SV650S

koss said:
Semafor na magistali i temp se diže na 100, panika i gasim ga.
U garaži ga testiram(bio pod garanciom  :mrgreen: ) i pali na 102 ili 103 ne sječam se više.
haha...oke. ma vidim da je nešto mrdano po hladnjaku kako je prijašnji vlasnik pao...čini mi se da to nije original sv-ov jer je cijev od izlaza iz hladnjaka rezana...zato kad je došo do 100 pomislio sam da nije spojeno kako bog zapovjeda... Hvala svima, isprobat ću.
 
Outlaw said:
Da ne bi ispalo da dezinformiram bezveze  :mrgreen: Tako bar manual kaze... Bum i ja pogledao u praksi jel i moj tak visoko pali...

To ste gledali po temperauri na displayu, ne? Mozda je veca temp na displayu/senzoru nego sto je na samom termoprekidacu...
Pusti teoriju, ja govorim iz prakse.  :mrgreen:
Btw dok ne izbije para na čepu hladnjaka sve je OK.  8)
 
bit će da mi je termoprekidač crko...temp. na 105, a ne pali ga...kad ga prebrikam radi. jel netko kupovo pa možda zna koja je cijena?
 
hmm ,na ovim gen 1 nemamo pokazivača temp motora ,a dobro bi došao...

Ja sam se isto zabrinuo zašto mi se nikad ventilator ne pali ,i uspio konačno se jednom upaliti lani u 8 mj. kad sam išao od zaboka do ogulina po autocesti skroz 180 ,vidim da se vrtio na naplatnima ,ali se brzo i ugasio...

 
hihi...original termoprekidač je 470 novaca!...i sad idem ga skinut pa da skoknem do trgovine i da probam upasat od nekog auta za 4, 5 puta manju cijenu..
izvadim prekidač kad ono teflon traka (ne znam čemu ona tamo kad već gumica postoji) bila omotana oko navoja, skliznula s navoja i zatvorila rupicu do hladnjaka...tako da prekidač nije bio u kontaktu s vodom i zato nije palio ventilator..
čini mi se da ću te pare morat na gorivo potrošit.  :mrgreen:
 
Izašla u Moto pulsu.
Valjda im se svidjela.  :mrgreen:

qq14.jpg

 
Skužil sam odmah u MP-u kosa na oklopima (y)
Koss kolko je "best lap" na Grobniku?
 
1.51 
Očekujem na sljedečem MH probiti magičnu granicu ispod 1.50  :mrgreen:
 
Pozdrav ekipa,

Evo javljam da je SV prodan u Samobor.
O motoru samo najbolje,još sam se dvoumio kad sam išao zadnji đir napravit. Nisam mislio da cu ga prodavati ali tako ispalo_Ovo ljeto je bio samo u garazi...
Osjećaj onako sretno/tužan. :?
Ne bi imao niš protiv opet ga vozit jedan dan. :)

Originalne djelove sam dao s motorom tako da nisam od neke pomoće po tom pitanju.Ustvari imam gornji trokut (od kad sam tako mislio promjenit polozaj volana).
Ako nekom treba moze PP.

@Koss - iako nema više SV-a javi se kad budeš dolazio na Grobnik.
Imam jos Dunlop GP set (110/160) sa jednim izlaskom na stazu kod Keca.Ako ti je opcija javi. :wink:

 
Marko said:
Pozdrav ekipa,

Evo javljam da je SV prodan u Samobor.
O motoru samo najbolje,još sam se dvoumio kad sam išao zadnji đir napravit. Nisam mislio da cu ga prodavati ali tako ispalo_Ovo ljeto je bio samo u garazi...
Osjećaj onako sretno/tužan. :?
Ne bi imao niš protiv opet ga vozit jedan dan. :)

Originalne djelove sam dao s motorom tako da nisam od neke pomoće po tom pitanju.Ustvari imam gornji trokut (od kad sam tako mislio promjenit polozaj volana).
Ako nekom treba moze PP.

@Koss - iako nema više SV-a javi se kad budeš dolazio na Grobnik.
Imam jos Dunlop GP set (110/160) sa jednim izlaskom na stazu kod Keca.Ako ti je opcija javi. :wink:
Šteta, ali ako je tak trebalo biti.....
Nek se javi novi vlasnik u temu.....
Za koliko je nakraju otišel? Može i na PP
 
Marko said:
Pozdrav ekipa,

Evo javljam da je SV prodan u Samobor.
O motoru samo najbolje,još sam se dvoumio kad sam išao zadnji đir napravit. Nisam mislio da cu ga prodavati ali tako ispalo_Ovo ljeto je bio samo u garazi...
Osjećaj onako sretno/tužan. :?
Ne bi imao niš protiv opet ga vozit jedan dan. :)

Originalne djelove sam dao s motorom tako da nisam od neke pomoće po tom pitanju.Ustvari imam gornji trokut (od kad sam tako mislio promjenit polozaj volana).
Ako nekom treba moze PP.

@Koss - iako nema više SV-a javi se kad budeš dolazio na Grobnik.
Imam jos Dunlop GP set (110/160) sa jednim izlaskom na stazu kod Keca.Ako ti je opcija javi. :wink:
Dole sam u četvrtak pred MH. Nadam se.  :?
S gumama sam fudran. Sve izraubano.
Dobro si se trsio tog smeča (op.a. KingRR).  :mrgreen:
 
koss said:
Dole sam u četvrtak pred MH. Nadam se.  :?
S gumama sam fudran. Sve izraubano.
Dobro si se trsio tog smeča (op.a. KingRR).  :mrgreen:
Sad si bu sigurno kupil Shivera :mrgreen: :mrgreen:
 
Bok Avinko,

Nije baš imalo više smisla da stoji u garazi.A i nije bilo naznaka da bi brzo mogao u pogon.
Prebacio sam se u šumski đir, tako da nije da nema motora...  SV je bio super pogodak i dobra odluka za kupnju.Nisam požalio ni sekundu.

Novi vlasnik je Igor iz Samobora.Kolege koji su bili s njim možda su na forumu pa nek se jave oni ako Igor sam nije.
Cijena 29 tkn, nije tajna.Malo sam spustio.

I par minuta pred prodaju žena kaže:"pa šta ga stvarno prodaješ, to mi je bas koma...".
U tom trenutku u glavi : :misli: :? :confused2: :boss:...
Blago rečeno neočekivana reakcija... :mrgreen:

Svakako s guštom ću još bacit pogled na ovaj topic.

 
Bok Koss,

Ako sam doma 29.8. javim se do piste.
Pošalji mi (još jednom) mob na PP, mjenjao SIM karticu.

Izraubano = potrošeno
ili ...

M
 
Još nikad nisam vozio s novim gumama Grobnik.
Vazda ih je neko prije potrošio, barem do pola.  :)
Imam dva seta dobrih.  :mrgreen:
 
Stavio novi vizir...



Prije sam tu i tamo znao stavit onaj prozirni Givi koji je i veci od ovog, ali mi se cini da ovaj novi mozda cak i malo vise pomaze. A mozda je i samo placebo  :LOL: Ak nis drugo, bar malo bolje izgleda  :mrgreen: