Sve o GSX 1400

tomek01 said:
Gsx-ovci može jedna mala pomoć?
Koliko realno vrijedi GSX K7 iz 2007, 1.vlasnik s jako malo km, manje od 20tkm s tim da je motor u odličnom stanju?

5000 eura...sve vise bacanje novaca i to je realna cijena,s obzirom da je navedeni motor 2007-2008 novi kostao ispod 70000 kuna...
 
passenger said:
5000 eura...sve vise bacanje novaca i to je realna cijena,s obzirom da je navedeni motor 2007-2008 novi kostao ispod 70000 kuna...

Mislim da su akcijski bili 64  :misli: :misli: :misli:
 
Da, to je bilo tad, prije 10 godina. Koliko danas košta novi xjr 1300, koji ne znam može li se više uopće usporediti sa suzukijem. Radije bih starog dobrog gsx-a, a ima ih vjerujem još koji bi se složili sa mnom.  :mrgreen:
 
1.honda cb 1300
2.suzuki gsx 1400
3.yamaha xjr 1300

Takav je i redosljed i dan danas,kad se sagleda sve... bez obzira na to sto se xjr modernizirao malo u zadnje vrijeme,poredak je isti
 
Eto od jučer i ja postao ponosni vlasnik gsx-a  8)
Zna li netko gdje bih mogao pronaći nosače koji dolaze na zadnji rep (metalne) na koje bih mogao pričvrstiti npr. torbu ili možda danas sutra kofer. Mada koliko gledam nekako mi se svi ti kruti koferi čine jako veliki i dosta po mom ukusu poružnjuje motor. Zato bih za početak imao rađe nekakvu torbu.
 
Pa imas ih koliko hoces. Ja imam od Givi-a centralni i bocne. Istina ruzni ali prakticni. Po mome iskustvu sve meke torbe propuste vodu prije ili poslije plus jos sto GSX nema blatobran pa onda po kisi svu vodu baca nazat po nosacu.....  :0204:
 
tomek01 said:
Eto od jučer i ja postao ponosni vlasnik gsx-a  8)
Zna li netko gdje bih mogao pronaći nosače koji dolaze na zadnji rep (metalne) na koje bih mogao pričvrstiti npr. torbu ili možda danas sutra kofer. Mada koliko gledam nekako mi se svi ti kruti koferi čine jako veliki i dosta po mom ukusu poružnjuje motor. Zato bih za početak imao rađe nekakvu torbu.

Čestitke  (y)
Mogao si i neku sliku staviti :)
Razmisli da si možda uzmeš tank-cover (http://shop.yamaha-split.hr/pls/pribor/f?p=77781:2::::2:p2WSSIFRAARTIKLA:12758 ) i neku veću tank torbu (zna i jednog i drugog biti na ebay-u za manje para) .....pa ak ti to bude malo, onda nosač stražnjeg kofera i kofer.
Mislim da ti metalne ima samo Hepco & Becker...  :misli:
 
tomek01 said:
Mada koliko gledam nekako mi se svi ti kruti koferi čine jako veliki i dosta po mom ukusu poružnjuje motor. Zato bih za početak imao rađe nekakvu torbu.

Svi koferi i torbe poružnjuju motor. :mrgreen: Isto ko i one male maske za kao zaštitu od vjetra.  :mrgreen:
 
Hvala na čestitkama :)
Tank cover je super stvar jer malo i podigne motor, ali nije baš jeftina stvar mada se meni više sviđa baš kao sama zaštita bez onih kopča.
Tank torbu ću svakako kupiti, ali i kofere jer kako bez njih nekamo dalje, ali da ne pašu ne pašu nikako. Znam da tekstilne torbe promoče, ali ja bih barem jednu imao za po gradu jer bez toga nema se kamo sa stvarima....
E da metalni nosači su mi nekako zgodniji, ne volim puno plastike na motoru, najrađe bih stavio kožne bisage...ok ok šalim se  :afro:

Dobio sam uz motor i wind shild (nije trenutno na motoru) ali koliko sam uspio vidjeti po meni to i ne izgleda tako loše, ali veli mi frend koji je bio vlasnik da je njemu na većim brzinama vibrirao pa ga je to živciralo i onda ga je skinuo...vjerojatno postoje neki drugi modrli koji se ne tresu ili....Kakva su vaša iskustva s tim vizirom?

Evo nekoliko slika. Model je K7 i motor se kako kaže moj frend tek razradio, ima tek 17 tkm i on mu je bio prvi vlasnik :)









 
Neznam kak drugi, ali meni sve kaj mi treba stane u tank torbu i ruksak. Ak idem malo dalje onda su 2 'kata' tank torbe, kofere i ostale điđe-miđe tipa vjetrobrani i slična sranja organski ne podnosim tak da nisam baš mjerodavan oko toga. I onak usput, di su ti završili utezi volana?  :mrgreen:
 
Bice ih izgubio po putu kao i ja desnog na A1 :jesus:

Nema veze uzeo sam nove... :mrgreen:

Btw Loctite ne pomaze opet ispadnu...
 
Nemam pojma di su utezi, iskreno ja sam to tek prije par dana skužio, moram pitati frenda di su mu. Ovo mu nije original guvernal, ali to nema veze, kaj ne...trebali bi pasati i na ovom....ali kao što rekoh budem ga pitao jer mi još hrpu tih sitnih pizdarija treba dati pa su među njima možda i utezi :)

Znam.... i mene baš to pika u oko :-(
 
tomek01 said:
Nemam pojma di su utezi, iskreno ja sam to tek prije par dana skužio, moram pitati frenda di su mu. Ovo mu nije original guvernal, ali to nema veze, kaj ne...trebali bi pasati i na ovom....ali kao što rekoh budem ga pitao jer mi još hrpu tih sitnih pizdarija treba dati pa su među njima možda i utezi :)

Znam.... i mene baš to pika u oko :-(
Originalni ti neće pasati na ovaj volan.
Ako je mijenjao volan, trebao je promijeniti i utege ;)
 
Kingman said:
Originalni ti neće pasati na ovaj volan.
Ako je mijenjao volan, trebao je promijeniti i utege ;)

U pravu si, danas mi je rekao da nisu pasali na ovaj guvernal, ali da ih ima i da će mi ih dati uz originalan guvernal.
Budem stavio druge koji pašu, sada imam vremena do proljeća :)
 
Ima nas dosta....kad će neki GSX 1400 meeting?
:)
 
A evo, čim zapadne prvi snijeg bi bilo idealno  :mrgreen: