Suzuki Van Van - uz izvinjenje

darko_b said:
imaju ti ove vehabije rijesenje sigurno  (y)
j.... li im majku, danas su već izlemali jedno 10 komada po gradu a uskoro će svi skupa u misiju rupu....
 
vanir said:
pogledaj malo yamahu ybr125,normalan motoric za pocetak,tvoj izbor sto ces uzeti,ali moje razmisljanje je da krenes sa slabijim,iako si covik zrelijeg razmisljanja, nigdje ti se ne zuri za 500 ili 600 ccm,doci ce i to brzo,ali beri kilometre prvo sa slabijim,pa nakon toga uzmi jace.

poz. (y)

Hoću al se sad već osjećam ko kad sam bio klinac pa me uhvate oni stari razbojnici pa jedan kaže hajd po loptu a drugi kaže haj' samo ako smiješ...na kraju ću završiti sa dva 50cc skutera od nekog kineskog  proizvođača :LOL:
 
b69201 said:
Hoću al se sad već osjećam ko kad sam bio klinac pa me uhvate oni stari razbojnici pa jedan kaže hajd po loptu a drugi kaže haj' samo ako smiješ...na kraju ću završiti sa dva 50cc skutera od nekog kineskog  proizvođača :LOL:

A zašto se daš jebat?
Nemaš 20 godina.
Ako znaš što ti se sviđa i imaš love za to, kupi.
Jedini ozbiljni razlog za odvraćanje je da te neko uputi u skrivene mane, kvarljivost,...
Ove fore što ti je preslabo, a što prejako, fore za malu djecu.
 
b69201 said:
Hoću al se sad već osjećam ko kad sam bio klinac pa me uhvate oni stari razbojnici pa jedan kaže hajd po loptu a drugi kaže haj' samo ako smiješ...na kraju ću završiti sa dva 50cc skutera od nekog kineskog  proizvođača :LOL:

Odličan izbor(za početak). (y) :misli: :mrgreen: :jesus:
 
clox said:
A zašto se daš jebat?
Nemaš 20 godina.
Ako znaš što ti se sviđa i imaš love za to, kupi.
Jedini ozbiljni razlog za odvraćanje je da te neko uputi u skrivene mane, kvarljivost,...
Ove fore što ti je preslabo, a što prejako, fore za malu djecu.
A tako sam si i ja na kraju smislio... Ipak, samo da znaš, stvarno ste mi mnogo pomogli... Dabogda svi imali barem po milijun kuna i motocikl kakav želite... I da vam žena više ne zvoca što refleksno okrećete glavu kad naiđe neka slatkica pored vas...šta se može refleks je refleks...... :afro:
 
b69201 said:
Dabogda svi imali barem po milijun kuna i motocikl kakav želite... I da vam žena više ne zvoca što refleksno okrećete glavu kad naiđe neka slatkica pored vas...šta se može refleks je refleks...... :afro:

E fala, jako si ljubazan
:mrgreen:
 
b69201 said:
A tako sam si i ja na kraju smislio... Ipak, samo da znaš, stvarno ste mi mnogo pomogli... Dabogda svi imali barem po milijun kuna i motocikl kakav želite... I da vam žena više ne zvoca što refleksno okrećete glavu kad naiđe neka slatkica pored vas...šta se može refleks je refleks...... :afro:

- jojjj kolega, gadno si ti nayebo vidim :no:

(ali da je genetika za sve ista, e ta ti stoji  :LOL:  (y) )
 
b69201 said:
A tako sam si i ja na kraju smislio... Ipak, samo da znaš, stvarno ste mi mnogo pomogli... Dabogda svi imali barem po milijun kuna i motocikl kakav želite... I da vam žena više ne zvoca što refleksno okrećete glavu kad naiđe neka slatkica pored vas...šta se može refleks je refleks...... :afro:
               
E to o zvocanju provaj reč direktno njoj pa da vidin očeš li vidit slova na tipkovnici uduplo  ili nikako,samo par dana dok ne prođe otok na čelu. :LOL: :LOL: :LOL:
 
DADO+ said:
- jojjj kolega, gadno si ti nayebo vidim :no:

(ali da je genetika za sve ista, e ta ti stoji  :LOL:  (y) )

