Sto kupiti od vecih skutera?

joke said:
Ajmo kalkulatori ... rješite me ovog po najmanjoj cijeni na njuški

64636586_2272489846345432_1061168607888670720_o.jpg

Lijep je, ali premalo podataka... :mrgreen:
Daj link na Njuškalo ili napiši ovdje o čemu se radi, ne kužim koja je kubilaža, godina, oprema...i kakva je mogućnost dostave do npr. Zadra? (y)
 
Pa koji je ovaj sa slike gore? Ne kužim se u skutere...
Gledam recimo i ovog...izgleda uredno, a cijena u odnosu na druge pristojna...
https://www.njuskalo.hr/skuteri-preko-50/piaggio-beverly-400ie-400-cm3-oglas-28326477

Samo se bojim da će mi sve to biti bez veze nakon svih motora kaj sam vozio...al siuacija je takva da motor više ne mogu-ne smijem voziti... :?
 
Gilmour said:
Malo generalno pitanje, ali, šta bi vi uzeli u rangu 400 kubika? Nekako mi se najviše sviđa Kymco Xciting i Beverly 350. Računajte da sam 193 visok i mislim (priznajem nisam ga nikad vozio) da mi Xmax ne paše po položaju vozača.
Ako je ugl za grad i prigradsku voznju, onda je bev 350 top. Kymco je lijep, ali malo glomazan za tu kubikazu. Burgman takodjer, 220 kg za grad nije zgodno. Slicne smo visine i mjesta na svim tim skuterima ima sasvim dovoljno.

Jos bi napomenuo da kod beva treba izbjegavati ove modele s bordo plastikama (crni metalik i sivi) jer jako brzo apsisaju i to izgleda ruzno dok oni s crnim nemaju nikakvih problema s tim.
 
joke said:
350, 2015., ABS/ASR model, 18000 km., 26000 kn. ... dostava gratis na kućnu adresu
Poštena ponuda, nema šta, al nekak mi je ovo napetije...

https://www.njuskalo.hr/skuteri-preko-50/aprilia-sr-max-300-278-cm3-oglas-28724016

Znam da je druga vrsta skutera, al malo mi je ljepši i 2 godine noviji a skoro ista cijena... :misli:
 
drazen 39 said:
Poštena ponuda, nema šta, al nekak mi je ovo napetije...

https://www.njuskalo.hr/skuteri-preko-50/aprilia-sr-max-300-278-cm3-oglas-28724016

Znam da je druga vrsta skutera, al malo mi je ljepši i 2 godine noviji a skoro ista cijena... :misli:

To je magare, a ovo konj. Različite su klase. Nekome su napete i deblje žene jbg., ali cijena magareta i konja ne može bit usporediva
 
joke said:
350, 2015., ABS/ASR model, 18000 km., 26000 kn. ... dostava gratis na kućnu adresu

Čudi me kako je još tu...

Par godina starije 300ice idu za 3000€, a ovaj je televizija u boji u svakom pogledu prema 300.
 
Pa naravno, kod nas je svaka ponuda najbolja. Iiiii... nije tu, u Sisku je već par dana  8)
 
Gilmour said:
Malo generalno pitanje, ali, šta bi vi uzeli u rangu 400 kubika? Nekako mi se najviše sviđa Kymco Xciting i Beverly 350. Računajte da sam 193 visok i mislim (priznajem nisam ga nikad vozio) da mi Xmax ne paše po položaju vozača.

meni samo nije jasno šta vam znači to ne paše mi po položaju
tako i auto birate/tražite ?
pa svaki je jedinstven na svoj đir i valjda je sve stvar prilagodbe i navike,
šta se tiče 400 kubika ja biran majestya,čudo udoban i vozan skuter  :afro:
 
Ekipa ozbiljno razmisljam o downgradeu sa svog versysa
Na neki maxi scooter..
Iovako se ne vozam na neke duze relacije od 100km u komadu a 95% je voznja kuca- poso po gradu..
E sad problem je u tome sto sam dosta velik gabaritima 186cm/110kg pa mi se vecina ovih Beverley a i t maxova cini malim i neudobnim..  Versys mi je po tome bas lego..
Otvoren sam za sve savjete ... Hvala unaprijed..
 
^^
ti dosta velik gabaritima ?
po meni tvoja visina je normalna i u tom smislu da možeš uzeti u obzir svaki skuter
ja san visok 195 i meni tmax uopće nije mali,položaj mi itekako odgovara
 
Pa nije sve u visini ima dosta toga i u kilama.. ako pricamo o tmaxu ima li nekih godista koja su za izbjegavat,?
 
Naši gabariti su isti, vozikam se na bevu 250 i nikakvih problema zbog moje visine i kilaže. Skuter ide ko zvrk, trenutno me nešto zeza ali to je druga priča.


Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 
R3nchi said:
Pa nije sve u visini ima dosta toga i u kilama.. ako pricamo o tmaxu ima li nekih godista koja su za izbjegavat,?

šta ima bitnoga u kilima u ovom slučaju ?
tvoja visina je ok,nije ti to prepreka za nikakav skuter
eto i u meni je oko 106 kg i skoro 10 cm san veći
uostalom vježbaj piz...ti materina  :LOL: :LOL: