Suzuki GSX-s 750 2019 god

znači gsxs750 je taj novi picolovac na koji smo čekali 20 godina nakon prve erjedanilnijedan :mrgreen:

Mozda je covjek u pravu a mozda saamo gledaju seljacinu preglasnog auspuha 😂
Govorim iz osobnog iskustva 🤪


Btw cestitke na motoru predivan je...Suza je napravila fenomenalan naked
 
  • Like
Reactions: dipsi997
Auspuh je idealka, cuje se dosta na 80-100kmh ako se salta non stop, ali putna brzina preko 110-120kmh se ne cuje nista osim vjetra, cuje se bas taman, nebi htio ni glasnije ni tise od ovoga kako je
 
Mozda je covjek u pravu a mozda saamo gledaju seljacinu preglasnog auspuha 😂
Govorim iz osobnog iskustva 🤪


Btw cestitke na motoru predivan je...Suza je napravila fenomenalan naked
Tražio sam "moderni" Z750, da pravda godinu proizvodnje, ovjes i ciklistika sve je na mjestu i jedino ovaj GSXSex je ušao u izbor. Srce na mjestu, je da sam se par noći crvao i budio u 5 od podsvjesnog uzbuđenja ali šta je tu je🥰
 
Nemam šta upgrejdat osim sjedala koja i nisu loša, ako ima ko iskustva sa bagster comfort varijantom, košta me oko 2000kn
Screenshot_20210401_115754.jpg
 
Jel bas imas potrebu za njim ?
Vjerojatno ne, pa me zanima jel znacajna razlika, ali svakako su sjedala bolja nego na Z, suvozacevo pogotovo, veca povrsina i meksa spuzva
A mislim da je isplativije uzet one gel navlake onda i slicno ako bas boli dupe za neki veci djir, ali prije bi trebale noge bolit pa se pauzira...
 
Maštam, maštam:LOL:
Što se tiče kofera, imam nosač centralnog, i pošto imam i bisage gledao sam nosač za njih, ali je problem što od kofera i od bisaga nosači idu na fuzice suvozaca, tako da će bit samo kofer gore, sa 47l izgleda ko golf sa kamionskom prikolicom, ali imam i manje pa cu kombinirat:mrgreen:
 
Sta nisi rekao da ces zadrzat versys, koji vrag će ti te prikolice na nakedu :mrgreen:
Kad mi dopi$di naked uzet cu versysa, sad nazalost nisam spreman za takav tip motora, jednostavno mi je malo boooring 😁 a i nadam se barem malom povećanju snage uskoro, to je onda to
 
Maštam, maštam:LOL:
Što se tiče kofera, imam nosač centralnog, i pošto imam i bisage gledao sam nosač za njih, ali je problem što od kofera i od bisaga nosači idu na fuzice suvozaca, tako da će bit samo kofer gore, sa 47l izgleda ko golf sa kamionskom prikolicom, ali imam i manje pa cu kombinirat:mrgreen:

kad te sve kufere i resice namontiras vise te niko nece gledat na semaforima nit ce bit wow efekt 😂
 
Hahahaha e to je kad oces 2u1... Trazim slidere/crash bar, za prvu ruku sam iskoristio ove kratke "gljive", morao kod tokara napravit duže sarafe jer nema za uzet sa imbus glavom fini navoj 1.25 75mm, uglavnom primijetio sam da na dotezanju ne grize bas kako treba nije mi jasno do cega je,duzina odgovara, navoj isti na prste ide lagano do kraja, jedino što je malo meksi saraf po materijalu ali nebi smio unistavat ovaj navoj na motoru (bloku) jer vidim malo spene unutra...
Trazit ću nešto sto ide na više točki ne sviđa mi se ovaj krak, ali za prvu ruku
P.S našao sam homologacijski list od auspuha, još mi treba od volana moram iskopati negdje
 

Attachments

  • IMG_20210401_214545.jpg
    IMG_20210401_214545.jpg
    208.7 KB · Views: 24
  • IMG_20210401_200132.jpg
    IMG_20210401_200132.jpg
    175.9 KB · Views: 24
Samo dok ulovim vremena, bas mi je nezgodno preko tjedna... Evo koja fotka, ima puno detalja i uzivo izaziva WooW efekt, na semaforima svi zadrzavaju pogled
Čekam štitnik hladnja i slajdere, retrovizori su lightech i blago su tonirani, vibracije su svedene na nulu sto mi se jako sviđa, a i kostaju 120€
lijep motor (y)

ja sam se zanimao za 1000cc :)
 
Motor je vrlo sličan s1000... sve u svemu dobri motori za malo love. Inače minusi na ovim modelima su trzanje motora pri otvaranju gasa, slab zadnji amortizer i dosta dugi hod ručke kočnice prije nego što "ulovi". Uz to boja je vrlo tanka i lako se ošteti. Motor je vrlo kvalitetan i u mojih 35000km nisam imao apsolutno nikakav kvar. Na 30000km su mi provjerili ventile i samo sklopili nazad jer je sve bilo kao novo. Prednost 750 nad 1000 je da nema veliki katalizator ispod pa kad staviš slip on se puno bolje čuje 😄
 
  • Like
Reactions: DADO+