Suzuki - Eurorent sport d.o.o.

den said:
E stari moj, tak ti je to kad kupuješ nekaj oko nove godine. Svi napušeni i pijani :evil: i gledaju kak bi te zeznuli. Ajd nadam se da bu se sve sretno završilo u tvoju korist. :p

Nadam se, sacekati cu ipak 7.1.2004 premda jedno oprostite bi rijesilo stvar (nisam zlopamtilo), ali nakon Caponord-a, ZZR-1200 (glanc novo kupljenih) ostao bih na litrenim masinama...

ps. fala imas pice kad se sretnemo :)
 
Vjerujem da je doslo samo do nesporazuma i da ce ti Mey rijesiti problem. Sva sreca sto vani nije neki period za gustanje u voznji motorom pa ce ti to sigurno biti olaksavajuca okolnost.
 
Sasa MK Motori said:
Vjerujem da je doslo samo do nesporazuma i da ce ti Mey rijesiti problem. Sva sreca sto vani nije neki period za gustanje u voznji motorom pa ce ti to sigurno biti olaksavajuca okolnost.

Vidjeti cemo prijatelju, no jos mi nije jasna ona cijena ko za mene 63.700 (besplatan prijevoz, te neka famozna kaciga koju stvarno ne trebam!?), a reklama za taj isti nezeljeni motor u Moto pulsu 59.000. Jednostavno ne volim kada me se voza bez motora ;-)

sve najbolje u 2005
Davor
 
Jesi li ti njih uopće pitao koliko košta motor ili si se isključivo vezao na cijenu iz MotoPulsa?
 
mate said:
Jesi li ti njih uopće pitao koliko košta motor ili si se isključivo vezao na cijenu iz MotoPulsa?

Ma zvao sam telefonom i pitao da li je to ta cijena i naravno ljudi rekli da je za model 2004 Bandit 1200S cifra 63.700...

pozdrav
Davor
 
mate said:
Jesi li ti njih uopće pitao koliko košta motor ili si se isključivo vezao na cijenu iz MotoPulsa?

Mate prijatelju nisi pratio meni su htjeli uvaliti Bandit 600 2004 model umjesto dogovorena motocikla Bandit 1200S 2004 model. Prvi kosta 59.000 kod njih (cijenu sam jucer nasao u Moto pulsu), a drugi je po dogovoru trebao biti isporucen meni i kostati 63.700 (Bandit 1200S).

sve najbolje
Davor
 
mate said:
Nisi mi odgovorio na pitanje. Pusti sad ostalo.

Cijena je sa www.motori.hr moga zeljenog motocikla a potvrdena iz kontakta sa Mei, za moto puls ne znam zasto pitas za moto puls???

Davor
 
Sorry, nisam odmah vidio da si mi odgovorio u dva posta pa sam izbrisao odgovor. Meni se čini kao nesporazum u komunikaciji i koji ćete uskoro riješiti. Naravno da to ne opravdava ono što se dogodilo, pitat ću večeras Mey.
Pitao sam za MotoPuls jer tamo je lako moguće da je greška a cijelo vrijeme se pozivaš na njih, oni dobivaju te info od raznih zastupnika i nisu uvijek pravovremeno obaviješteni o izmjenama cijena.
 
mate said:
Sorry, nisam odmah vidio da si mi odgovorio u dva posta pa sam izbrisao odgovor. Meni se čini kao nesporazum u komunikaciji i koji ćete uskoro riješiti. Naravno da to ne opravdava ono što se dogodilo, pitat ću večeras Mey.
Pitao sam za MotoPuls jer tamo je lako moguće da je greška a cijelo vrijeme se pozivaš na njih, oni dobivaju te info od raznih zastupnika i nisu uvijek pravovremeno obaviješteni o izmjenama cijena.

Znam prijatelj mi radi tamo Kristijan Tićak. Sve ok hvala ti na pomoći sve najbolje tebi i tvojima u 2005.

pozdrav
Davor
 
Također. Nisam ni mislio da postoji motorist i Slavonac a da ne zna, sada našeg, Kiću Tiću. :wink:
P.S. I kad smo već kod njega znam da povremeno prati forum pa bi ga javno priupitao: Šta je sa slavonskim tulumom u baRRaki??? :klopa: :mrgreen:
 
MA-Zvone said:
Jebiga :twisted:

Baš to, btw. danas sam popodne bio do jednog decka u Osijeku koji ima 1200S model i motor izgleda super, nisam bas neki ekspert za Suzu ali sada kada sam ga vidio uzivo nije mi jasno kako sam u prvi mah zamijenio 600-tku za ovu mrcinu...

ps. valjda cu naci negdje bike koji trazim :)

pozdrav
Davor
 
I evo za kraj, motor sam nasao i to onaj koji sam trazio Suzuki 2004 Bandit. Zahvalio bih se gosp. Dudi koji mi je izasao u susret vrlo profesionalno i zaista u roku jednog dana pomogao mi naci zeljeni motor. Cijena je takoder vise nego fer. Sutra idem rijesiti uplatu i ako bude sve ok krajem tjedna ga vozim.

Hvala Vam svima na pomoci i svakako ako kupujete bilo kakvo vozilo moj savjet dobro provijerite sto uzimate ;-)

Ovime bi raspravu (bar sto se mene tice) i zatvorio

Sve najbolje svima,

Davor
 
Sve je dobro što se dobro svrši.
Puno sretnih km na novoj pili!
:biker: , :piva: & :yoman: !!!
 
dsego said:
I evo za kraj, motor sam nasao i to onaj koji sam trazio Suzuki 2004 Bandit. Zahvalio bih se gosp. Dudi koji mi je izasao u susret vrlo profesionalno i zaista u roku jednog dana pomogao mi naci zeljeni motor. Cijena je takoder vise nego fer. Sutra idem rijesiti uplatu i ako bude sve ok krajem tjedna ga vozim.

Hvala Vam svima na pomoci i svakako ako kupujete bilo kakvo vozilo moj savjet dobro provijerite sto uzimate ;-)

Ovime bi raspravu (bar sto se mene tice) i zatvorio

Sve najbolje svima,

Davor

Čestitam i guštaj! :cool:
Nego, ne znam baš te "gornje" firme, pa pitam jesi to dobio motor kod istih ili si ga dobio negdi drugdi!?
 
:cry: Al nije fer kaj smo samo jednu stranu čuli, volil(i) :oops: bi čuti i stav dotične tvrtke ili bar neko pojašnjenje?
 
Gospodine Davor Šego,
još jednom Vam se želimo, ovim putem, javno ispričati u ime poduzeća Eurorent Sport d.o.o. Nadam se da ćete uvažiti ispriku i želimo vam puno sretnih kilometara.
Mey