Ma ja ti često nosim kacigu za skijanje i po kući pa ti sad vidi..... Suze jest zaj... al je meni najbolja na svijetu... samo brate refleks je refleks  :angel:
 
b69201 said:
Ja stvarno više ne volim brzinu jer sam sve što se tiče brzine probao (a i žena bi me prebila da se još jednom slomim) i sad bih baš malo u penziju.
Kolima sam se vozio i po 260 km/h, na skijama sam blizu profesionalaca (i nažalost čest gost bolnice), biciklom idem 60-70 al j... ga vi sigurno znate bolje kad dođemo do motocikla. Sad znam da brzina nije za mene i samo bih htio pred večer ili ranim jutrom da se sa ženom provozam po gradu i odem na kafu preko puta US ambasade... dok me kakav taliban ne rokne...j... li im majku ludu. Hajde hvala vam svima za trud. Uvjek su mi govorili da su motoristi najbolja raja...sad vidim i zašto...

a jesi pomislio na neku V2 custom masinu tipa Honda VT600 Shadow i sl.? Nije puno snage, opet za dvoje dovoljno jak da vozi kud god hoces
 
RideHard said:
a jesi pomislio na neku V2 custom masinu tipa Honda VT600 Shadow i sl.? Nije puno snage, opet za dvoje dovoljno jak da vozi kud god hoces

Pa svašta sam ja pomišljao ... koliko košta takva sprava? To se prestalo praviti 2004 ili ?
 
b69201 said:
Pa svašta sam ja pomišljao ... koliko košta takva sprava? To se prestalo praviti 2004 ili ?

Znam da je moj prijatelj i komsija kupio VT600 1995. u tip top stanju za 5000 KM
 
RideHard said:
Znam da je moj prijatelj i komsija kupio VT600 1995. u tip top stanju za 5000 KM
Ako te brzina ne zanima, imam prijedlog. Nekad sam vozio Suzuki Marauder 250  cca 20ks. Motor ima nisko težište, ide max 120, ali je dovoljno jak da vozi dvoje ljudi kud god hočeš. Kao stvoren za ugodno krstarenje. Da je bio samo malo veći ja ga nikad ne bi prodavao. Jednostavno sam previsok za njega. Trošio je oko 3.5 l /100 km, i nije se nijednom pokvario u tih 20 000 km koliko sam ja s njim napravio.
 
bregovljan said:
Ako te brzina ne zanima, imam prijedlog. Nekad sam vozio Suzuki Marauder 250  cca 20ks. Motor ima nisko težište, ide max 120, ali je dovoljno jak da vozi dvoje ljudi kud god hočeš. Kao stvoren za ugodno krstarenje. Da je bio samo malo veći ja ga nikad ne bi prodavao. Jednostavno sam previsok za njega. Trošio je oko 3.5 l /100 km, i nije se nijednom pokvario u tih 20 000 km koliko sam ja s njim napravio.
Ja sam baš to htio ali sam kontaktirao ove dilere ovdje i oni kažu da više nemaju i neće ni imati "tako male motocikle"...meni je toga pun k... jer stalno saznajem da negdje drugo (u Njemačkoj ili Austriji ili pogotovo u Britaniji, pa Boga mi i u Hrvatskoj) najnormalnije mogu dobiti te manje kubikaže. Baš ću da prionem na posao i da pokušam pronaći nešto takvo jer ja se pomalo bojim i sam sebe, ponekad pobudalim i mozak mi siđe u g.... Osim toga hoću da taj motor ostavim sinu kojem je sada 15 godina i koji je srećom pametniji od mene (povuko na mamu) ali svejedno ne bih baš da to bude neka supermoćna mašina. Meni se čini da na ovom prokletom balkanu muškima raste ć.u.n.a sa povećanjem kubikaže. Hvala ti za savjet u svakom slučaju, ako mi pođe za rukom da nađem tako nešto a novo odmah ću kupiti. Ako ne, s proljeća ću tražiti polovne motocikle. Imam neku raju koja stalno uvozi te stvari pa budem valjda nešto našao i za sebe.
 
Kakvi su ovi HYOSUNZI  :misli:

ima neki custom 250 cc, nije fancy al j... ga nije ni skup

http://www.hyosung.hr/default.aspx?p=93&acpid=134&acpdid=208
 
anti miša,na dva mjesta ista tvoja tema..
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,218576.new.html#new
 
papillon said:
anti miša,na dva mjesta ista tvoja tema..
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,218576.new.html#new
Pa jeste pogriješio sam mjesto gdje sam dodavao temu....stavio na suzuki....tehnička pitanja.... stvarno mi je žao.... mislio sam da sam ja to obrisao....biću dobar ubuduće :shock:
 
b69201 said:
Pa jeste pogriješio sam mjesto gdje sam dodavao temu....stavio na suzuki....tehnička pitanja.... stvarno mi je žao.... mislio sam da sam ja to obrisao....biću dobar ubuduće :shock:
Svo zlo s tim,samo ti kupi motor i uživaj  :wink: