648:
 
Kvoc said:
Naćemo drugu u švici  :D

A taman i ne našao...jako lijepu lovu dobijaš za nju, koliko me matematika služi :mrgreen:.
Kao što već rekoh-svaka čast tim rijetkim old school primjercima, ali za tu lovu dobiješ starog Zekana 900 (1000) ili Hondin Leteći radijator u odličnom stanju i još ti ostane love. I veća si faca s tom starom konjicom pod gujcom, gdje god se pojaviš, nego s ovim :D.
 
darkomara said:
Evo jedna egzoticna hondica

E to je to- Leteći radijator i još oho-hoooo love ostane. :mrgreen:
 
Gato said:
A taman i ne našao...jako lijepu lovu dobijaš za nju, koliko me matematika služi :mrgreen:.
Kao što već rekoh-svaka čast tim rijetkim old school primjercima, ali za tu lovu dobiješ starog Zekana 900 (1000) ili Hondin Leteći radijator u odličnom stanju i još ti ostane love. I veća si faca s tom starom konjicom pod gujcom, gdje god se pojaviš, nego s ovim :D.
Nisam se još odlučio za prodaju  8)
jesu novci ali to ti kao da se nakon 30 godina oženiš sa prvom trebom  :D
 
Gato said:
A taman i ne našao...jako lijepu lovu dobijaš za nju, koliko me matematika služi :mrgreen:.
Kao što već rekoh-svaka čast tim rijetkim old school primjercima, ali za tu lovu dobiješ starog Zekana 900 (1000) ili Hondin Leteći radijator u odličnom stanju i još ti ostane love. I veća si faca s tom starom konjicom pod gujcom, gdje god se pojaviš, nego s ovim :D.
slabo ju vozim tako da me neznaju na njoj
do sad sa napravio 58 km  :D
 
Pa gledao sam honde cbx1000 cijene po njemackoj oko 10000eura u takvom originalnom stanju koliko vidim po fotografiji
 
Jedna je bila i u osijeku no neznam gdje je zavrsila nekad je bila u baranji u Dardi prije rata no prijatelj ju je prodao mislim da je bila kupljena u sloveniji uglavnom jesu rijetke i na relativno njezan okvir nakalemili ogroman motor
 
ti radijatori meni izgledaju ko da nešto transportiraš na motoru iz bauhausa. potpuno strano tijelo takav motor na okviru za bicikl.

jedino Beneli izgleda nešto skladnije, mislim da je motor manji, a okvir su talijani znali oduvjek složiti. a i zvuk je bolji.