Suzuki GS 500 -Koliko nas ima???

Ako lanac struže gumu, pod zadnji lančanik ubaci tokarene šajbe od 4-5 mm, ili nabavi lančanik s izbačajem (offsetom).
Na mome je JTR611 sa 43 zuba i 160-ka ima dovoljno lufta od lanca.
(y)

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
Shepa said:
Ako lanac struže gumu, pod zadnji lančanik ubaci tokarene šajbe od 4-5 mm, ili nabavi lančanik s izbačajem (offsetom).
Na mome je JTR611 sa 43 zuba i 160-ka ima dovoljno lufta od lanca.
(y)

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
a to bas nebi da se mozda lanac nebi ubrzano trosil posto vise nije u centru.... stavil bi 150 gumu ipak bolje nego 130 ali me muci sad dal treba atest radit ili kako upisat u knjizicu?  :misli:
 
Zamoli na tehničkom da ti upišu. Ako pitaju zašto, reci da u toj dimenziji imaš veći izbor kvalitetnijih guma.
Sigurnost prije svega.
:mrgreen:

Meni su upisali i 150 i 160.
:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Shepa said:
Zamoli na tehničkom da ti upišu. Ako pitaju zašto, reci da u toj dimenziji imaš veći izbor kvalitetnijih guma.
Sigurnost prije svega.
:mrgreen:

Meni su upisali i 150 i 160.
:mrgreen:
Zezas? :D nedavno ili? Budem probal pitat ali nekako čisto sumnjam.. mada ima nekaj i u tome kaj si ti rekel... btw a od cega imas zadnju felgu?
Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
150 mi je upisalo prije 4-5 godina, jer je tada bila na felgi (kupljena tako). :mrgreen:
160 mi je upisalo lani.

Felga je ili od Katane ili starog Bandita, pojma nemam.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
Shepa said:
150 mi je upisalo prije 4-5 godina, jer je tada bila na felgi (kupljena tako). :mrgreen:
160 mi je upisalo lani.

Felga je ili od Katane ili starog Bandita, pojma nemam.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

bas sam maloprije gledal original felga zadnja mi je 3.5 jota a ova sira je 4.5 jota... koje dimenzije imas upisane? 150 i 160 60 ili 70 profil? vidim da 60 profil ima puno vise izbora guma...
 
150/60-17 i 160/60-17

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Shepa said:
150/60-17 i 160/60-17

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
tak sam si nekak i mislil...  (y) ovo 70 su sve neke tourer gume... sutra idem u obilazak tehnickih pregleda pa budem videl ako bude to islo glatko...  :?
 
evo danas sam prosao 4 tehnicka pregleda i nema sanse... cak sumnja da bi bilo sta da radim atest (koji kosta do 1000kn) a moram za drugu sezonu kupit novu zadnju gumu.. mehh  :palacdolje:
 
hondica7 said:
imam i ja siru felgu tocnije od gsx-a 750.... bila je gore 160 guma ali je po lancu strugala tak da mislim da bi 150 isla gore bez struganja... no kak to atestirat tj upisat u knjizicu? u knjizici mi je 130 70 17... a moram za drugu sezonu mjenjat zadnju gumu pa bi radije siru stavil a sad koja je procedura?
Ta felga je od Katane i nije guma dirala lanac, garant, triba gledati gume po brandovima jer su širine različite od 1 do 5mm... :wink:
 
hondica7 said:
evo danas sam prosao 4 tehnicka pregleda i nema sanse... cak sumnja da bi bilo sta da radim atest (koji kosta do 1000kn) a moram za drugu sezonu kupit novu zadnju gumu.. mehh  :palacdolje:

Meni su ljetos, konkretno u srpnju, samo u knjižicu upisali novu dimenziju gume, tako da sada imam osim
130/80-17 još dopisano 130/90-17 i 140/80-17. Nitko nije ništa pitao.  :mrgreen:
 
pamzor said:
Ta felga je od Katane i nije guma dirala lanac, garant, triba gledati gume po brandovima jer su širine različite od 1 do 5mm... :wink:
mozda kad je motor bio kod Vas je bila druga guma 160 pa nije dirala lanac al sam ga ja vjerojatno kupil s drugom gumom 160 i dosta je lanac postrugal gumu a bila je u centru... ma bila bi mi i 150 oke na toj siroj felgi....
 
postoji negde u HR ovlašteni Suzuki servis? trebal bi njih kontaktirat ak mogu dati neku potvrdu da na gs moze 150 ili 160 i onda s tim na tehnicki pregled i dal bi samo upisali ili jos atest.... izdvojil bi neku lovu za to jer 130 guma stvarno blesavo zgleda na tom motoru....  :021:
 
eeee decki ugl radi se na motoru.... al ima par problema... bil sam u ljetu sinkroniziral fergice i dok je smjesa po manualu bila na 2,25 kruga obje svijecice su bile sivkaste i pucalo je iz auspuha kad bi u voznji pustio gas (auspuh je otvoren filter original) onda sam odvio na 3 kruga i motor puno bolje ide i ne puca vise tak jako.... a sad vidim lijeva je boja kak spada boja bijele kave a desna sivkasta... pa kaaak???

i lamela.... zeza dosta, ne proklizava nego se teze salta u vise ide ok a dok u nize saltas jedva ide trebas s međugasom da lijepo presalta... dok dođes na semafor recimo u drugoj stanes jaaaako tesko je pronaci ler treba ga onak malo gasirat.... rastepem kuplung danas i vidim da je lamela potrosena (3.9mm) trebam videti kolko je po manualu, a među ploce plavkaste ko da su spaljene ja neznam kaj su bivsi vlasnici radili... ugl mislim da bi moral komplet novu kupit...

isel sam mjerit zazor ventila i na svima varira od 0,12 - 0,15mm a po manualu je 0,03 - 0,08mm tak da trebam i sve nove plocice... hjoooooj  :misli:
 
Pozdrav svima :D
zanima me ima li ko cdi za gs 500...motor je 2005 godiste pa ako ko ima neka se javi u pm ili na 095-566-1583
Hvala
 
zule020 said:
imam i ja gs 500 2002

evo i ja kupio Gs-a,za sina pa nek se školuje jer to mu je prvi motor ,a malo će se i tajo provozati,a do proljeća će mo ga i malo kozmetički dotjerati,(naljepnice i pokoja đinđa)
 
drazan zovko said:
evo i ja kupio Gs-a,za sina pa nek se školuje jer to mu je prvi motor ,a malo će se i tajo provozati,a do proljeća će mo ga i malo kozmetički dotjerati,(naljepnice i pokoja đinđa)

ne mogu sliku objaviti,zastarila tema,,, :misli: