Super Duke Vs. Tuono

Koji motor je po vašem mišljenju bolji/isplativiji?


  • Total voters
    109
Ivann_ said:
Ma meni je Super Duke nenadjebiv motor...definitivno bi njega prije uzeo...crnog...cesto ga vidam u Maskimirskoj ima ga neki tip.....stavio je akrape gore...a cuje se boli glava....samo sto je malo cijena too much...ali misim da se isplati...
is the king
 
michael said:
netko je imao aprilijiu i vvvveeeeellllllllliiiiiiiiiiikkkkkkkkkiiiiiiihhhhhhhhhh  problema s njom i njenim servisima a narocito dijelovima i garancijom

nemoj svaljivati na apriliu krivicu ako si imao problema sa losim servisom, losim dobavljacem i losim zastupnikom... u hr ima zastupnika za apriliu koji izvanredno obavljaju svoj posao
 
Vozio sam i jednog i drugog,a kaj se kvalitete tiće,Aprilia je sasvim ok motor,po meni KTM nije ništa bolji motor-naprotiv-Tuono je puno stabilniji pri večim brzinama,a stvarno ima super ovjes i bremze! I jedan i drugi su dobri motori,s time da je Tuono malo veči!
 
Pitajte našeg člana foruma...Tomicu. Ima neko mišljenje o KTM-u. Raspal mu se na manje od 1000 km. dr Chala zna na koliko točno. Fuck. Aprilia se bar ne raspada na 500 km.
 
Streetfighter said:
ja sam glasovao za chica..
al mogu rec da je tuono zakon :mrgreen:

I ja sam glasala za njega, ali ja bi radije tuono  :mrgreen:
 
Ivann_ said:
Ma meni je Super Duke nenadjebiv motor...definitivno bi njega prije uzeo...crnog...cesto ga vidam u Maskimirskoj ima ga neki tip.....stavio je akrape gore...a cuje se boli glava....samo sto je malo cijena too much...ali misim da se isplati...

lik se zove Matija
 
Neznam za novi tuono(manja mu ja maska)ali na mome nema frke na 250!!!
Samo je problem ako padnes pa nesto slomis o plastika ili ako ti recimo treba zmigavac za rsv factory jer toga u nas nema za kupit :D :D
Ali meni se isto cini tuono bolji(bez obzira na to sto mi se zgadila aprilia)ovi su austrijanci cini mi se veci fuseri od talijana ali bar imaju djelova (y)
 
Tko god je gledao timsku sad na Grobniku, mogao je vidjeti Tuona u akciji. Rame uz rame sa japanskim R-ovima! Ja sam bio  :blink: :yikes: . Mislim.....ovaj.....nemam komentara. (y)
 
ppinjuh said:
Tko god je gledao timsku sad na Grobniku, mogao je vidjeti Tuona u akciji. Rame uz rame sa japanskim R-ovima! Ja sam bio  :blink: :yikes: . Mislim.....ovaj.....nemam komentara. (y)


pa od prvog tuona je situacija takva sino ;)

 
Tuono je rsv bez oklopa tak da je usporedba li la. Jači, brži, boljeg ovjesa i cca 10k kn jeftiniji.
Super duke ima agresivniji izgledi to mu je jedini plus u ovoj usporedbi.
Dakle tuono daaaleko ispred tog ktm-a!!
 
The wise men have spoken  :D
U anketi je bilo tijesno ali nisam vidio ni jedan argumentirani komentar po kojem KTM vrijedi 10t više od Tuona, stoga, ekipi hvala a meni ostaje da sanjam i nadam se da ću do slijedeće sezone i dosanjat - jer sad moram skupit 10t manje  :mrgreen:
Ima netko da bi za godinu dana dao 40t za 2003 Fazera 600 sa 25t km?  :mrgreen:
 
a zasto neces yamahu samo jacu ovaj novi fazer od 1000...sta zbog 2 pistona
 
prvo...anketa..ti nisi zakon, joke je zakon. drugo je da je tuono sigurno iplativiji, duže traje  i manje se kvari. mislim da je i servis jeftiniji. ipak ima talijanski dizajn za kojim čak i ktm zaostaje. istina i meni se stari više sviđao ,ali bože moj.... ljepota je u oku promatrača. No svakako moraš biti maher da možeš iskoristit sve što ti ti motri mogu pružiti. pogotovo jer su bez oklopa, ali ovisio tvojim potrebama...kako manekena i pozera ili pak bajkera koji će se voziti dalje od birtije.