Suzuki - Eurorent sport d.o.o.

Isprika nije dovoljna,ako je sva istina na strani kupca,pa nisu sa pomiješale jabuke i kruške,nego je riječ o ozbiljnom propustu, da ne kažem prevari.
 
Mey said:
Gospodine Davor Šego,
još jednom Vam se želimo, ovim putem, javno ispričati u ime poduzeća Eurorent Sport d.o.o. Nadam se da ćete uvažiti ispriku i želimo vam puno sretnih kilometara.
Mey

Eto i to je nešto, ljudi priznali grešku i idemo dalje....u buduće će više paziti na lapsuse... malo je ljudi koji su u stanju reć IZVINI a ovi su to ipak rekli... e sad nek još usreće nekog bikera pa će par pohvala anulirati ovo.... evo ja se javljam pa ako mi MEY nabavi kakav kalendar s motorima ja ću se javno zahvaliti :roll: :roll: :roll: :roll:
 
Svaka čast na pruženoj isprici, pošteno, ali u čemu je greška? Poznam Davora i ne vjerujem da ga se moglo pogrešno razumjeti za koji se motor interesira iako nije ekspert za Suzuki. Tko radi, taj i griješi, ali ovo...
 
Ali pazite ovo, tko se vraća na scenu.... gospodin Dudo!!
 
dsego said:
mate said:
Jesi li ti njih uopće pitao koliko košta motor ili si se isključivo vezao na cijenu iz MotoPulsa?

Mate prijatelju nisi pratio meni su htjeli uvaliti Bandit 600 2004 model umjesto dogovorena motocikla Bandit 1200S 2004 model. Prvi kosta 59.000 kod njih (cijenu sam jucer nasao u Moto pulsu), a drugi je po dogovoru trebao biti isporucen meni i kostati 63.700 (Bandit 1200S).

sve najbolje
Davor
naša posla :twisted: :evil:
 
Gospodine Davor Šego,
još jednom Vam se želimo, ovim putem, javno ispričati u ime poduzeća Eurorent Sport d.o.o. Nadam se da ćete uvažiti ispriku i želimo vam puno sretnih kilometara.
Mey[/quote]

Šta da je zamjenu primjetio drugi dan ?Tek onda bi isprika pomogla ako bi je onda bilo.
 
BORISSS said:
Šta da je zamjenu primjetio drugi dan ?Tek onda bi isprika pomogla ako bi je onda bilo.


i mene isto zanima šta bi onda bilo,i kakva bi procedura bila.nevirujem da bi bilo baš jednostavno :?:
 
Sve tu meni nekaj smrdi...kak neko može zamjenit 600 i 1200 model. I kak može prodat motor(napisat račun) koji nema zaprimljen?
Ajd, baš me zanima druga strana medalje.
 
ova štorija je žešći bed. uzmimo da je i bio nesporazum, što je teško za povjerovat, trebali su čovjeku rodit negdje taj 1200, plus dat mu neki dodatni popust, a on završi kod Dude. strange story.
 
činjenica je da im i nije neka reklama :oops: ljudi su se povukli smišljajući malo dobra djela....možda im treba malo vremena da i ta dobra djela isplivaju :roll: živi bili pa vidjeli...
 
Ako se ne varam, Eurorent je svojedobno zastupao Hondu i nakon nekog vremena odustao. Bojim se da se ista stvar ne ponovi sa Suzukiem. :?
Nekako mi se čini da je nekima u ovom poslu važnija brza zarada nego imati dugotrajan i stabilan posao. :(
 
Da, bili su zastupnici za Hondu, a sad su za Subaru i Nissan.....
 
jel to naćin kako se ophodi sa kupcem,nije ni čudno što nisu dugo zastupnici za jednu marku,puj ti m...u krvavu! :twisted: :twisted:
 
matej said:
jel to naćin kako se ophodi sa kupcem,nije ni čudno što nisu dugo zastupnici za jednu marku,puj ti m...u krvavu! :twisted: :twisted:

Prvo...malo se upristoji. Drugo...ni sam ne znaš kaj je bilo...prema tome, ne zaključuj napoprek.