Sve o GSX 1400

Lijep pozdrav svima...eto i ja se prijavio ovdije na forumu,i vlasnik sam Gsx 1400. Dakle zanimalo me malo oko guma što vi predlazete,koje su po vama najbolje. ja sam jučer opet montirao Bridgestone T30 po drugi put full sam zadovoljan. A sad se mogu nać i za manje od 1900 kn  (y)
 
Oj narode...

ovako, imao nekad GSX 1400 pa prodo radi kredita u CHF za auto a sad opet imam para (lažem, kreda) al nema mlađih 1400 na njuškalu, jel zna nekog tko zna nekog da ima 1400 s cca 30k km i 2006+ ko bi ga prodao u dobre ruke.
I nemojte mi spominjati onog luđaka iz Splita s Njuškala jer većeg kretena nisam čuo u životu.
Ako ne nađem, kupim novi GSX 1250FA.

Boris
 
singlica said:
Koji Ludak iz Splita??? :misli:

Ma čuo se s čovjekom, ima oglas na Njuškalu, oću kupiti motor, fino se sve dogovorimo, cijena ok, oću čovjeka pitati kad mogu doći pogledati motor i spomenem da sam imao prije 1400 a on udri drvlje i kamenje po meni, vrijeđa i tako to...
I kaj drugo da veliš nego da je lud...
 
Mislim da se GSX 1400 prestao proizvoditi  2007 ili tu negdje jer nije mogao zadovoljiti glupave EU norme.
Uglavnom šteta za takav motor što ga više nema jer je stvarno sve vremenski i uvijek će biti lijep.
Negdje sam čak pročitao da se radi još za neka tržišta, ali ne držite me za riječ.
 
Big bore bike said:
Ma čuo se s čovjekom, ima oglas na Njuškalu, oću kupiti motor, fino se sve dogovorimo, cijena ok, oću čovjeka pitati kad mogu doći pogledati motor i spomenem da sam imao prije 1400 a on udri drvlje i kamenje po meni, vrijeđa i tako to...
I kaj drugo da veliš nego da je lud...

ludjak iz Splita?!?!

nemoguće :LOL: :LOL: :LOL:


valjda kad čuje tebe Zagorca, odma mu se umisli vrati i Tito i Tudjman i ostali zaslužni Zagorci :mrgreen: :mrgreen:





Srki
 
Srki said:
ludjak iz Splita?!?!

nemoguće :LOL: :LOL: :LOL:


valjda kad čuje tebe Zagorca, odma mu se umisli vrati i Tito i Tudjman i ostali zaslužni Zagorci :mrgreen: :mrgreen:





Srki

No, no....kaj nas budete sad zbog 2 crne ovce zajebavali?  :mrgreen:
 
naravno, kad bu Kerum pricidnik Rvacke onda bumo luđaka zajebavali :LOL:



Srki
 
GIXER said:
Mislim da se GSX 1400 prestao proizvoditi  2007 ili tu negdje jer nije mogao zadovoljiti glupave EU norme.
Uglavnom šteta za takav motor što ga više nema jer je stvarno sve vremenski i uvijek će biti lijep.
Negdje sam čak pročitao da se radi još za neka tržišta, ali ne držite me za riječ.

koliko sam upoznat,kod nas su zadnji modeli 2007-ma godina.nema ni jedan iz 2008-me,-gsx 1400 SE .   
kad se proizvodnja ugasila.
 
1485GSX said:
Lijep pozdrav svima...eto i ja se prijavio ovdije na forumu,i vlasnik sam Gsx 1400. Dakle zanimalo me malo oko guma što vi predlazete,koje su po vama najbolje. ja sam jučer opet montirao Bridgestone T30 po drugi put full sam zadovoljan. A sad se mogu nać i za manje od 1900 kn  (y)

bt 23 imao,stavio opet.zeru manje od cijene koju si naveo
 
Srki said:
naravno, kad bu Kerum pricidnik Rvacke onda bumo luđaka zajebavali :LOL:



Srki

A jebemu...pa dali su Ćaću, to valjda vrijedi neki k  :mrgreen:
 
1485GSX said:
Lijep pozdrav svima...eto i ja se prijavio ovdije na forumu,i vlasnik sam Gsx 1400. Dakle zanimalo me malo oko guma što vi predlazete,koje su po vama najbolje. ja sam jučer opet montirao Bridgestone T30 po drugi put full sam zadovoljan. A sad se mogu nać i za manje od 1900 kn  (y)
Ne znam koje su"najbolje", ali ja sam nakon metzeler Z6 stavio Pirelli Angel ST i prezadovoljan sam ponašanjem motora. Čak i sa suvozačem i koferom. Jedino što ih još nisam na kiši probao. Cijena cca 1700kn za GSX-a  (y)
 
Srki said:
ludjak iz Splita?!?!

nemoguće :LOL: :LOL: :LOL:


valjda kad čuje tebe Zagorca, odma mu se umisli vrati i Tito i Tudjman i ostali zaslužni Zagorci :mrgreen: :mrgreen:





Srki


Najjača fora mi je bila kaj je mislio da sam iz Zagreba  :misli:

Zameril mu se neki tip iz ZG kaj mu je rekel da mu prednja vilica pušta....
 
Je koji dobar GSX 1400 negdje na prodaju?
Prijatelj ga je prodao i sad bi opet kupio..
(y)
 
Gsx-ovci može jedna mala pomoć?
Koliko realno vrijedi GSX K7 iz 2007, 1.vlasnik s jako malo km, manje od 20tkm s tim da je motor u odličnom stanju?

 
Ako ima opremu na sebi pritom mislim na nosace kofera, centralni plus bocni i zamjenski vizir oko 5-5 ipo. Za mene jeli... Ali svatko ima svoju cijenu. :cool:
 
singlica said:
Ako ima opremu na sebi pritom mislim na nosace kofera, centralni plus bocni i zamjenski vizir oko 5-5 ipo. Za mene jeli... Ali svatko ima svoju cijenu. :cool:

Od opreme ima prednji vizir, crah bar i kompletan yoshimura auspuh, drugo nema ništa. Jel vrijedi taj stroj 6 somova?
 
Prijatelju cjena je relativna i ne mogu ti ja reci dali taj motor vrijedi toliko i toliko  jer to je cisto subjektivna stvar.
Ako ga kupujes za duze onda ti yoshi stvara problem radi buke (ako nema db killer),
ovo ostalo je plus jer ces prije ili poslije opet to uzeti.
Ako ti se svida plati 6 ako mislis da mozes jeftinije  skidaj cjenu.
 
tomek01 said:
Od opreme ima prednji vizir, crah bar i kompletan yoshimura auspuh, drugo nema ništa. Jel vrijedi taj stroj 6 somova?
Vrijedi!
Ovisi što tražiš i koliko si voljan platiti....?
Ako tražiš R-a, ovo će ti biti teško/tromo/sporo/"žvakat će po zavojima"......ne znam šta već ne....
Ali ako tražiš motor koji će ti trajati i koji će ti biti gušt i na kojem nećeš kužit razliku da li se voziš sam bez ičega ili sa ženom i 3 kofera i tank torbom.....
Neki će ti reći zašto si kupio tu "kravu" za te novce, a neki će ti reći da si "jebeno uložio pare".
Sve ti je to relativno. Za motor koji spominješ, ako je održavan i u dobrom stanju.....isplati se dati i 6 somova. Ali isto tako, dobro je ako ga dobiješ i za 5. Sve ispod toga je upitno za dotični model ;)
Ja sam svog kupio od prvog vlasnika  sa 9800km. Znam što se nudilo u to vrijeme i znam koliko vrijedi. Ponavljam.....ovisi što ti tražiš ;)