Suzuki Van Van - uz izvinjenje

goodie said:
Da ne trčim pred rudo siguran sam da će Mate imati konstruktivan odgovor za tebe  :LOL:

Aman čovječe, pa tebi nikako stati u kraj... hajde nek Mate da komentar... sigurno će biti vrlo konstruktivno  :shock:
 
Mali Strom je preveliki/prejaki motor sa previsom težištem za potpunog početnika. 500 je savim dovoljno.

I obavezno gledaj polovni motor za manje para koji nema bočne oklope jer ćeš se naći nakoliko puta na podu (pri brzinama do 10 km/h), pa da ne bi imao veće troškove (ne želim ti, ali tako je).

Van van nije uspio u našim krajevima jer je cijena novoga bila oko 4300 eura  :shock:

 
b69201 said:
... samo bih htio pred večer ili ranim jutrom da se sa ženom provozam po gradu i odem na kafu preko puta US ambasade... dok me kakav taliban ne rokne...j... li im majku ludu. Hajde hvala vam svima za trud. Uvjek su mi govorili da su motoristi najbolja raja...sad vidim i zašto...

- e, ovo ti je  8)

samo, na forumu ti je malo prave raje  :misli:
 
DADO+ said:
- e, ovo ti je  8)

samo, na forumu ti je malo prave raje  :misli:
tocno to,vise ti je ovih primitivnih seljacina koje misle da su najpametniji...cekaj da se probude pa ce se i oni javit :palacdolje: :mrgreen:
 
luka737 said:
tocno to,vise ti je ovih primitivnih seljacina koje misle da su najpametniji...cekaj da se probude pa ce se i oni javit :palacdolje: :mrgreen:
E pa vidiš, to ti je sad isto svugdje na ovim našim prostorima. Više se i ne nadam normalnom razgovoru. Nego budi ti sretan je CRO još uvijek zadržala kakav takav nivo. Da vidiš neke od ljudi sa kojima ja moram kontatirati bio bi sretan što imaš tako profinjeno okruženje.  :wink:
 
Jel me neko tražio? :misli:
 
b69201 said:
E pa vidiš, to ti je sad isto svugdje na ovim našim prostorima. Više se i ne nadam normalnom razgovoru. Nego budi ti sretan je CRO još uvijek zadržala kakav takav nivo. Da vidiš neke od ljudi sa kojima ja moram kontatirati bio bi sretan što imaš tako profinjeno okruženje.  :wink:

je,

a čekaj dok vidiš s kakvima tek moraš po forumu kontaktirati :no:
 
Super Jura said:
Ha?!  :misli:

:mrgreen:

Odbacivanje tuđeg stava kao apriori neispravnog je osnov demokratije, i bojim se da je promatranje tuđih gledišta kao da su legitimna, ili ne daj bože usvajanje drugačijeg stava, to jest priznavanje da je neko drugi u pravu, prečica ka komunizmu, odnosno fašizmu...

HEJ OVO TI JE PRVA LIGA  (y)
 
b69201 said:
Odbacivanje tuđeg stava kao apriori neispravnog je osnov demokratije, i bojim se da je promatranje tuđih gledišta kao da su legitimna, ili ne daj bože usvajanje drugačijeg stava, to jest priznavanje da je neko drugi u pravu, prečica ka komunizmu, odnosno fašizmu...

HEJ OVO TI JE PRVA LIGA  (y)

a zakaj ti sam/a sebi offaš temu ak te zanima koji bike?
dosaditi ce ti 125 4t jako brzo,, uzmi er5 gs500 i sl.  (y)
 
Pa već mi je poprilično jasno da je za mene 125-250 glupost, tako da sam dobio odgovor koji (ni)sam (želio)tražio... Sad još samo da zaradim ovoliko koliko sam već bio pripremio i  :021: .... Ako ništa, kupiću neki mali motor voziti se godinu dana i ostaviti ga sinu koji sad ima 15 i za dvije godine će svakako sa mnom da se otima oko motocikla. Svima mnogo hvala za pomoć. Što se mene tiče ne morate se više mučiti. Jel treba da zatvorim topic ili ?
 
Super Jura said:
Mali Strom je preveliki/prejaki motor sa previsom težištem za potpunog početnika. 500 je savim dovoljno.

I obavezno gledaj polovni motor za manje para koji nema bočne oklope jer ćeš se naći nakoliko puta na podu (pri brzinama do 10 km/h), pa da ne bi imao veće troškove (ne želim ti, ali tako je).

Van van nije uspio u našim krajevima jer je cijena novoga bila oko 4300 eura  :shock:

chimpa tvrdi suprotno :misli: :mrgreen:
 
đes ba zemara .. ajde ti ljepo kupi tog  groma stroma  pa pravi kilometre  (y)
 
b69201 said:
Ok, ubijedili ste me, uostalom upravo sam pričao sa dilerom suzukija i rekli su mi da odj.... i da se to više ni ne proizvodi  :D ....zato, natrag u fazu konstrukcije...

Imam prijatelja koji bi mi prodao VSTROM, od valjda 650cc iz 2008 koji je prešao samo 2000 km, bez ABS-a , za nekih 5000 EUR ...jel to puno? ... nov je valjda oko 7000 EUR?
ovo je neka zajebancija, kupi ili nemoj kupiti, Van Van se i dalje proizvodi, naznam dali ima uvoza za EU
STORM je valjda ukraden- ako kupuješ provjeri ga dobro
 
mg749ie said:
ovo je neka zajebancija, kupi ili nemoj kupiti, Van Van se i dalje proizvodi, naznam dali ima uvoza za EU
STORM je valjda ukraden- ako kupuješ provjeri ga dobro

jel ti nest cudno sto Suzuki dealeri odje.u kupce :misli:
 

pogledaj malo yamahu ybr125,normalan motoric za pocetak,tvoj izbor sto ces uzeti,ali moje razmisljanje je da krenes sa slabijim,iako si covik zrelijeg razmisljanja, nigdje ti se ne zuri za 500 ili 600 ccm,doci ce i to brzo,ali beri kilometre prvo sa slabijim,pa nakon toga uzmi jace.

poz. (y)
 
mg749ie said:
ovo je neka zajebancija, kupi ili nemoj kupiti, Van Van se i dalje proizvodi, naznam dali ima uvoza za EU
STORM je valjda ukraden- ako kupuješ provjeri ga dobro

Pa ne znam j... ga i meni je to čudno al šta ja mogu, ne mogu ih natjerati da mi to dovuku. Nije on to baš tako mene odj... nego fino al ti se isto hvata. Vstrom nije ukraden nego frajer ima love ko blata i boli ga k... za hiljadu il dvije.