Suzuki V-Strom 800DE

črni, di si probal? jel može i ostatak puka?
 
Zbilja ne volin pizdit o dizajnima ali ga je Suziki usra gore od Aprilie šŸ¤¢šŸ¤¢
U ovoj klasi Ŕta se dizajna tiče i dalje T7 ide miljama isprid svih,Honda je tu na repu ali je opet konfekcija jebena...
Tuareg i Strom su gadarija žeŔća šŸ¤¢šŸ¤¢
Ne znam za vas ali kene motor u kompletu mora oboriti s nogu kad ga vidin a ove danaŔnje sklepotine su sve samo ne motori...
Japanci su se općenito pogubili zadnjih godina,Eu kroji trendove
 
Zbilja ne volin pizdit o dizajnima ali ga je Suziki usra gore od Aprilie šŸ¤¢šŸ¤¢
U ovoj klasi Ŕta se dizajna tiče i dalje T7 ide miljama isprid svih,Honda je tu na repu ali je opet konfekcija jebena...
Tuareg i Strom su gadarija žeŔća šŸ¤¢šŸ¤¢
Ne znam za vas ali kene motor u kompletu mora oboriti s nogu kad ga vidin a ove danaŔnje sklepotine su sve samo ne motori...
Japanci su se općenito pogubili zadnjih godina,Eu kroji trendove
Sve ti je to relativno.. meni je T7 (u startu vec jako ruzan motor) sa svakom dodatnom verzijom koju izbace zapravo jos ruzniji.. ukusi su zajebana stvar
 
  • Like
Reactions: cadjo
Meni osobno je 800DE TOP i to u ovo žuto neÅ”to kombinaciji šŸ¤—
 
Meni osobno je 800DE TOP i to u ovo žuto neÅ”to kombinaciji šŸ¤—
Meni je crno ljubicasti drazi,iako vidim da ce cestovna verzija imati tri boje,ova zelena bi mi mogla biti interesantna
 

Attachments

  • Screenshot_2023-10-29-21-40-45-734_com.sec.android.app.sbrowser.jpg
    Screenshot_2023-10-29-21-40-45-734_com.sec.android.app.sbrowser.jpg
    454.1 KB · Views: 0
aaahahaha ... Živio V-Strom ... i stari i novi... nema greŔke...,jedino sto bi maaaluu prednost ipak dao oznaki XT...dobro dodje ponekad...
 
U ovoj klasi Ŕta se dizajna tiče i dalje T7 ide miljama isprid svih,Honda je tu na repu ali je opet konfekcija jebena...
Tuareg i Strom su gadarija žeŔća šŸ¤¢šŸ¤¢

Ja sam imao T7 i imam Tuareg, i većina ljudi mi je rekla da je Tuareg ljepÅ”i ! :LOL: I meni je optički T7 neÅ”to ljepÅ”a,
dok ne sjednem vozit, onda viŔe nije.
 
  • Like
Reactions: cadjo and Igor28
Ja sam imao T7 i imam Tuareg, i većina ljudi mi je rekla da je Tuareg ljepÅ”i ! :LOL: I meni je optički T7 neÅ”to ljepÅ”a,
dok ne sjednem vozit, onda viŔe nije.
Ti padas znaci na ljepotu, a ona je prolazna...Golfom 2 obisao sam par puta evropu bez i ijednog kvara,a i danas vozi kod drugog...Stromom sa starima i novima,nikad nigdje niŔta... Ne kuzim, bes ljepotu tehnike.,Ŕminka moze...
 
kakav bi bio taj 800 za u dvoje + 3 kufera? ajd zaokružimo to na 220-230kg tereta...
znam da može vuć i to, nego udobnost jel Å”asija i suspenzije za to ok, naravno pretežito cesta sa takvim teretom?
 
kakav bi bio taj 800 za u dvoje + 3 kufera? ajd zaokružimo to na 220-230kg tereta...
znam da može vuć i to, nego udobnost jel Å”asija i suspenzije za to ok, naravno pretežito cesta sa takvim teretom?
Mislim da je u svakom slucaju bolje nego mali tracer 7 sa kojim ja i zena i tri kofera i tank torba i joÅ” na koferu ruksak odemo na put od 8000 km,prođemo albanske ceste i odemo preko grcke na istocni kraj turske