Suzuki - Eurorent sport d.o.o.

dsego

New member
Na reklamu stavljenu na www.motori.hr javio sam se na telefon Eurorent sport d.o.o. Samoborska 93. te dogovorio kupnju Suzuki bandita 1200S 2004 god. proizvodnje (te se Vama svima pohvalio na grupi hr.rec.motori!), u tri navrata sam potvrdio model koji kupujem! I na kraju sjeli smo Sogor i ja u auto danas 30.12.04 i krenuli oko 6h. za Zagreb. Kada smo dosli do salona imali smo oko dvije minute da pogledamo motor te su mi na brzinu gurnuli ugovor u ruke te servisnu knjizicu na potpis. Ja vadim novce kad u servisnoj knjizici "KUBIKAZA 599ccm ??? What the F**k!?", rumene boje trgovaca te niti jedna rijec isprike brzo su nas udaljili iz salona. No ja opet nakon obilaska aprilijinog salona malo dalje i razgovora s direktorom smireno zovem gdicu Mei te molim da mi pokusaju dovesti iz Madjarske obecano vozilo srebrne boje, kazu mozda nakon 7.1.2005 ali onda nema gratis kacige i prijevoza (boze mili kao da sam to ikada i trazio!!!, prijevoz imam preko kolege a kacigu su izmislili da ne bude preocigledno, bar mi se cini :-|)

ps. kubikaza na ovom modelu ne pise kao na modelu 1200S nema naljepnice...

Reklama za "Suzuki skinuo cijene" http://www.motori.hr/cgi-bin/cl.rr?id=646

Izvadak iz cijenika:

Bandit GSF 1200 S K4 63.700 (model 2004)

Bandit GSF 650 S K5 60.900 (model 2005 ali 650ccm a ne onaj koji su mi dali od 599ccm!)

A meni priredili onaj model od 599ccm!? + kazu prijevoz do Slavonije besplatno + (javili nam pred Zagrebom) nezeljena kaciga od cca 700kn gratis!? Razlika u cijenama motora bar 5.500kn??? po meni za stock model od 599ccm koji vise nigdje se ne moze niti naci pa ni u njihovu cijeniku...

Uzas zivi 500km u jednom danu, cca 600kn potrošeno da bih kupio macka u vreci...

pozdrav

Davor

Ah da zaboravio sam dodati htjeli su mi naplatiti iznos od 63.700kn koliko košta 1200S model :-|

zivi mrak
 
:no: Malo su te :pelvic_thrust2:
 
Jesi ti na kraju uzeo motor ili ne??
 
dsego said:
Ma gotovina prijatelju to je najtuznije...

pozdrav
Davor


...ima tu više toga tužnog...

javim ti se u ponedeljak na pp, ako postoji još uvijek kakva moguća kombinacija

Pozdrav
 
Ne niti slucajno, primjetio sam "gresku" taman kada sam trebao platiti a oni ga vec poceli stavljati na prikolicu...

pozdrav
Davor
 
Onda dobro, ja vec mislio....
 
jel vazno kako placas, dal je kes il kreda? lova je lova, platit moras
 
Mrki said:
Onda dobro, ja vec mislio....

Ma smrznuo sam se, ne znam bas kako bi izgledalo ja 100kg i 2m + cura iza mene na 78hp. Ali da sam skoro dobio "patku" jesam...

pozdrav
Davor
 
speed attack said:
jel vazno kako placas, dal je kes il kreda? lova je lova, platit moras

Prijatelju 100% si u pravu oni lovu dobiju svakako

pozdrav
Davor
 
Sasa MK Motori said:
Vjerujem da ce se Mey ubrzo javiti i objasniti zasto i kako je do tako necega doslo !

Pa kada sam tada pitao sto je u pitanju Mey je rekla da sam ja narucio 599ccm S model, sto ne bih ni lud jer sam malo vecih gabarita a interesirao sam se samo za dva motora (i to sam svaki puta naglasavao!!!), GSX-1400 naked i Bandit 1200S naked i nista drugo. Mey mi je rekla za jedan jedini srebrni koji se nalazi u Madjarskoj. Kada sam se pobunio spomenut je model 2005 no ovo je model 2004 (nije 650ccm!?).

razgovor:

Ja: Moze 1200S imam novce?
Mey: moze imamo jedan takav plavi bas u salonu.
Ja: cijena je 63700kn?
Mey: da to bi bila cijena.
Ja: Ok dolazim onda sutra po bike...

btw. kada sam pitao za cijenu prijevoza rekli su to odraditi gratis???
ps. Sogor je cijeli razgovor slusao na interfonu...
Pred Zagrebom mi javljaju da ce biti poklon kaciga jer... A ja kacigu imam (krasnu i skupu i ista mi "ne treba...").

sve najbolje
Davor
 
čeka se Mey....inače sam o njoj čuo samo najbolje iako je ne poznajem... živo me zanima njen odgovor...koji čekamo od prošle godine :wink:
 
Pijana nije bila...jedino joj je možda Irish cream pomutio razum...a di je sad? Valjda
drv.gif
 
bool said:
dsego said:
Ma gotovina prijatelju to je najtuznije...

pozdrav
Davor


...ima tu više toga tužnog...

javim ti se u ponedeljak na pp, ako postoji još uvijek kakva moguća kombinacija

Pozdrav

Ok, thnx

pozdrav
Davor
 
Evo i mene u ovo rano jutro u novoj nam godini :)

Davore, daj mi reci jednu stvar. Kad si narucivao motor (placao kaparu) jesi dobio bilo kakav papir kao potvrdu narudzbe i potvrdu za kaparu ?
 
Sasa MK Motori said:
Evo i mene u ovo rano jutro u novoj nam godini :)

Davore, daj mi reci jednu stvar. Kad si narucivao motor (placao kaparu) jesi dobio bilo kakav papir kao potvrdu narudzbe i potvrdu za kaparu ?

Nisam prijatelju, nazvao sam prvo informativno za ona dva modela (GSX1400 & Bandit 1200S), kada su mi rekli za jos jedan 1200S u salonu rekao sam da sutra dolazim i placam gotovinom sve odmah. Cisti usmeni dogovor. Malo sam zbunjen i vjeruj mi kada sam vidio poslije svega cijenu u zadnjem Moto pulsu na 98. stranici od 59.000 kn za to sto sam trebao platiti 63.700kn ostao sam u najmanju ruku izbezumljen...

sve najbolje
Davor
 
E stari moj, tak ti je to kad kupuješ nekaj oko nove godine. Svi napušeni i pijani :evil: i gledaju kak bi te zeznuli. Ajd nadam se da bu se sve sretno završilo u tvoju korist. :p