SV650S

ma je a i trebo bi hladnjak novi jer je ovaj dobio po pi..i.Radi on svoj poso bez pogovora ali ruzno izgleda.Prvi vlasnik ali nije bio u mene 2 godine sticajem tuznih okolnosti( :cry: prica),11600 km,2 godine neregistriran i ucinio 1000 km i sad se vratio kuci.mogo bi ga nazvat lesi.
 
sutra sam u slanom na rodendanu,a selim u drugi stan ova 2-3 dana tako da sam nide s vremenom.s ponedjeljka ili utorka kad rijesim sve moze.
 
ivicadu said:
sutra sam u slanom na rodendanu,a selim u drugi stan ova 2-3 dana tako da sam nide s vremenom.s ponedjeljka ili utorka kad rijesim sve moze.
koss said:
Jesi za sutra jedan djir do Slanoga? Moran svog propuhati. :)

Idem ja sa stric fajterom do Slanog vjerovatno kroz po ure, mozda nastavim i dalje. Isto u akciji propuhivanja  :0648:
 
ma evo tek sad vidim ovo,ovih dana sam u qu..u i nisam zanista.s ponedjeljka otvoren za sve opcije pa se cujemo samo nek sve stvari preselim.
 
Jako lijepo koss(y)
Asfalt je katastrofa, ovi u koncesiji nikak da se pokrenu :palacdolje:
 
Pozdrav esveaši. 8) 
Zna netko šta napravit kad mu digitalni sat pokazuje duplo veću brzinu? :misli: Kupio sam polovni senzor km sata od 2008.godišta i stavio na svog 2004....da nije možda u satu problem?
 
Ima razlike između godišta. 2008 senzor šalje duplo više impulsa.
 
jel bi se dalo izkemijat nešto sa starim?
da prebacim onaj valjak sa zubima(kak god se zvao) sa starog na novi?
 
Probaj. Onaj puž bi mu morao za tvoje godište slati 4 signala po okretu, a 2008 šalje 8. Zato ti pokazuje duplo.
Sad kako je to sve spareno ne znam. Ja vazda kemijam. :)
2003-04 su 4 signala, a 2005 pa na dalje  8.
 
Niksa tzr said:
Pozdrav esveaši. 8) 
Zna netko šta napravit kad mu digitalni sat pokazuje duplo veću brzinu? :misli: Kupio sam polovni senzor km sata od 2008.godišta i stavio na svog 2004....da nije možda u satu problem?

Prije bilo kakvog zahvata, snimi kako voziš 380 kmh  :D :D
 
kalimero said:
Prije bilo kakvog zahvata, snimi kako voziš 380 kmh  :D :D
:mrgreen: odjavljen mi je, a kakve sam sreće pri 250 bi me već zaustavili...  :LOL:
 
koss said:
Probaj. Onaj puž bi mu morao za tvoje godište slati 4 signala po okretu, a 2008 šalje 8. Zato ti pokazuje duplo.
Sad kako je to sve spareno ne znam. Ja vazda kemijam. :)
2003-04 su 4 signala, a 2005 pa na dalje  8.
sutra ću prebacit sa starog pa ćemo saznat šljaka li.. (y)
 
šljaka! :D zagurao ga i kaže 3kmh u mjesto 6kmh. Hvala za info. (y)
 
a kos i mogo si ali na brzinu sam iso.nema mi ga ko doc upalit dok sam na brodu.ne gine mi novi akumulator.pozdrav svim motoristima iz Fowleja(eng.)