Što kad izda baterija?

tutankamon said:
je vraga, to mi se desilo pred brdo ljudi :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

vjeruj da  je bolje kad nema nikog :wink:
         
I meni jedanput pa mi bilo neugodno gurat ispred svih.Vratio se kasnije kad su svi otišli na ručak. :LOL: :LOL:
 
Nego... oce li motor upaliti na guranje ako je baterija dobra ali tako profesionalno ispraznjena sa ostavljenim upaljenim svjetlima i kljucem u bravi, toliko da je "urica zaboravila" koliko je sati?
Poslje tog nemilog dogadaja san ga upalio na kabele pa ne znan iz prve ruke.
 
Chief said:
Nego... oce li motor upaliti na guranje ako je baterija dobra ali tako profesionalno ispraznjena sa ostavljenim upaljenim svjetlima i kljucem u bravi, toliko da je "urica zaboravila" koliko je sati?
Poslje tog nemilog dogadaja san ga upalio na kabele pa ne znan iz prve ruke.
Ja san nedavno svoju iscidija na ST i nisan je moga na guranje upalit. Motor je bija na nizbrdici, tako da san sam sebi jeba mater za izgurat ga nazad do kuće.


©
 
Chief said:
Nego... oce li motor upaliti na guranje ako je baterija dobra ali tako profesionalno ispraznjena sa ostavljenim upaljenim svjetlima i kljucem u bravi, toliko da je "urica zaboravila" koliko je sati?
Poslje tog nemilog dogadaja san ga upalio na kabele pa ne znan iz prve ruke.
Tog svog ne možeš, radi elektronike, dijagnostike, blokade paljenja i ajnšprica.
Mora imat bar toliko struje da tabla radi, inače njente.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
Ja sam POKUŠAO Suzuki Intruder C 1500 V2 s j... kardanom upaliti na guranje. :shocked: Na kraju otišao kupiti novi akumulator...
 
ja svog redovno palim na guranje, čim je hladan ko led, evo ti boga da će se upalit, ali sjednem na njega, mlataram nogama 5-6 metara, u 2. i pali... ko singerica  :mrgreen: