Suzuki GSX600F, GSX750F (Katana) 1988-1998 i 1998-2005

ljudi moji to je tako jednostavno dobar motor,evo lijepo je vrijeme ja sam već natuko ove godine 2000tkm .samo goriva i maži lanac ,što je najzanimljivije ovaj moj uopće ne radi kao uljašica,ništa se ne čuje zveketanje ,kao fen :mrgreen: (y)
 
varadero10 said:
ljudi moji to je tako jednostavno dobar motor,evo lijepo je vrijeme ja sam već natuko ove godine 2000tkm .samo goriva i maži lanac ,što je najzanimljivije ovaj moj uopće ne radi kao uljašica,ništa se ne čuje zveketanje ,kao fen :mrgreen: (y)
slažem se u potpunosti! ja sam ove sezone natukao 3500km a nakon sub. i Biograda sigurno prelazim 4000km!  (y)
moj i nije baš tako tih, imam Wings auspuh i zvuk mu je jeben. Danas baš bio na registraciji i frajer me nije ništa zaje... u vezi zvuka, prošao bez problema!  (y) :LOL:
 
evo ja sam do sada iskoristio vrijeme i natuko 1700 km, a za zvuk od prošle godine brine "akrapović" dlake mi se naježe kad ga dignem na 6000-7000 okr/min. Uživancija je taj motor,  (y) e sad dal ima kakve razlike između 750 i 600 neznam a nisam imao prilike to isprobat, vele da i nema baš neke :misli:
 
evo razlike pa prostudiraj  :LOL: :
http://www.bikez.com/motorcycles/suzuki_gsx_600_f_1999.php

http://www.bikez.com/motorcycles/suzuki_gsx_750_f_2000.php

osjeti se razlika na gasu pogotovo kada odvrneš bez promjene stupnja prjenosa, 750 ima puno bolji okretni moment i 15 ks više  :mrgreen: ostalo je isto!  (y) znam iz prve ruke jer sam prije ovog imao Bandita 600 čija je mašina bila indentična tvojoj.  (y) što se zvuka tiče mislim da je to do ispuha, volio bih čuti tvoga sa Akrapom, vjerujem da odlično zvuči!  (y)
 
pa nije bed da se susretnemo na kavici pa prostudiramo zvukove :LOL: (y). E sad me malo zbunilo piše  600 ccm- 56,5 kw a u mojoj knjižici 59 kw  :misli: :shock:,
 
GOLUB666 said:
pa nije bed da se susretnemo na kavici pa prostudiramo zvukove :LOL: (y). E sad me malo zbunilo piše  600 ccm- 56,5 kw a u mojoj knjižici 59 kw  :misli: :shock:,
može.  (y) ja sam često u BBF-u (skoro svako jutro na kavi i novinama  :mrgreen:) pa možemo tamo ukrstit auspuhe!  :LOL: :LOL:
a ovo za kw, nisam siguran ali mislim da varira malo od godišta do godišta i za koje je tržište. Ovi sa slike su za ameriku jer je na njihovima pisalo Katana na plastikama.  :misli:
 
može biti i to da ovisi za koje su tržište. Moj je talijan mislim :misli:. BBF-u ? gdje ti je to, sorry al nisam baš nekaj upućen po zg, al nema problema bume se već našli negdje pa ukrstimo wings i akrap. vjerujem da se i tvoj dobro sluša (y)
 
gsx f ti ima izvorno 63kw i modelima od 98 je katalizator uzeo 4kw,a kodna oznaka motora uopće nije ista kao na banditu,čakmu nisu isti ni karburatori.i što je zanimljivo agregat se proizvodi u japanu,ja sam probao 750 i razlika je primjetna. (y)
 
evo baš čitam svi koristite ulje 10-40 a ja od kada sam kupio svoju suzu koristim 20-50 total. tak je bilo kad ga kupio i tak ostavio pa sad neznam dal je to ok ili ne.
 
ivan1202 said:
pozdrav, razmišljam kupiti ovaj gsx600f http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/suzuki-gsx-600-f-600-cm3-oglas-2999523 jel zna netko nešto o tom motoru, i inače kolka je prosječna potrošnja, sta najviše trebam gledat prilikom kupnje, koje su mu slabe točke. hvala unaprijed
motor mi nije poznat ali cijena mu je ok!  (y) ako je stvarno prvi vlasnik to je odlično. ne piše koliko ima km ali sigurno oko 50-tak tisuća. po meni ti tu nema puno mudrolije ako ti se sviđa odi pogledaj, poslušaj kako pali na hladno, kako radi zagrijan, kako vuće, pogledaj jeli gdje zanosi u vožnji, jeli padano (na slikama dekla izgledaju neogrebana ali to nije mjerilo) i to je to. cijena je ok ali još računaj na sigurno još nekih 4000-5000kn troška ako hočeš biti full miran. Nove gume (ove sa slika su gotove), rega, servis i peglaj!!!!  (y)
 
GOLUB666 said:
evo baš čitam svi koristite ulje 10-40 a ja od kada sam kupio svoju suzu koristim 20-50 total. tak je bilo kad ga kupio i tak ostavio pa sad neznam dal je to ok ili ne.
ma sve je to ok, samo ga treba redovito mijenjati. ako je valjalo prijašnjem vlasniku valja i tebi!  (y) to tvoje je gušče pa se zimi sporije zagrijava ali zato ga ljeti Suza sporije sprži! imam poznanika u Hayabusu je livao taj 20-50 samo Valvoline i s njom izvrtio preko 100000km nikad problema!  (y) 
 
pa me i zanima da li mogu sada promijeniti ulje u npr. W10-40 istog proizvođaća (do sad W20-50 TOTAL) ili ne jer čujem svakakve komentare da bi mi lamela mogla prokliziti i sl.
 
GOLUB666 said:
pa me i zanima da li mogu sada promijeniti ulje u npr. W10-40 istog proizvođaća (do sad W20-50 TOTAL) ili ne jer čujem svakakve komentare da bi mi lamela mogla prokliziti i sl.
ispustiš staro ulje, naliješ novo i naravno promjeniš filter!  (y) a lamela ako će proklizat onda joj je vrijeme za promjeniti jer je dotrajala a ne zato što si ti promjenio gustoću ulja!  (y)
 
ma onda najbolje još jedanput izvrtiti 5000 km sa W20-50 pa ću riskirat tijekom jeseni sa 10-40 pa ak proklizi lamela imam cijelu zimu vremena promjeniti. I upravo ovih dana izvrtio 50000 km na suzi.  :021: :LOL: (y) :evil: