Susret CB 1300 & Maxi Naked & zarazeni pticjom gripom

evo koja slikica doticne ceste i oklnih znamenitosti
 
i par mojih slikica  :wink:
 
RC46 said:
cestu o kojoj pricas sam presao preko nekoliko puta,novi asfalt ali brzo dosadi jer su svi zavoji isti i vecina ih je dosta spora,a u sezoni sa autobusima i kampicama jednostavno izgubis zivce  :wink: ali asfalt je skroz nov i drziiiiiii  :mrgreen:

ovo je više druženje, zajednička vožnja maxi nakedi i cb1300 i uživanje, jer da sam htio jurcanje nebi uzeo xjr, tako da me autobusi i kamperi ne oprerećuju više
 
vejv-xjr said:
I ja bi išel  8)

ovdi bi se mogla skupiti zanimljiva skupina ljudi za jako se napiti  :misli:  (y)
 
BlackVelvet said:
ovo je više druženje, zajednička vožnja maxi nakedi i cb1300 i uživanje, jer da sam htio jurcanje nebi uzeo xjr, tako da me autobusi i kamperi ne oprerećuju više
mi necemo jurcati - mi cem se samo dinamicnije voziti.....
 
RC46 said:
ovdi bi se mogla skupiti zanimljiva skupina ljudi za jako se napiti  :misli:  (y)

samo na alkohol mislis :no:

i da, ako ce se skupit nas nekoliko iz Zg i okolice, mogli bi krenuti zajedno iz zagreba, a ne karlovca  :D

BlackVelvet said:
ovo je više druženje, zajednička vožnja maxi nakedi i cb1300 i uživanje, jer da sam htio jurcanje nebi uzeo xjr, tako da me autobusi i kamperi ne oprerećuju više

to stoji, okej u 5.-om mjesecu jos nebudu neke velike temperature, ali kad u 7.-8. mjesecu vozis tom cestom i naides
na par kamperica i autobusa, a nemozes ih proci, pocnu te opterecivat  :mrgreen:

al kaj je je, cesta je super  (y)
 
Dobra vecer svima.  (y)
Ja se slazem (no ja se uvijek slazem).  :mrgreen:

Da ja kao starkelja nesto prozborim u tzv. dobroj namjeri.
Vako: Jedan treba bit gazda i cut prijedloge,potom odlucit i dat termin i mjesto i to bez neke demokracije i simo tamo. Kome pase ide a kome ne - drugi puta. Gazda mora kontaktirati mjesto nocenja i onako "labavo" nesto preddogovorit,bez akontacije, samo da se okvirno zna.
Inace je sve to tako da jedan mora piskit a jedan kakit. (govorim naravno iz iskustva - a sto ne znaci da ljudi ne drze rijec- neg samo to da su je olako dali).

(y)
 
Mudro zboriš 33 :mrgreen:
Mislim da smo trasu već dogovorili, a buduči da je susret u Novom Vinodolskom vjerovatno če biti mogučnost šatora a i nekog jeftinijeg nočenja koliko sam vidio na njihovoj stranici
Predlog je nalaženje u Karlovcu i od tud polazak sa punim tankom....
 
33 said:
Dobra vecer svima.   (y)
Ja se slazem (no ja se uvijek slazem).  :mrgreen:

Da ja kao starkelja nesto prozborim u tzv. dobroj namjeri.
Vako: Jedan treba bit gazda i cut prijedloge,potom odlucit i dat termin i mjesto i to bez neke demokracije i simo tamo. Kome pase ide a kome ne - drugi puta. Gazda mora kontaktirati mjesto nocenja i onako "labavo" nesto preddogovorit,bez akontacije, samo da se okvirno zna.
Inace je sve to tako da jedan mora piskit a jedan kakit. (govorim naravno iz iskustva - a sto ne znaci da ljudi ne drze rijec- neg samo to da su je olako dali).

(y)

sto ti znaci iskustvo!
Ja sam u potpunosti za.
Inace puno baba kilavo dijete !
 
Po meni najbolja vožnja; Zagreb - Karlovac - Duga Resa - Vratnik - Senj - Karlobag - Oštarije - Gospić - Plitvice - Slunj - Karlovac. I u Gp- cuga i vrhunski hambić, a na putu Zlatna pokova kod Gospiča.

A svakako sam za vožnju po alpama...... (y)
 
33 said:
Dobra vecer svima.   (y)
Ja se slazem (no ja se uvijek slazem).  :mrgreen:

Da ja kao starkelja nesto prozborim u tzv. dobroj namjeri.
Vako: Jedan treba bit gazda i cut prijedloge,potom odlucit i dat termin i mjesto i to bez neke demokracije i simo tamo. Kome pase ide a kome ne - drugi puta. Gazda mora kontaktirati mjesto nocenja i onako "labavo" nesto preddogovorit,bez akontacije, samo da se okvirno zna.
Inace je sve to tako da jedan mora piskit a jedan kakit. (govorim naravno iz iskustva - a sto ne znaci da ljudi ne drze rijec- neg samo to da su je olako dali).

Slažem se ... Puno priće i onda ništa. Neka se izjasni tko je za varijantu " organizatora " kod nas i samo tak možemo nekaj za početak napravit. Naravno da če  kronik organizirat u svojoj deželi. (y)

(y)
 

ako se ipak odlucite za voznju po alpama za organizaciju nemate brige.
Jedino sto mi treba je lista vasih zelja!
 
Mr. Noo said:
Po meni najbolja vožnja; Zagreb - Karlovac - Duga Resa - Vratnik - Senj - Karlobag - Oštarije - Gospić - Plitvice - Slunj - Karlovac. I u Gp- cuga i vrhunski hambić, a na putu Zlatna pokova kod Gospiča.

A svakako sam za vožnju po alpama...... (y)

ili grand prije slunja ak se ide od karlovca  :klopa:
 
kronik said:
ako se ipak odlucite za voznju po alpama za organizaciju nemate brige.
Jedino sto mi treba je lista vasih zelja!

to bi mogli kasnije 7-8mj kad su guzve kod nas
 
Pa gdje ste majstori organizacije?!?!
Dajte da jedan uzme malo vremena i prihvati se posla oko dogovora.
Stvar je vrlo jednostavna=odredi se mjesto i vrijeme, ruta i spavanje!

 
RC46 said:
to bi mogli kasnije 7-8mj kad su guzve kod nas
sigurne ja guzva manja u 7-8 mj. u austriji.ali je isto ima.
 
kronik said:
Pa gdje ste majstori organizacije?!?!
Dajte da jedan uzme malo vremena i prihvati se posla oko dogovora.
Stvar je vrlo jednostavna=odredi se mjesto i vrijeme, ruta i spavanje!
pa  dogovorili smo rutu, bar sam mislio a spavanje novi vinodolski
a i spavanje neće biti skupo cirka 100kn po osobi jer je moto susret tamo, pa imamo i navečer mjesto za opustiti se
i proveseliti se..

 
GSX 1402 said:
pa  dogovorili smo rutu, bar sam mislio a spavanje novi vinodolski
a i spavanje neće biti skupo cirka 100kn po osobi jer je moto susret tamo, pa imamo i navečer mjesto za opustiti se
i proveseliti se..
neki mogu u šatoru spavati a neki u apartmanima...tad još nije sezona tako da se nađe mjesta za prenoćiti

a usput ima zabave, moto susret je
 
BlackVelvet said:
neki mogu u šatoru spavati a neki u apartmanima...tad još nije sezona tako da se nađe mjesta za prenoćiti

a usput ima zabave, moto susret je
neki mozda mogu spavati u satorima..... ja bih radje neki krevet.... :LOL: