Suzuki Antares Centar Zagreb

ovo s oltarom je glupost da ne moze bit veca... na zalost ove godine nema dovoljno motora tako da je svaki motor kojeg "ulovimo" 90% puka sreca. ostalo je upoznost i odvaznost..

evo ti primjer, pocetkom sezone stoji gore par komada GSXS-a750 u crnoj boji.. stoje i nitko ne uzima.. uzeli.. prodali... sad na kraju sezone uzeli smo proslogodisnje burgmane kad ih nitko drugi nije htio.. naravno otisli su, uzeo bi ih jos da ima.. nema tu oltar nikakve veze


ja taj zivot zivim od svoje 15. godine i vjeruj mi da mi je drago vidjet svaki novi/stari Suzuki motor na cesti bez obzira di je kupljen.. sa svakim prvim modelom kojeg sam isporucio veselio sam se kao da je moj.
Puka sreca i dobra veza
 
Ne znam tko je veza ali ako mozes daj me spoji please, treba mi jedno 20-30 motora momentalno!!
Kad se proda 1ili 2 komada onda je to posljedica cinjenicnog stanja jer motora nema

Kad se prodaju 3 ili 4 onda je to sreca i umjesnost snalazenja trgovca

Ako ih izadje 5 i vise onda je to blizina oltara ako drugi prodajni saloni ne mogu dobiti vise od jedne



PS: vlasniku zelim puno sretnih kilometara jer ako me proracun ne vara to mu je treca
 
Kad se proda 1ili 2 komada onda je to posljedica cinjenicnog stanja jer motora nema

Kad se prodaju 3 ili 4 onda je to sreca i umjesnost snalazenja trgovca

Ako ih izadje 5 i vise onda je to blizina oltara ako drugi prodajni saloni ne mogu dobiti vise od jedne



PS: vlasniku zelim puno sretnih kilometara jer ako me proracun ne vara to mu je treca
A ti si u tom poslu pa znaš dali je blizina oltara?
Znaš koliko ih se može nabaviti i kako?
 
Sta je cudno njega ne pitam jer on o tome ne zeli govorit i to je njegovo pravo

Racunica je prilicno jednostavna

Na jugu mozes dobit corak a na sjeveru se moze iskopati koji komad

Cudno
 
Sta je cudno njega ne pitam jer on o tome ne zeli govorit i to je njegovo pravo

Racunica je prilicno jednostavna

Na jugu mozes dobit corak a na sjeveru se moze iskopati koji komad

Cudno
Nemoj plakati,vi dole najviše to volite.
 
Probaj biti realan pa najprije saznati dali je tako a ako je onda zašto a ne lupetat
 
Kad se proda 1ili 2 komada onda je to posljedica cinjenicnog stanja jer motora nema

Kad se prodaju 3 ili 4 onda je to sreca i umjesnost snalazenja trgovca

Ako ih izadje 5 i vise onda je to blizina oltara ako drugi prodajni saloni ne mogu dobiti vise od jedne



PS: vlasniku zelim puno sretnih kilometara jer ako me proracun ne vara to mu je treca
Znas.. krenuo sam pisat neko objasnjenje.. al realno, kome ili cemu.. sta god ja tebi odgovorio tebe ce tvoja teorija zavjere drzat dalje u zabludi.. i to je ok...

Mozda smo isporucili dvije.. mozda deset... ma pedeset... svaki drugi forumas kupio je kod nas novu Hayabusu.. 😉😉
 
Jedino sta smeta su cinjenice jer ocito novci svugdi ne vride isto
Sorry,inače si mi stvarno ok tip ali u ovome se ne mogu složiti s tobom,neko plaće i ti mu povjeruješ i to je to. Samo naprimjer u Ri su dvije Yamahe koje su kupljene nove u Poreču.
Dali je to do oltara,da ti odmah odgovorim,nije