Štenderi?!



"Oxford" zadnji štender- cijena 519,00 kn ili si pogledaj na www.magnetix.hr
 
bravo said:
imas od bike lifta profi stender 600 kn sa adapterom izgleda mracno,i top proizvod koji se koristi i na superbike i moto gp

baci oko na www.ppblift.com

ili na www.novema-nova.hr
ja ih imam
(y)
 
evo ja svoj napravio od smeća :mrgreen: , diže i zadnji i prednji kraj, tj. na hondi mi je prednja osovina nije šuplja pa ne mogu ali za zadnji radi na sve motore... :LOL:
 
dizajn by djeca cvijeća :LOL:
 
ako ti usfali zovi pa ti skinem ja staru od kvačila jer stiže nova samo da pero dođe :mrgreen:
 
bruno said:
ako ti usfali zovi pa ti skinem ja staru od kvačila jer stiže nova samo da pero dođe :mrgreen:

ok, hvala.... ako ustreba, zovem!!!!  :mrgreen:  e, a imaš možda koju od kilometar sata viška??? ta mi je pukla...  :?
 
sssss said:
ok, hvala.... ako ustreba, zovem!!!!  :mrgreen:  e, a imaš možda koju od kilometar sata viška??? ta mi je pukla...  :?

nemam, al možda ti bude odgovarala ova od kvačila :mrgreen:

a puknit će ti i ova koju ti cimer donosi brzo mislim :LOL:
 
bruno said:
dizajn by djeca cvijeća :LOL:
makar ga nemreš izgubit di god da ga staviš vidiš ga  :LOL:
 
evo napokon i ja dobio stendere 8) tetak napravio po orginalui!! lijepe okruglo profilirane cijevi,kotaci... i to i prdenji i zadnji!! iskreno imam narudjbu od jos par frendova za komplet 4 seta i bilo bi po cc 700kn oba!! ali ne kao ovi tu na slikama sa cetvrtastim profilima i sl pisarije  :LOL:
 
marshaller said:
tetak napravio po orginalui!!

A koji su originalni  :misli:

marshaller said:
,kotaci... i to i prdenji i zadnji!!

Jesu to kolica-dizalica ili štender  :misli:

Ajd daj neku sliku kad već hoćeš trgovat
 
marshaller said:
evo napokon i ja dobio stendere 8) tetak napravio po orginalui!! lijepe okruglo profilirane cijevi,kotaci... i to i prdenji i zadnji!! iskreno imam narudjbu od jos par frendova za komplet 4 seta i bilo bi po cc 700kn oba!! ali ne kao ovi tu na slikama sa cetvrtastim profilima i sl pisarije  :LOL:

Daj ti majstore sliku :mrgreen:
 
Sip said:
Daj ti majstore sliku :mrgreen:
bez slike nema ni bisnisa jel tako  :misli: :LOL:
 
lol, koji hendikep...