Svaka čast Zoki!

Misliš na Zokija iz Šibenika. Ima na forumu i Zoka pa da ne bi bilo zabune. Btw, na dosadašnjim hepeninzima, uključujući i ovaj sada najzanimljivija stvar mi je bila upravo fight tebe i Zokija. Jučer je bilo stvarno fenomenalno... i priznajem da sam navijao za njega. :mrgreen:
 
Zoka - Split
Zoki - Šibenik
:wink:

Svaka čast Zoki. Još jednom čestitam
 
Pridruzujem se cestitkama Momci svaka cast Zoki, Fireblade2, BorisZ.... (y) (y)
Po onakvom vremenu raditi takva vremena..... :?: :bonk:
 
svaka vam dala i na vrijeme dobila :wink:
nisam gledao trku ali sam cuo da je bilo predobro!
 
Gledao sam službene rezultate. Najbolje vrijeme po krugu:
Krešimir Erdec oko 1'38''5
Zoki oko 1'40''5
BorisZ oko 1'40''6
Fireblade2 oko 1'43''4

Uzmite u obzir da je bila bura i da se nije moglo normalno trenirati a kamoli voziti
 
Svaka čast svima, lude vožnje!

A što se tiče navijanja, ljudi na Grobniku definitivno treba navijati za Zujića. Dansa smo stajali na brdu dva metra od domaće ekipe koja je uzdasima i krikovima naglašavala svaki Borisov ulazak u zavoj . Ne moram posebno napominjat da je u toj ekipi bilo 80 % žena !?!?!
 
Perica said:
Svaka čast svima, lude vožnje!

A što se tiče navijanja, ljudi na Grobniku definitivno treba navijati za Zujića. Dansa smo stajali na brdu dva metra od domaće ekipe koja je uzdasima i krikovima naglašavala svaki Borisov ulazak u zavoj . Ne moram posebno napominjat da je u toj ekipi bilo 80 % žena !?!?!


Uzaludno im je navijanje kad dođe standardni 636.
 
spox said:
Perica said:
Svaka čast svima, lude vožnje!

A što se tiče navijanja, ljudi na Grobniku definitivno treba navijati za Zujića. Dansa smo stajali na brdu dva metra od domaće ekipe koja je uzdasima i krikovima naglašavala svaki Borisov ulazak u zavoj . Ne moram posebno napominjat da je u toj ekipi bilo 80 % žena !?!?!


Uzaludno im je navijanje kad dođe standardni 636.

A ja na Hondi GP... :mortal: :wc: :blahblah: posudio mi Rossi prošlogodišnju :mrgreen: kaže da kurca ne ide :bonk:
 
Zujo svaka cast, odlicna voznja i koliko znam, tvoje najbolje vrijeme vozeno do sada. Do kraja sezone mozda se i Kecu priblizis. Za Zokija nema komentara. Kad je neko lud za volanom, onda se rezultati moraju vidjeti. Steta sto su zelja i adrenalin bili toliko jaki da nije sve dobro zavrsilo.
Shepi, drugi puta ako mi predjes Emila, gume cu ti zbusiti :bonk:
Najvise me iznenadio definitivno Branko Osis koji je sa najboljim odvozenim vremenom u jednom trenutku presao Keca. Sada je na samo 0.2 sekundi od najboljeg Kecovog vremena.
 
BorisZ said:
spox said:
Perica said:
Svaka čast svima, lude vožnje!

A što se tiče navijanja, ljudi na Grobniku definitivno treba navijati za Zujića. Dansa smo stajali na brdu dva metra od domaće ekipe koja je uzdasima i krikovima naglašavala svaki Borisov ulazak u zavoj . Ne moram posebno napominjat da je u toj ekipi bilo 80 % žena !?!?!


Uzaludno im je navijanje kad dođe standardni 636.

A ja na Hondi GP... :mortal: :wc: :blahblah: posudio mi Rossi prošlogodišnju :mrgreen: kaže da kurca ne ide :bonk:


svaka čast Zujki na vožnji ali ako se ne varam tvoj motor je cbr 1000.nije gp ali je 1000
 
Zoki, ti si nešto kao naš lokalni Kevin Schwantz. Voziš odlično ali malo glupo. Jesi razmišljao malo o tome? :mrgreen:
 
Ozis je stvarno manijak...
Sjedili smo u predstartu i kaže on da je podij rezerviran za Maleca, Keca, I onog slovenca što je vozio sa slomljenom rukom (prije loma se vozio ispod 1.35) a kao mi ostali (on, Bruno, Kemo, Kezić i ja) ćemo u borbu za četvrto...ali njemu je Kec inspiracija, nešto kao ja Zokiju :D (kada ga vidi ispred sebe poludi) :chainsaw:
 
Perica said:
Svaka čast svima, lude vožnje!

A što se tiče navijanja, ljudi na Grobniku definitivno treba navijati za Zujića. Dansa smo stajali na brdu dva metra od domaće ekipe koja je uzdasima i krikovima naglašavala svaki Borisov ulazak u zavoj . Ne moram posebno napominjat da je u toj ekipi bilo 80 % žena !?!?!

Hvala Perice, šteta samo što je bura pokvarila party u subotu jer bi one vjerovatno skakle po stolovima :cice:
 
Perica said:
Svaka čast svima, lude vožnje!

A što se tiče navijanja, ljudi na Grobniku definitivno treba navijati za Zujića. Dansa smo stajali na brdu dva metra od domaće ekipe koja je uzdasima i krikovima naglašavala svaki Borisov ulazak u zavoj . Ne moram posebno napominjat da je u toj ekipi bilo 80 % žena !?!?!

vjerojatno ne triba spominjati kako su reagirali kad je ljuta zmija u jedinici prošla kraj njega kao... , he, he, tupane...
 
zoki said:
Perica said:
Svaka čast svima, lude vožnje!

A što se tiče navijanja, ljudi na Grobniku definitivno treba navijati za Zujića. Dansa smo stajali na brdu dva metra od domaće ekipe koja je uzdasima i krikovima naglašavala svaki Borisov ulazak u zavoj . Ne moram posebno napominjat da je u toj ekipi bilo 80 % žena !?!?!

vjerojatno ne triba spominjati kako su reagirali kad je ljuta zmija u jedinici prošla kraj njega kao... , he, he, tupane...
To je bilo u nedjelju Zoki, šteta što nisi vozio....
 
Perica said:
Svaka čast svima, lude vožnje!

A što se tiče navijanja, ljudi na Grobniku definitivno treba navijati za Zujića. Dansa smo stajali na brdu dva metra od domaće ekipe koja je uzdasima i krikovima naglašavala svaki Borisov ulazak u zavoj . Ne moram posebno napominjat da je u toj ekipi bilo 80 % žena !?!?!


ma,to je ništa..pa zbog zokija su prid zagrebačkim žene bacale grudnjake i tange..palo je tu još i par silikonskih umetaka kao i par nemoralnih ponuda koje su iskoristil prolaznici jer su tvrdili da su dobri sa zokijem pa su onda ove rado ponudile svoje usluge i njima samo da se i one upoznaju sa zokijem.... :pelvic_thrust2: :peace:

P.S. za kraj naša šibenska:"SVI SMO MI ZOKI"
 
BorisZ said:
Ozis je stvarno manijak...
Sjedili smo u predstartu i kazĄe on da je podij rezerviran za Maleca, Keca, I onog slovenca sĄto je vozio sa slomljenom rukom (prije loma se vozio ispod 1.35) a kao mi ostali (on, Bruno, Kemo, Kezic´ i ja) c´emo u borbu za cĄetvrto...ali njemu je Kec inspiracija, nesĄto kao ja Zokiju :D (kada ga vidi ispred sebe poludi) :chainsaw:

Onaj treci je vozio na Dunlop gumama i rundao je stalno na 1'41'', a nije ni bio spreman za brzu trku, kao sto kazes - ruka. E da radi se o Zvonku Lavricu - br. 128.

P.S. Vjerovali ili ne ali i Ozis je vozio na Dunlopu!
 
Evo Saša, jel čitaš? A do jučer se zaklinjao u Pirelli, Kec u Michelin pa sad na vozi na Bridgestone... nije da imam nešto protiv toga nego da ste pričali s njima prije par mjeseci dobili bi dojam da bi dali ruku u vatru za jednu marku guma. A naivci puše tu priču kao da su ih Bogovi došli prosvijetliti...