Štovatelji 2T Cagive

"zeto" legenda si... odmah sad dajem kolegi električaru da mi napravi jedan za svaki slučaj..  :D
Al jutros sam već naručio orginal, tak da mi je malo kasno. bez obzira, dobio sam ga za 250, 300, 350 kn.. tu negdje.. vidit ću kad stigne... tak da nisam ni tako loše prošao...
Bez obzira, jedno VELIKO hvala!
 
yatasaki said:
morao bih pogledat ali 50% da ga imam ali za model bez ventila



onda mu ništa neznači, jer ako se dobro sječam, bijelo-plava žica je za ventil.......osim ako on nema mehanički.....


nema na čemu, to zna otići na cagivi,a napraviš ga za 50tak kuna.....i manje
 
oprostite na malom off topicu...imam vilice od cagive i glavu za 2t cagivu u odličnom stanju sve...pa ako netko slučajno treba neka javi na pm...
ispričavam se još jednom  (y)
 
Moja je cijela na prodaju... pa ako nudiš neku pristojnu cijenu, dam ti samo mašinu...
 
Evo i ja da pokazem svoj Mito 164 polini (2003 masina, 7 speed) estetski je daleko od zavrsenog al mehanicki je gotov ! :D samo se cekaju papiri pa rega. (usput jel neko ima dizne za pordat za dellorto M6 od 140 do 160 u sto sitnijim koracima)




Ovako baca :D Helin bi-xenon projektor iz Audi A6, s 55W 6000K d2s zaruljom i slim ballastom :D


Ovako izgleda masina, klip je ociscen naravno prije sklapanja, 170PSI mi je kompresija  :mrgreen:



Ps, prodajem radilicu i cilindar 66650 (polu sp cilindar, najjaci a da nije SP)  cilindar u savrsenom stanju ! pa na pm ako koga interesuje ima jos sitnih djelova od masine
 
Mala pomoć ako netko ima ...
radi se o maloj 49ccm mašinici s Super city modela, ... eto sve ljepo složio, sretan ja..., i idem očistiti onaj plastični propeler s vodene pumpe od neke nakupine , neda se sastrugati ...pa kako svaki iskusni kemičar...odlučim iz iskustva (barem do sada !) da solna kiselina je nagriza polimere..., možeš si misliti..., rastopila se propela kao da je od gline ?!?

poradi tog neobičnog događaja molim zainteresirane strane , ukoliko imaju viška taj mali propeler s vodenog hlađenja, da se dogovoriomo u svezi njegovog udomljenja ...

može i kontakt na 095 9063085

nadam se da nisam što zabrljao po pitanju pravila... ako jesam upozorite me...
 
tko ima polini kit 160ccm ? kakva je razlika ?  :misli:
 
u odnosu na serijalu  :shocked:
 
Palija said:
tko ima polini kit 160ccm ? kakva je razlika ?  :misli:

Ja nemam navedeni motor međutim prijatelj mi ima RS-a s tim kitom od 154 ccm, i razlog zbog kojeg ga je on stavio je najviše cijena jer je puno povoljnije stavit kit nego kupovat novu mašinu.

Taj kit ti ima oko 39 hp na radilici, ali glavna prednost je što više ccm znači više momenta na nižim okretajima.

Motor ti može ić isto, a možeš stavit nazad zub manje ako hoćeš veću krajnju ali ja ti to ne preporučam

Klip ti može izdržat nekih 12k km i tada bi ga bilo preporučljivo zamijeniti.

Također prilikom zamjene potrebno je provjeriti stanje radilice jer zbog veće snage nego što je namijenjena za nju ona trpi veća opterećenja i veće su šanse da se pokvari.
 
koliko onda ima na kotaču ?

ja sam vozio otvorenog RS-a i znam kako ide, ali ova Gilera s kitom je bolestan motor, nisam još mjerio brzinu i ubrzanje nadam se uskoro kad zatopli  :mrgreen: