Suzuki "uljara"

Zato i pitam, sjećam se da su oklopi bili dobro lakirani. Ako se ne varam radio ih je Renato iz Virovitice...? Mehanika je napravljena dobro, to ne sumnjam.
Mislim si da je zadnje vrijeme ubosti jedan takav stroj iz osamdesetih i slagati ga pomalo, nema ih više.
 
Ja imam ... a ti ?  ..  :LOL: :jesus:
 

Attachments

  • P2121824.jpg
    P2121824.jpg
    76.9 KB · Views: 230
Ako kupim drugi ili još jedan motor to bude ili sukac iz 80ih ili prva generacija R1.

Ima li dijelova (za generalni) za te stare suzukije?
 
imam ja cijelu mašinu ...  :LOL: .. dvije ...  :LOL:

Oš kupiti moju kantu ?  :misli:
 
Pa ja bih vjerovatno volio dobiti više nego što mogu ...  :LOL: :LOL:

I moram ti reći da je poprilično zapušten ... i da bi ga se dovelo sad ponovno u vozno stanje treba jedan dobar servis .. treba pretresti kočnice, karburatore i trebaju nove gume i lanac i lančanici ..  :0648:
 
Sad si rekao - ništa. Vjerujem da trebaš malo i razmisliti... Jel motor u Požegi ili pripizdini?  :jesus:
 
U pripizdini je ...  :LOL:

kanta ti već 5 godinu stoji ... nisam ga čak ni upalio ..  :(
 
kruns said:
Doći ću pogledati. Nisam pratio temu otpočetka, što si sve radio na njemu?

Radio sam bukvalno SVE .. ali od tad je napravio i zanimljiv broj kilometara ... ;)

Kad sam ga zadnji puta ugasio, bio je potpuno i apsolutno 100% ispravan u svakom pogledu .. ali sad ga je stajanje vrjerovatno koštalo ..  :?
 
dok mu platiš davanja... carine... piške materine.. izađe puno .. :D

Daš meni 2687€ i vozi ga ... :D
 
Davanja na jahte, avione i motocikle su u republici Hrvatskoj minimalna, kaj misliš da su ovi u vladi glupi i da ne misle bas na nista?? :LOL:
Kolko vidim ovaj njemački je vozen po stazi, ima novi kuplung, gume i lanac ok, navodno je i masina dobra. Minus je kupnja na nevidjeno ali ne bi mi bilo prvi put, ako je Švaba original neće z j bat. Tvoj je blizu, svakako budem došel pogledati, veliš i sam treba uložiti... i razmisliti. (y)
 
Poruka za Strašila : "Sad si i jednoj i drugoj mojoj  kanti u garaži podignul vrijednost do neslućenih visina pa ih možda puknem na Njušku ,valjda bi obadva donesla pet eurotisućica u moj mali skromni džepić . (y) :LOL: :021: