Suzuki GSX-s 750 2019 god

LukaSokol

Active member
Pozdrav
Imam u planu kupit Suzuki GSX-s 750 2019 godina..
Neko mišljenje o tom motoru?
Iskustva s tim motorom ako ima tko itd
lp :D
 
Imam ja😁..Ali ja dilam Suze pa nije u redu da ga hvalim😄..Ali, ako smijem..
Kupio sam 2017 prvog, prošle godine ga prodao i isti dan kupio drugog..To ti sve govori..
Ovako na brzinu...
Motor pun snage u svim režimima rada, vozio ga nešto ispod 240 km/h - to je patnja, mogao je još, ali bez oklopa ubija..To mu je jedina mana koja to i nije, jer je naked..114 ks mu je više nego dovoljno..
Troši od 5-6 litara..Sjedalo je iznenađujuče udobno za vozača i suvozača jer je deblje postavljeno(za razliku od Kawasaki nakeda kojeg sam prije vozio)..Kompletan motor je vrlo kvalitetno izrađen..
Leži odlično, krutog je ovjesa bez uvijanja po zavojima..Koči dobro...
Kad ga odvrneš preko 7000 obrtaja čuje se prekrasan zvuk usisa...Korisna mi je kontrola trakcije u 3 stupnja..Vozim ga u prvom, a u treći ga stavim kad je kiša..
Nikad problema..Ulij gorivo i vozi..
Mislim da pruža puno užitka za svoju cijenu👍
Iznenađen sam iskreno što nisu češća pojava na cesti, ali ima tu puno razloga...
On ima jedan klasični japanski štih, 4 redna cilindra, 750cca. Sad su moderni 2 i 3 cilindraši, Yamaha tu gađa u sridu...Sve je kod njega malo retro...Kod nas ljudi vole što modernije linije...Mogli su staviti i alu šasiju ili novu čelićnu rešetkastu, umjesto čelićne što glumi alu grede, TFT ekran u bojicama itd..Ali onda ne bi bila ta cijena...
 
Last edited:
Rješio sam se Z650 teška srca, samo zato što mi je postao naporan zbog svoje "veličine" ( radim ture od 300+km), uzeo versysa ali me ipak vise vuce opet naked, samo da nije mali. Sad gledam isto GSX S, čekam neku probnu vožnju pa da vidim jel se sviđa srcu koliko i oku tako da pratim
 
ja sam ga vozio nesto sitno i mene je odusevio. upravljivost super, ergonomija mi pase... vuce mi lagano na nekog street fightera i to je super. butelja je uvijek bila odlicna mjera za svakodnevni motor s kojim se da i vozit normalno a mozes i okrenut gas i ide fino.. sve u svemu po mom misljenju GSX-S je jedna odlican allrounder
 
  • Like
Reactions: webmaster750
Koliko vrijedi sada taj motor, novi je oko 69tkn, znaci 2017/18 bez opreme sa nekih 10tkm bi trebao biti oko 50tkn? Eventualno 55 sa nekim auspuhom i jos nekim sitnicama? Jer vidim u oglasu cijene od 53-63 sa/bez opreme, a 4 godine prosle...
 
Ja sam svog prodao u 02.mjesecu 2020.. Imao je 2,4 godine.. Dobio sam 52.000 kn.. Mislim da je imao oko 8000 km, ako se dobro sjećam. Savršeno očuvan s MIVV ausphom. Original sam dao uz njega.. Možda sam mogao dobiti i koju hilju više, ali ne volim nešto prodavati mjesecima.. Odredim neku normalnu cijenu, spustim malo i prodam odmah.
Cijena novog je 71.490 kn.. Za dobar primjerak se isplati dati 50.000 kn.
 
to je uvijek relaticna tema... 2021. je 71.490, proslogodisnji di ih jos ima 2000 kn jeftinije.. a rabljeni.. 🤔🤔 najcesce mi ljudi dolaze sa pricom da su mislili kupiti rabljeni motor 2-3 godine star i zakljucili da im je za tako malu razliku u cijeni bolje kupiti novi motor..

svakom njegovo uvijek najvise vrijedi, ja prvi svoj motor ne bi dao "jeftino" jer znam da je u boljem stanju nego neki puuuno mlađi i sa manje km

ja to gledam uvijek, koliko mi se nesto sviđa i koliko si to zelim.. ako bas jako jako zelim, jbg, platit cu koliko god treba
 
Imam ja😁..Ali ja dilam Suze pa nije u redu da ga hvalim😄..Ali, ako smijem..
Kupio sam 2017 prvog, prošle godine ga prodao i isti dan kupio drugog..To ti sve govori..
Ovako na brzinu...
Motor pun snage u svim režimima rada, vozio ga nešto ispod 240 km/h - to je patnja, mogao je još, ali bez oklopa ubija..To mu je jedina mana koja to i nije, jer je naked..114 ks mu je više nego dovoljno..
Troši od 5-6 litara..Sjedalo je iznenađujuče udobno za vozača i suvozača jer je deblje postavljeno(za razliku od Kawasaki nakeda kojeg sam prije vozio)..Kompletan motor je vrlo kvalitetno izrađen..
Leži odlično, krutog je ovjesa bez uvijanja po zavojima..Koči dobro...
Kad ga odvrneš preko 7000 obrtaja čuje se prekrasan zvuk usisa...Korisna mi je kontrola trakcije u 3 stupnja..Vozim ga u prvom, a u treći ga stavim kad je kiša..
Nikad problema..Ulij gorivo i vozi..
Mislim da pruža puno užitka za svoju cijenu👍
Iznenađen sam iskreno što nisu češća pojava na cesti, ali ima tu puno razloga...
On ima jedan klasični japanski štih, 4 redna cilindra, 750cca. Sad su moderni 2 i 3 cilindraši, Yamaha tu gađa u sridu...Sve je kod njega malo retro...Kod nas ljudi vole što modernije linije...Mogli su staviti i alu šasiju ili novu čelićnu rešetkastu, umjesto čelićne što glumi alu grede, TFT ekran u bojicama itd..Ali onda ne bi bila ta cijena...
E zanima me jedna stvar u vezi modova voznje... S ljeve strane na strelice gore/dolje se mjenjaju mape... Ali sto je ona tipka "set"
Kada se stisne ta tipka, kraj modova voznje se pokazivaju i makivaju crtice na ekranu pokraj modova...što bi to bilo?
 
Kod biranja moda vožnje..Pritisneš tipku Set da otvori biranje mape i onda velikom sivom tipkom Mode gore-dolje biraš mapu od Off do 3..Kad je izabereš pritisneš opet Set da potvrdiš.
 
Tekućina mi je u posudi vode na max, i kad sam ga stavio nakon voznje na nogaru bilo je mrvicu neravno i iskapao se malo. Kasnije vidim da ima crijevo za višak kod čepa pa je kroz njega izašlo... Ocistio prednji lancanik i podmazo sve osovinice, motor je bomba za vozit, nemam primjedbi 🤩
 

Attachments

  • IMG_20210327_121416.jpg
    IMG_20210327_121416.jpg
    180 KB · Views: 110
  • IMG_20210327_121421.jpg
    IMG_20210327_121421.jpg
    231.2 KB · Views: 88
  • IMG_20210327_122025.jpg
    IMG_20210327_122025.jpg
    388.7 KB · Views: 82
  • IMG_20210327_123727.jpg
    IMG_20210327_123727.jpg
    201.4 KB · Views: 122
  • Like
Reactions: Bob Rock
Tekućina mi je u posudi vode na max, i kad sam ga stavio nakon voznje na nogaru bilo je mrvicu neravno i iskapao se malo. Kasnije vidim da ima crijevo za višak kod čepa pa je kroz njega izašlo... Ocistio prednji lancanik i podmazo sve osovinice, motor je bomba za vozit, nemam primjedbi 🤩


Daj sliku cijelog motora...Ne škrtari🙂
 
  • Like
Reactions: tetrijeb
jao.. cisto oko prednjeg lancanika.. kak ja to volim vidit!! :love:👏👏👏

i da, kao sto rekoh, vozan motor!! drago mi je da si zadovoljan
Hvala sto si odvojio vremena za popricati, to je bas ono sto mi je sjelo i sto sam trazio... Versys ce cekati neka druga vremena, kad se ulijenim onda moze i lijeniji motor🤣
 
  • Like
Reactions: frulex
Ma nema na cemu. Ako sam bar dio svog odusevljenja tim motorom uspio prenjet dalje, ja sretan! Ak je to odusevljenje bar djelomicno zasluzno za jos jednog sretnog vlasnika Suzukija, jos sam sretniji.

Naleti kad si usput da vidim raketu.
 
Samo dok ulovim vremena, bas mi je nezgodno preko tjedna... Evo koja fotka, ima puno detalja i uzivo izaziva WooW efekt, na semaforima svi zadrzavaju pogled
Čekam štitnik hladnja i slajdere, retrovizori su lightech i blago su tonirani, vibracije su svedene na nulu sto mi se jako sviđa, a i kostaju 120€
 

Attachments

  • IMG_20210328_133010.jpg
    IMG_20210328_133010.jpg
    244.2 KB · Views: 84
  • IMG_20210328_133245.jpg
    IMG_20210328_133245.jpg
    214.4 KB · Views: 82
  • IMG_20210328_133345.jpg
    IMG_20210328_133345.jpg
    239.9 KB · Views: 68
Yoshi R11.. cekam jednu da stigne a ceka se i jedan Akrapovic.. morat cu ih zvat kad montiram i jednog i drugog da odsviraju nesto u duetu 🎵🎵
 
Last edited:
  • Like
Reactions: dipsi997