Sto kupiti od vecih skutera?

22tkm ti i nije neka kilometraža ali pitanje dali je radio veliki servis jer mu je sad vrijeme, kakve su gume, kočnice, rega...cijena i nije nešto baš reprezentativna prije bi rekao da je realna oko 3t€. Provjeri po Piaggio stranicama ali mislim da novoga imaš na akcijama za oko 35tkn ako se ne varam...
 
A mislim nije mi problem dati ako je to realna cijena,ali cini mi se da ga ljudi seru s tim cijenama polovnih beverlya da to nije normalno. Najjeftiniji na njuski po 3 000 € 2011 g. One krame 2005 g stare 15 god po 2000€ ima li kraja tome? I da postoji li ikakva razlika u odnosu na 2011 i 2014 sto se tice voznje skutera? Vozio sam 2011 trese volan ko blesav kad pustis ruke.
 
Bev 300 nije nešto bolji od 250 pa bi ja na tvom mjestu gledao 350 jer su to krasne mašinice. Samo sam bacio oko na njuškalo i vidim jedan iz uvoza. Pojma nemam koliko to diže cijenu ali se lako raspitaš. I imaš pravo vezano za cijene, stvarno ih drže visoko. Kao golf
 
Svi tresu volanom ako imaš vjetrobran i kufer. Teži utezi pomažu poprilično ali to je boljka beva. Osobno imam 250ku iz 2008 koju sam kupio prije neke tri godine. Pitanje je za što misliš skuter koristiti a o realnoj cijeni nemoj niti razmišljati jer su sve  prenapuhane.
 
Pozdrav zanima me vaše mišljenje za X-Maxove 250 iskljucivo model 2014 pa nadalje. Zanima me realna cijena nekog xmaxa250 2014 ili 2015 godiste koji su presli od 10 do 15 tkm i naravno nisu padani nego redovno odrzavani. Koliko san ja istrazija ti modeli su se porodavali novi u ducanu za oko 38 k, a ljudi traze koliko vidim i neki do 35 tisuca za motor koji je sad skoro 6 godina al vecina traze 29-30k, je li realnao dat 29-30  ???
 
komodo said:
Pozdrav zanima me vaše mišljenje za X-Maxove 250 iskljucivo model 2014 pa nadalje. Zanima me realna cijena nekog xmaxa250 2014 ili 2015 godiste koji su presli od 10 do 15 tkm i naravno nisu padani nego redovno odrzavani. Koliko san ja istrazija ti modeli su se porodavali novi u ducanu za oko 38 k, a ljudi traze koliko vidim i neki do 35 tisuca za motor koji je sad skoro 6 godina al vecina traze 29-30k, je li realnao dat 29-30  ???

Ljudi se povode valjda logikom eno ti novi 300 u ducanu sa kuferom i regom možeš zaokružiti slobodno na 50.000 kn...pa za ove traže koliko traže...Ja ne bi dao više od 26/27 tisuća za to godište.
 
Ni u ludilu ne bi dava tu lovu. Pa za tu lovu možeš kupit motor skoro jednake starosti.

Meni je jedan tija kupit NC-a starog 7 miseci i nudija mi je 50 iljada za njega a na kraju je kupija Xmax 300 za 48 iljada. Suludo!!!
 
exfreerider said:
Previše
za tu lovu rađe bev 350

:LOL:

Evo upravo sam uzeo jednog u sustavu staro za novo... ukoliko ste u praksi jaki kao i na rječima požurite, gratis vam je dostava na adresu, 18000 km ima i asr, 2015
 
joke said:
:LOL:

Evo upravo sam uzeo jednog u sustavu staro za novo... ukoliko ste u praksi jaki kao i na rječima požurite, gratis vam je dostava na adresu, 18000 km ima i asr, 2015

:mrgreen: :mrgreen:

I na snimci je noviji model Beverlya koji je oslabljen zbog eko normi.
https://www.youtube.com/watch?v=_ARJnlAwDa8

S tim da je Beverly predstavljen 2011.

Iako se slažem da je što se novih skutera tiče, Yamaha u debeloj prednosti.
 
Geomaris said:
Ljudi se povode valjda logikom eno ti novi 300 u ducanu sa kuferom i regom možeš zaokružiti slobodno na 50.000 kn...pa za ove traže koliko traže...Ja ne bi dao više od 26/27 tisuća za to godište.
Pa tako otp san i mislia uzet oko 25-26 al novi model 250 mos sanjat, mos samo 125 uzet hahah ocito triba cekat da lito prodje pa ce past cijene.
 
Ništa od čekanja,  ako ti se nešto dopada zovi i razgovaraj o cijeni. Sve su napuhane po sistemu app
 
Malo generalno pitanje, ali, šta bi vi uzeli u rangu 400 kubika? Nekako mi se najviše sviđa Kymco Xciting i Beverly 350. Računajte da sam 193 visok i mislim (priznajem nisam ga nikad vozio) da mi Xmax ne paše po položaju vozača.
 
Suzuki Burgman 400. Top.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
92479d0ecfbbd4d61d2ffc247bfb044c.jpg