Sve o GSX 1400

evo jednog oglasa možda vas zanima....



SUZUKI GSX 1400 K5 28.7.2007.
Prodajem,SUZUKI GSX 1400 K5.plavo-bijeli,god.2005,12000km,
KARAMBOLIRAN -( RAZBIVEN NAPRIJED )  nema
fotografije 
Lokacija: ŠIBENIK
Cijena: 33 000 kn
Telefon: 098 905 0017
 
zva san lika iz oglasa gore, kaze da ga je auto gurnuo sa ceste i da se zaletio u stijenu...
slike ce mi poslati na mail, pa kad dodju mogu ih staviti ovdje
kaze da je savinuta vilica, potrgan prednji blatobran, rezervar, far i jos neke stvari...
 
Bil je taj motor na auti.hr i bila je fotka na kojoj se vidlo da je fest demoliran
 
netko je rekao da stavimo slike.... eto ekipa, sad vaše pile :LOL:
 
pozdrav ljudi.

Eto posto me malo zanima o doticnom motoru htio bi pitat kolko trosite na odrzavanje motor?
Jel potrosnja zbilja tih 6-8l?  :shock:
Registracija? Jel se isplati dat tih skoro 2000 kn vise naspram recimo 750ccm?  :misli:
 
-VeX- said:
pozdrav ljudi.

Eto posto me malo zanima o doticnom motoru htio bi pitat kolko trosite na odrzavanje motor?
Jel potrosnja zbilja tih 6-8l?  :shock:
Registracija? Jel se isplati dat tih skoro 2000 kn vise naspram recimo 750ccm?  :misli:



Na održavanje skoro ništa. Servis je jednostavan i nije skup.

Registracija? Jes skupa, al vrijedi svake kune :mrgreen:




srki
 
Jel znate gdje ima za kupiti zadnji blatobran? Orginal kosta punooo u Suzukiju. Moze biti i polovni...
 
Ovo vam je ubjedljivo najljepši , stavim i drugu sliku s desnog boka da se vidi Akrap kad napravim !
 
ja vozim GSX 1200,ODLICAN,NEMAM PRIGOVORA ALI BIH OVE GODINE RADO UZEO 1400
 
http://www.youtube.com/watch?v=CX_ldIIDPiA&feature=related
 
http://www.youtube.com/watch?v=9HSh-rwHosw&feature=related
 
miro said:
to čudo od motora iam moj susjed. Imai kompletnog akrapoviča s kojim je navodno dobio 16 konja, ali i 16 kg manje od originala, tj one toljage od auspuha! Ima i komander i češto je štošta štelio. Uglavnom je dobio na niskima još više, ali na visokima nikako ne uspjeva dobiti da poludi - što mu je želja. Na 1500 okretaja se diže na zadnji. Voziš ga ko tdi-a. Stvarno ide ludilo dobro. Takav kakav je dlačicu bolje ubrzava od fazera 1000 novog - mjerili. Najveći nedostatk mu je velika težina - diskovi su mu izgorili od jačeg kočenja - ali ne i izvitoperili i ne tresu. Iskače iz druge brzine. Otišao ohlins odozad.  :misli: (po garancijojm je, no pitanje kome to odvesti ovlaštenom a da poso napravi kako treba) Ipak, napor je na većim brzinama jer nedostatak oplata ima svoju cijenu. Kao i teži na brzim prebacivanjima u zavoju i relativno ograničen nagib, što je razumljivo. However, za te nove taj motor je aleluja! mislim da sam vidio 69000 kunića u trgovini.
Ako misliš na Berija.... sam je sjebao to iskakanje iz druge.... kad je učio šaltati na zadnjem.... Ali motor je prejeben..... voče on gdje god mu daš gasa ..  :mrgreen:
 
Evo spojene vam je i bez češkinja i ekipe nadalje  :wink:
 
pozdrav ljudi...

da pitam samo.....

zbog cega se vise ne proizvodi K8 model...a yamaha i dalje ima XJR ????  u chemu je stvar?
thanx...