SV650S

avinko38 said:
Znači bullitt je ovu sezonu na Metzeleru i Heldovoj opremi, :mrgreen:,čekamo dojmove iz vožnje (y)
Čestitam!

Hvala,hvala..,obukli me i opremili :mrgreen: (y).,e.,al triba to znat,pratim ja motosport odavna 8).,i ja sam trkač...,ali samo wannabe :mrgreen: :LOL: :LOL: :LOL:
Prvi dojmovi tamo na proljeće kad zatopli (y)
 
Nije loše....
 
avinko38 said:
Nije loše....
index.php

Izgleda odlicno. :slinavac:
 
Lampuga said:
Izgleda odlicno. :slinavac:

Promjeni hitno monitor i provjeri dioptriju  :jesus:
 
koss said:
Evo da bude crno bijela kombinacija (y)

6c2447c1.jpg
ajde ovaj može proč- bolji je bar duplo od one bijele rugobe ali ga isto jebe dimnjak.slikaj svoga neka vide kako crne tice štranloču :D  :wink:
 
Crni ajde ok,samo da je kakav manji top,al onaj bijeli jbt užas  :povraca: :povraca: :povraca: :povraca:
onaj far je isfuran čak i na preradama stare xt-ejke 600  :LOL:
 
Ajde da i ja komentiram kad se već komentira :mrgreen:.,na onaj bijeli stvarno nikad nebi niti sjeo,crni je dobar samo mi onaj far nekako ne ide,klasični okrugli bi meni bio onako taman kako treba (y)
 
moj izbor: mada je ovo TL, moglo bi se rae da je isti SV  :LOL:
motor ok, far i maska, ok, sve ok, tetka kraj motora very ok ;)  :mrgreen: :mrgreen:
 
koss said:
Evo pa glasujte.
Polu ili ful :mrgreen:

03359d13.jpg


febe1d7a.jpg
Glasujem za srednjeg sa ralicom.... :mrgreen: :LOL:
Sa oklopom (y)
 
Dobar je s oklopom (y),ali nekako se ne mogu odlučit koji mi je bolji.,ralica ili cijeli oklop :misli: :mrgreen:
 
Onda sutra šarafimo oklope.  :)
Moram komad odrezati gdje završavaju grane auspuha s desne strane
jer grane nisu original i drugi nosač napraviti.
S ralicom bi isto dobro izgledao. Možda nagovorim Marka da mi je vrati :mrgreen:
Ova kiša nikako da prestane da se napravi đir :palacdolje:
 
koss said:
Onda sutra šarafimo oklope.  :)
Moram komad odrezati gdje završavaju grane auspuha s desne strane
jer grane nisu original i drugi nosač napraviti.
S ralicom bi isto dobro izgledao. Možda nagovorim Marka da mi je vrati :mrgreen:
Ova kiša nikako da prestane da se napravi đir :palacdolje:

Meni mnogi kažu da na sv-u najbolje stoji cijeli oklop,ralica nikako..,meni to dosta ovisi o boji,ona siva boja kao na nekidovom mi je najbolja za cijeli oklop.,meni na mom mi je o.k. i bez ičeg ovakav kakav je :mrgreen: ali mislim da bi s ralicom bio najači onako kao avinkov :D (y)
Koliko uopće košta ta ralica i koje su najbolje,asvinko tvoja je Puig :misli:?
Reci mi kako ti je sada vozit s ovom novom vilicom i kočnicama.,ima li osjetnih promjena?