Štenderi?!

Decki evo imam vam stendere prednje i zadnje za prodati!! komad po 250kn! radjeni su po originalu! znaci cijevasti (okrugli) profili sa kotacima! inace imam zadnje samo za R motore sa onim usicama (za ispod sarafica)
Ako vas zanima... tel. mi je 091 5639 408 a slike imam na mobu pa mogu preko MMS-a poslati!
 
DeeDee said:
prvi put cujem za naziv ŠTENDER..  :misli:

mi to zovemo kavalet :wink:
napisala si post bez da si nekog izreklamirala? :LOL:
bravo! :mrgreen:

ja sam cuo za oba izraza i ne znam koji mi je ljepsi :mrgreen:

tko od tih poznatijih firmi radi kavalete/stendere za 125-ice? ovi za "normalne" motore su mi presiroki...
 
Medo said:
A ja prvi put čujem za taj izraz!  :misli:
i ja isto nikad čuo  :misli:
 
nakon razmišljanja jel bi ga radio sam ili bi dao nekom da mi napravi štender na kraju sam ga danas kupio u Migo Moto  (y) (y)
 
Bojan said:
nakon razmišljanja jel bi ga radio sam ili bi dao nekom da mi napravi štender na kraju sam ga danas kupio u Migo Moto  (y) (y)
koliko si ga platio ?
 
Trebam neki full šminkerski štender, prednji i zadnji, za Tuona glede izlaganja na Velesajmu...može imat i sponzorske naljepnice...trebam na POSUDBU...pa ak bu dobar i šminka, možda se dogovorimo i o otkupu...


pp
 
Bojan said:
nakon razmišljanja jel bi ga radio sam ili bi dao nekom da mi napravi štender na kraju sam ga danas kupio u Migo Moto  (y) (y)
A kako na njemu podešavati širinu?  :misli:
 
Medo said:
A kako na njemu podešavati širinu?  :misli:

Pa na silu....... zvines ga koliko ti treba ili stisnes ak ti je presirok :mrgreen:
 
Tak sam i ja regulirao širinu....i sad mi visi na jednu stranu. :mrgreen:
Da se to lako sredit al mi se ne da, i ako padne može se samo naslonit na zid.  8)
 
Bojan said:
nakon razmišljanja jel bi ga radio sam ili bi dao nekom da mi napravi štender na kraju sam ga danas kupio u Migo Moto  (y) (y)

ovo ko da je neki kinez radil  :misli: