TDM impresije

damir_st said:
dosta je recimo mekan, mozda bi mu to zamjerija...

Ono ide lagana okuka, preletis preko grbe cili motor se trese jos 1-2 sekudne, kao da se njise na amortizerima.


I ona sitnica kad sitno dam gasa (kad se krece), zna zastucat al kazu mi da je to normalno.
svaki ima nešto ali se čovjek navikne pa poslije to više i ne primjećuje nego ono voziš i guštaš jebe ti se
 
bubson said:
vidim da si iz Splita, pa ako možda poznaš Kokića iz Ghetta, e pa taj TDM je bio moj :mrgreen: :wink:

jel to onaj bili s leo vince auspusima?  :mrgreen: taj momak vozi stvarno ko luđak
 
kada sam ga prodao bio je Arrow, neznam dali je to taj, ali i ovaj nije normalan :mrgreen: (y)inače to je stari model TDM-a
 
Evo da malo obnovimo staru temu, da ponosni vlasnici ovog motorceka mogu napisati koju rijec o svom motoru..

Mene konkretno zanima sta ste stavljali od dodatne opreme, koliko ste zadovoljni i sta bi preporucili drugim vozacima TDM-a?

 
Jedno pitanje...dal ima ko (viška,za prodat)  :mrgreen: plastike oko satova i nosač fara (prednje maske)...ili ako je ko to kupovao,kolika je cijena toga...iz yamahe čekam odgovor već mjesec i pol dana... :misli:
 
Ja sam stavio poviseni vizir(ne znam koliko cm) i nisam bas prezadovoljan, sad vjetar udara u vrh kacige..
 
DANI said:
Jedno pitanje...dal ima ko (viška,za prodat)  :mrgreen: plastike oko satova i nosač fara (prednje maske)...ili ako je ko to kupovao,kolika je cijena toga...iz yamahe čekam odgovor već mjesec i pol dana... :misli:

Gdje si pitao za to?

Mislim da ti Grigic moze to nabaviti u kratkom roku...

Ja kad sam narucivao za staru teneru dijelovi su stigli za nekih 2 tjedna, a cijene je znao odmah..
 
DANI said:
Jedno pitanje...dal ima ko (viška,za prodat)  :mrgreen: plastike oko satova i nosač fara (prednje maske)...ili ako je ko to kupovao,kolika je cijena toga...iz yamahe čekam odgovor već mjesec i pol dana... :misli:


Cudno kod njih se rjesavaju djelovi za 15 dana  :misli: :misli: :misli: nesto tu smrdi  :? :?
 
DANI, koliko km imas na motoru i sta si do sada sve mijenjao?

Ja imam 40 000km i mislim da mi se poceo cuti lanac bregaste, da li se on moze naspanati ili treba novi?
 
Evo,ovo mi je prvi motor,a da nije sportak...TDM je 2004.g.,kupio sam ga u 5.mj.prošle godine sa 11000km,a sad ima 22000km...gore ima akrapoviće,alarm s daljinskim paljenjem,grijaće ručki,protektore pada...za sada nisam imao apsulutno nikakve probleme s njim,samo servisi (ulje,sviječice,filteri)..
Što se tiče lanca bregaste...treba vidjeti koliko je rastegnuti i provijeriti zatezač lanca bregaste. Najboje je zamjeniti oboje ako je u lošem stanju. A si siguran da se čuje lanac,a ne ventili?
Kod dvocilindraša je jako bitna razrada mašine kad je novi...znam slučaj di je rađena generalka na TDM-u na 20000km i druga na 45000km,a sve to zbog loše razrade vlasnika.
 
He,he,he,to sam se i ja pitao...  :misli:  ljudi su,na žalost,svašta u stanju napraviti...  :mrgreen:
 
DANI said:
Evo,ovo mi je prvi motor,a da nije sportak...TDM je 2004.g.,kupio sam ga u 5.mj.prošle godine sa 11000km,a sad ima 22000km...gore ima akrapoviće,alarm s daljinskim paljenjem,grijaće ručki,protektore pada...za sada nisam imao apsulutno nikakve probleme s njim,samo servisi (ulje,sviječice,filteri)..
Što se tiče lanca bregaste...treba vidjeti koliko je rastegnuti i provijeriti zatezač lanca bregaste. Najboje je zamjeniti oboje ako je u lošem stanju. A si siguran da se čuje lanac,a ne ventili?
Kod dvocilindraša je jako bitna razrada mašine kad je novi...znam slučaj di je rađena generalka na TDM-u na 20000km i druga na 45000km,a sve to zbog loše razrade vlasnika.
Ventili su prestelani prije 1000km, odvest cu ga sad koji dan na servis pa nek pogledaju da bude spreman za sezonu..
 
YAMAHA TDM 900 said:
Kako ga je razradiva kad je na 20 000km radia generalku?
ma ja u to ne vjerujem, da mu je radio neznam što...na 20000km...nemoguće :misli: :misli: :misli: :misli: :misli:
 
Jedno pitanje...dal je neko od vas radio naljepnice za TDM ili ih kupovao...di je to najbolje pogledati (kupiti)
...tražio sam po netu,ali neuspješno... :misli:
 
DANI said:
Jedno pitanje...dal je neko od vas radio naljepnice za TDM ili ih kupovao...di je to najbolje pogledati (kupiti)
...tražio sam po netu,ali neuspješno... :misli:

Originalne mozes narucit preko Yamahe  :mrgreen:
 
Imao sam neko vrijeme TDM-a, i jedino sto sam uspio primjetit, je da motor ima problmea sa brzim promjenama putanja! Jako je trom! Naucen na kojekakvim R-ovima, mislim da je to i normalno da sam imao taj osijecaj!!! Osim toga, nekoliko obavljenih servisa, promjena guma, i ostale sicarije, i nikakvih problema!!! Mislim da je motor odlican, za to sto je namijenjen!!!  (y) (y) (y)