Svaka čast Zoki!

BorisZ said:
zoki said:
Perica said:
Svaka čast svima, lude vožnje!

A što se tiče navijanja, ljudi na Grobniku definitivno treba navijati za Zujića. Dansa smo stajali na brdu dva metra od domaće ekipe koja je uzdasima i krikovima naglašavala svaki Borisov ulazak u zavoj . Ne moram posebno napominjat da je u toj ekipi bilo 80 % žena !?!?!

vjerojatno ne triba spominjati kako su reagirali kad je ljuta zmija u jedinici prošla kraj njega kao... , he, he, tupane...
To je bilo u nedjelju Zoki, šteta što nisi vozio....

...ma jebe se meni, kako moj prijatelj ševac kaže: daj meni dukati...
 
mate said:
Evo Saša, jel čitaš? A do jučer se zaklinjao u Pirelli, Kec u Michelin pa sad na vozi na Bridgestone... nije da imam nešto protiv toga nego da ste pričali s njima prije par mjeseci dobili bi dojam da bi dali ruku u vatru za jednu marku guma. A naivci puše tu priču kao da su ih Bogovi došli prosvijetliti...


samo mi reci, molin te koga ste slušali prije dvi godine kad ste se vozili na 207f
 
BorisZ said:
zoki said:
Perica said:
Svaka čast svima, lude vožnje!

A što se tiče navijanja, ljudi na Grobniku definitivno treba navijati za Zujića. Dansa smo stajali na brdu dva metra od domaće ekipe koja je uzdasima i krikovima naglašavala svaki Borisov ulazak u zavoj . Ne moram posebno napominjat da je u toj ekipi bilo 80 % žena !?!?!

vjerojatno ne triba spominjati kako su reagirali kad je ljuta zmija u jedinici prošla kraj njega kao... , he, he, tupane...
To je bilo u nedjelju Zoki, šteta što nisi vozio....

bija san zato na brdu u to vrime :wink: ...
 
zoki said:
samo mi reci, molin te koga ste slušali prije dvi godine kad ste se vozili na 207f

Svako vrijeme nosi svoje. Ne znam za Sašu ali ja sam stvarno vozio do 1.50 na 207F. I kao i obično, nikakvih problema s njom nisam imao.
 
Svako vrijeme nosi svoje. Ne znam za Sašu ali ja sam stvarno vozio do 1.50 na 207F. I kao i obično, nikakvih problema s njom nisam imao.[/quote]

"stari, ko radi u mlinu mora bit bil"
 
mate said:
Evo Saša, jel čitaš? A do jučer se zaklinjao u Pirelli, Kec u Michelin pa sad na vozi na Bridgestone... nije da imam nešto protiv toga nego da ste pričali s njima prije par mjeseci dobili bi dojam da bi dali ruku u vatru za jednu marku guma. A naivci puše tu priču kao da su ih Bogovi došli prosvijetliti...

Dok sam vozio vremena 1:50 1:49 vozio sam ih na cestovnim gumama i to na svim. Od Dunlopa preko cestovnog Michelina pa cak i Metzelerovih MEZ1. One Avonke necu niti spominjati. Kada sam poceo voziti brze, prije otvarati gas, kociti u zavoj i ici nize u samom zavoju, poceo sam i voziti drugacije gume. Nemojte opet da pocnemo sa diskusijom oko guma jer stvar je jako jednostavna, a vrtite je u krug besmisleno. Sve trkace gume su sigurno jako jako dobre. Bile to Dunlop GP koje mnogima tresu, bilo to Pirelijev SC1/SC2 ili Metzelerov RS1/RS2. Naravno tu je i Michelin sa pilot raceom. Sve su to odlicne gume i mogu podnjet puno vise nego sto ih mi vozimo (Valjan na SC1/SC2 1:34). Na cestovnim gumama se vjerujem moze voziti jako brzo, ali nisam toliko bogat da bi to probavao. Za cestovnu gumu je dovoljno da se jedan zavoj odveze vise racing nego ostali i odletis a da se nisi niti snasao. Koliko znam, neki su na happeningu probali na cestovnim RR-icama voziti brzo i naravno da su odletili tamo di se nisu nadali.
Napomenuo bi da sam malo proucavao voznju nasih decki na no-limit utrci. Mislim na ove koji kruze oko 1:40, dakle na vremenu koje sam i sam vozio i koje cu nadam se uskoro ponoviti. Neki su na odredjenim mjestima puno brzi od drugih dok od tih istih negdje puse. Za primjer bi naveo Emila i Shepia. Kad bi uzeo najbolje elemente voznje od Emila i najbolje Elemente od Shepia, dobio bi sigurno vrijeme od 1:38 po krugu. Poanta je da koliko god se sporo vozio, uvijek mozes imati jedan zavoj kojeg odvezes mozda i kao Valjan, a onda sa cestovnom gumom letis sigurno.

Nego jedna stvar. Osis je vozio na slik gumama. Pa sad bio to Dunlop ili neki drugi, kakve to veze ima. U klasi serija je uvijek vozi na Supercorsi, za borbu sa Kecom je odabrao slik gumu koja nema nikakve veze niti sa F-icom niti sa RR-kom niti sa GP-kom.
Ja osobno vjerujem da ce svi oni u klasama No-limit polako poceti voziti na slik gumama. Probao sam je jednom prilikom, stvarno je odlican osjecaj.
 
Ja vozio cbr 900 rr,97. godište,metzeler mez1,polovne, 1,43,800,treći u open klasi,prvi hrvat 8) :D :D .
 
Mislim da je Ozis vozio na 208GP ali nisam siguran, možda mi je to ostalo od timske.
A što se guma tiče ja vozim na Pirelliu jer su mi daleko najpovoljnije...
Bilo bi super isprobati sve pa vidjeti koje ti najviše pašu.
Loris je naručio iz Engleske Dunlopice za Alpe adriu jer na njima voze svi prvi u klasi 600, ali par košta 500EUR-a.
Slikove ne želim ni probati jer su zabranjene za PH a poslije njih bi se opet morao prilagođavati na cestovne...
 
Čim potrošim gume koje su mi sad na motoru prelazim na slikove. Nisam ih još nikad probao pa uzimam dva para da vidim šta je to.
 
Fireblade2 said:
Ja vozio cbr 900 rr,97. godište,metzeler mez1,polovne, 1,43,800,treći u open klasi,prvi hrvat 8) :D :D .

:yoman: Ja vozio 1,43,6, na zx6, 01. god. bija san na polovnom rennsportu, kupija u hasage bosanca. bija mi je to 30i krug u životu, sad ih iman 120 8)
 
BorisZ said:
spox said:
Perica said:
Svaka čast svima, lude vožnje!

A što se tiče navijanja, ljudi na Grobniku definitivno treba navijati za Zujića. Dansa smo stajali na brdu dva metra od domaće ekipe koja je uzdasima i krikovima naglašavala svaki Borisov ulazak u zavoj . Ne moram posebno napominjat da je u toj ekipi bilo 80 % žena !?!?!


Uzaludno im je navijanje kad dođe standardni 636.

A ja na Hondi GP... :mortal: :wc: :blahblah: posudio mi Rossi prošlogodišnju :mrgreen: kaže da kurca ne ide :bonk:

SAM TI REKAO DA NE GOVORIS :nono: SAD ZNAJU DA SA STARNDARNOM HONDOM NEBI MOGAO NI 1.50
 
zoki said:
Fireblade2 said:
Ja vozio cbr 900 rr,97. godište,metzeler mez1,polovne, 1,43,800,treći u open klasi,prvi hrvat 8) :D :D .

:yoman: Ja vozio 1,43,6, na zx6, 01. god. bija san na polovnom rennsportu, kupija u hasage bosanca. bija mi je to 30i krug u životu, sad ih iman 120 8)

Damir te "pere" slijedeci put,100% :whistle: ,ajme zamisli da se to dogodi,spox ce umrijet od tuge :yikes: :wink:
 
Evo jedna slika koja bi mogla uc u legendu
Zoki_i_Alen.jpg
 
...koji tandem...još uvik mi je ža šta nisam moga gledat tu trku...evo,nije ni čudo šta se alenu zamaglija vizir kad prtlja prstima po njemu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
shepi said:
Damir te "pere" slijedeci put,100% :whistle: ,ajme zamisli da se to dogodi,spox ce umrijet od tuge :yikes: :wink:

..nema između nas nadmetanja i "pranja"...zoki i ja smo toliko zajedničkih kilometara zajedno napravili od svoje mladosti i toliko se dobro "vozački" poznajemo da kad gledam njega kako vozi trku proživljavam to ko da sam vozim...vjerujem da je tako i obratno...možemo se jedino udružit u timskoj seriji i zajedno "prat" ostale ako zoki odluči vratit standardne oklope...al ne znam oće li bit šta od toga jer se u zadnje vrijeme zabavlja "pranjem" mnogo poznatijih vozača u no-limitu sa svojim "cakom" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ...
 
Damir said:
...koji tandem...još uvik mi je ža šta nisam moga gledat tu trku...evo,nije ni čudo šta se alenu zamaglija vizir kad prtlja prstima po njemu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


To je autodestrukcija, vidi kako ovim debelim tenisačkim čevapima mrlja po viziru. Mogao mu je netko ovbjasnit da se to ne dira. :peace:
 
Vidi kako sam zamišljen :?: :mrgreen: :mrgreen: .Odlični smo bili...dok smo trajali :mrgreen: :mrgreen: :wink: .
Ali,dogovorili smo nove treninge na bataluši.Pošto nam je grobnik daleko(i skupo),svake nedjelje se nalazimo i treniramo na bataluši i okolnim zavojima.U planu je i predlog jedne dionice za prvenstvo Hrvatske :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ,tako da bi i mi mogli biti lagani favoriti barem na jednoj trci :mrgreen: :mrgreen: :wink: :mrgreen: .
Mate,odakle si izvuka ovo "debelim tenisačkim čevapima" :?: :mrgreen: :mrgreen: :?: :mrgreen:
 
Damir said:
shepi said:
Damir te "pere" slijedeci put,100% :whistle: ,ajme zamisli da se to dogodi,spox ce umrijet od tuge :yikes: :wink:

..nema između nas nadmetanja i "pranja"...zoki i ja smo toliko zajedničkih kilometara zajedno napravili od svoje mladosti i toliko se dobro "vozački" poznajemo da kad gledam njega kako vozi trku proživljavam to ko da sam vozim...vjerujem da je tako i obratno...možemo se jedino udružit u timskoj seriji i zajedno "prat" ostale ako zoki odluči vratit standardne oklope...al ne znam oće li bit šta od toga jer se u zadnje vrijeme zabavlja "pranjem" mnogo poznatijih vozača u no-limitu sa svojim "cakom" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ...

Ako se ovo na mene odnosi, hvala na komplimentu :D Nisam znao da sam tako poznat....
a što se "pranja" tiče, to ću priznati kada Zoki bude ispred mene na onoj ploči ispred tehničkog a ne na gumama ispred boxa :dizzy: :headache: , što će reći da brzinu ima ali mora još malo poraditi na taktici :wink:
Nadam se da će se Zoki složiti sa mnom....
Bodu me Zoki, pa moram i ja malo :poke:
 
Fireblade oš' ti kupit one oklope za Suzukia?

Moj se vratio u civilno izdanje i takav ce i ostati.