Super Duke Vs. Tuono

Koji motor je po vašem mišljenju bolji/isplativiji?


  • Total voters
    109
a i pošto vidim da te žele nagovoriti na nešto veće japansko, ja mislim da se treba okušati i u evropi, pogotovo ako si z dva cilindra, a bogme i za dizajn i stil.
 
buraz mi ima crnog super duka, osim svega ima hrpa dijelova koja se može stavit na njega, carbon full, a sa topovima akrapović dobiješ cca 130 ks, a sa full granom 150, pa se tuono može objesit za jaja :)

inače na 200 se neda vozit normalno, trebaš zaljepit ruke za volan, ali tak je na svim streetfighterima...

moj izbor duke, a detalji su mrak i na jednom i na drugom, jedina mana što je sve dodatno jako skupo...

a akrapi za super dukea su napravljeni posebno, strasno dobro izgledaju, nisu samo dva lonca ispid sica :)
ak nađem fotku budem metnuo...
 
yamadado said:
buraz mi ima crnog super duka, osim svega ima hrpa dijelova koja se može stavit na njega, carbon full, a sa topovima akrapović dobiješ cca 130 ks, a sa full granom 150, pa se tuono može objesit za jaja :)

inače na 200 se neda vozit normalno, trebaš zaljepit ruke za volan, ali tak je na svim streetfighterima...

moj izbor duke, a detalji su mrak i na jednom i na drugom, jedina mana što je sve dodatno jako skupo...

a akrapi za super dukea su napravljeni posebno, strasno dobro izgledaju, nisu samo dva lonca ispid sica :)
ak nađem fotku budem metnuo...
evo ti fotka...
 
ne znam zašto (jer više ne koriste rotaxove mašine) ali imam neku averziju naspram Apriliji (još od doba kad sam vozio/razvaljivao/šarafio po Touaregu 125 Wind)...+ RUŽNIJI JE TUONO --> SUPER DJUKA JE ZAKOON 

Nego cija je masina na tuonu nego rotaxova????
To je nepoderivoooo...
 
tl1000 said:
ne znam zašto (jer više ne koriste rotaxove mašine) ali imam neku averziju naspram Apriliji (još od doba kad sam vozio/razvaljivao/šarafio po Touaregu 125 Wind)...+ RUŽNIJI JE TUONO --> SUPER DJUKA JE ZAKOON   

Nego cija je masina na tuonu nego rotaxova????
To je nepoderivoooo...

istina... :oops: :oops: :oops: :oops:
meni je uspjelo razvalit touarega 125 (ulje mijenjano prije roka(TTS), odrzavan do jaja) sa 16
 
meni nekak super đuka ima nedorađenu onu kutiju crnu pod rezervoarom
ali tuono je meni  (y) talijani su pogodili i napravili predobar motor
moj glas  za tuona.......... (y)
chico glasao bih i za tebe ali mogu samo jednom :mrgreen:
 
Uglavnom na mille-u i tuonu je rotaxova masina..
Ajde sprzi njih sa redovnim servisima :D :wink:
Te dvotaktne 125-ce ionako nisu nizasto(mislim opcenito ne samo rotax) :misli: