Stigli kuhinjski noževi, šta sad s njima ?

a ma jok , bio sam dobar i pomagao ...  :)

sad sam zločest  :evil: :sismis:
 
DADO+ said:
e i; :prsti:  :LOL:

NCXT0Kf.jpg

Baš bi volio vidjeti kak buš s tim nož nabrusil  :misli: :prsti:

DADO+ said:
:misli: pa jel' Korizma ili nije? ...

A zato sam ja za ručak dobil grah i zelje bez kobase ili bunceka  :shock:
 
Sumnjam da je ovaj iz filmića na brusilici netko naoštril  :wink:
 
gigi said:
Sumnjam da je ovaj iz filmića na brusilici netko naoštril  :wink:

Nije, ali moze i na brusilici. Finija sajba, pa filc, poliranje krpom i mozes se brijati
 
Boja bas i nije bitna, iste granulacije mogu biti razlicitih boja. Princip je jedna strana za grubo brusenje, popravak ostecenja, izvlacenje ostrice kod tupog i zapustenog noza. Druga strana sa finojom granulacijom za zavrsno fino brusenje ili redovno odrzavanje.
Ovaj kamen je dosta potrosen, nikad poravnat, zajeban za brusenje, mozda je vrijeme da kupis novi  :mrgreen:
 
Nije potrosen, neravan je i mozes brusiti samo drzeci ostricu okominito na kamen, a ni tako nije lako zadrzati isti kut brusenja cijelom duzinom, ali moze se, ostat ce jos  mesa i za tvog sina  (y) :mrgreen:
 
Kao sto se svaki alat odrzava ostrim tako se i brusni kamen i strojne sajbe poravnavaju da bi se s njima moglo pravilno brusiti. Kome se da neka pogleda filmic jer meni se ne da pisati  :mrgreen:
http://youtu.be/rTKV5-ZSWcE
 
super filmić  (y)

nego.. znaš ti šta znači okomito ?  :mrgreen:
 
strasilo said:
super filmić  (y)

nego.. znaš ti šta znači okomito ?  :mrgreen:

Znam, ali izgleda da ti ne znas  :mrgreen:
Dakle, ostrica noza je odnosu na kamen pod 90 stupnjeva, a brusi su guranjem naprijed - natrag i pomicanjem ostrice u stranu s jednog kraja na drugi. I to je jedini nacin kako se moze brusiti na oldovom kamenu jer ima oblik korita.
Jesi shvatio ili da trazim drugi filmic sa ostricom pod nekim drugim kutom?  :jesus: :mrgreen:
 
strasilo said:
super filmić  (y)

nego.. znaš ti šta znači okomito ?  :mrgreen:

    ...ja sam skužil, al brusim ajmo reč u koso i 'eliptičnim' pokretima (ni ravno, ni kružno neg onak)  :mrgreen:

    Mesa bude i za sina. Nije stvar štednje, neg tradicije i sentimenta  :wink:
 
OldBoy said:
    ...ja sam skužil, al brusim ajmo reč u koso i 'eliptičnim' pokretima (ni ravno, ni kružno neg onak)  :mrgreen:

    Mesa bude i za sina. Nije stvar štednje, neg tradicije i sentimenta  :wink:

(y)
Jos samo trebas sina nauciti elipticnim pokretima  :mrgreen:
 
u krivom smo kvadrantu nas dvojica...  :LOL: :LOL:

okomito na kamen može biti u tri dimenzije ... a očito ti misliš na jednu, ja na drugu ..  :LOL:
 
strasilo said:
u krivom smo kvadrantu nas dvojica...  :LOL: :LOL:

okomito na kamen može biti u tri dimenzije ... a očito ti misliš na jednu, ja na drugu ..  :LOL:

  ...zajebite nadmudrivanja. Koji je završni kut presjeka oštrice? Valjda znate na što mislim. Teoretski, jer ja to od oka brusim, osjećajući struganje oštrice po kamenu pod prstima, a i osluškujući (onoliko koliko ja mogu) ocjenjujem jel brusim dobro.

    Manje noževe brusim tako da je brus na podlozi, a ja pomičem oštricu. Kada je veći nož, onda ga držim u lijevoj ruci, a desnom pomičem kamen. Moram sam paziti da se ne posječem. Vama to može izgledat bedasto, al noževi su na kraju oštri