tehnicki pregled

Sve će upisat, kao da su plaćeni po istiskanom slovu, frendu su upisali centrali kofer :ROFLMAO:
Ime jedna novost, za nekog bitna za nekog ne. Deponiranje reg. pločica, od sada treba i posebna punomoć za deponiranje, dakle odjavljujem auto za brata, napišemo punomoć za odjavu vozila i ako želi sačuvat pločice nije više ko inače da te pita oćeš nećeš i gotovo, nego moraš još jednu posebnu punomoć napravit za tu radnju. Pa ti teta da još par njihovih papira na potpis i to traje jedno 20min, a za podić te pločice koje su se čuvale mora doć opet vlasnik, tj moraš imat punomoć od vlasnika da smiješ preuzet te pločice.

Uglavnom cilj je odj#at "besplatno" čuvanje i tjera te na to da kažeš ma ko vas j uništite ih platit ću nove kad će trebat. eto
 
  • Like
  • Wow
Reactions: Volcabar and tegla
Cekaj, salis se da upisuju i prtljagu u prometnu?
To su onda na nosacima? Nemoguce da upisuju one bisage koje samo prebacis preko sjedala?
Platnene bisage provučene ispod sica i naslonjenen na distancere.
 
Platnene bisage provučene ispod sica i naslonjenen na distancere.
Sad me zanima sto bi mi rekli da sam dosao na tehnicki sa magnetnom tank torbicom.

oxford-f1-magnetic-mini-tank-bag-7l-torba-ol440-2.jpg
 
Platnene bisage provučene ispod sica i naslonjenen na distancere.

U trenutno vazecem pravilniku o tehnickom pregledu za motocikle koferi i bisage nisu navedeni kao nesto sto bi trebalo atestirat, upisivat u prometnu itd..... Ne znam jedino sto u slucaju kad bi izlazili iz dozvoljenog gabarita sirine vozila, al nekak mi je logicno da i tada ne treba atestirat jer to nije dozvoljeno i samim time nemoguce upisat u prometnu.

To ne znaci da zbog njih nije nemoguce past tehnicki ako ispitivac procjeni da su neadekekvatno pricvrsceni, potrgani itd....
 
  • Like
Reactions: diesel power
To ne znaci da zbog njih nije nemoguce past tehnicki ako ispitivac procjeni da su neadekekvatno pricvrsceni, potrgani itd....
Ne znam kako bi to islo. Skines ih ispred njega za pola minute i kazes eto, ponovi tehnicki, greska ispravljena. Vratis ih kad prodjes.
Ne vidim kako moze protestirati tako nesto, a samim time i zasto bi ulagao trud ispisivati ti pad zbog torbi.

Imalo bi mi logike ako je rijec o koferima pricvrscenima na nosace, ali i tada ih skines jednako lako.
 
  • Like
Reactions: 3alfa3
Od sad pa na dalje molim da se ne spominju bisage kao takve.
Sad su to elastične vreće!
Predlažem moderatoru da, ukoliko netko spomene bisage, promptno reagira izbacivanjem takvog neukog forumaša s foruma.
 
:unsure: ja kad bi došao s motorom, kako ga pripremim za dulju vožnju;
(vizir, tank torba, repna torba, drugi sic i sjedalica, tempomat), rekli bi

to nije motor koji je na fotkama koje su u kompu, već neki drugi :mrgreen:

132098_228fa3068a24a7db6471edec3f418bb8.jpg
1684008844782.png


1684008941734.png
1684008903842.png



153478_a3eb0a7de54516b59ef4e1979e083bff.jpg
153473_13cbc91111708dd0dded13e6c261764d.jpg
 
Last edited:
U trenutno vazecem pravilniku o tehnickom pregledu za motocikle koferi i bisage nisu navedeni kao nesto sto bi trebalo atestirat, upisivat u prometnu itd..... Ne znam jedino sto u slucaju kad bi izlazili iz dozvoljenog gabarita sirine vozila, al nekak mi je logicno da i tada ne treba atestirat jer to nije dozvoljeno i samim time nemoguce upisat u prometnu.

To ne znaci da zbog njih nije nemoguce past tehnicki ako ispitivac procjeni da su neadekekvatno pricvrsceni, potrgani itd....
Ja se tebe bojim! 👀
 
Bolje on nego ovi drkađije koji tumače sve kako im se kurac digne.

Pa upisuju šta treba i ne treba.

Treba zaradit bonus. :cautious:
 
Meni skuter nije htio pustit na tehničkom zato što sam vizir skinuo, morao ga ići stavljat doma, stalno bez njega vozim, ako ništa on samo pogoršava vidljivost, ni na kraj pameti mi nije bilo da će me radi toga jebati.



Sada mi sic ima jednu pukotinu malu, samo čekam da me i radi toga jebe.
 
  • Like
Reactions: dipsi997
Meni skuter nije htio pustit na tehničkom zato što sam vizir skinuo, morao ga ići stavljat doma, stalno bez njega vozim, ako ništa on samo pogoršava vidljivost, ni na kraj pameti mi nije bilo da će me radi toga jebati.



Sada mi sic ima jednu pukotinu malu, samo čekam da me i radi toga jebe.
Što reći, osim STRUČNJACI na djelu (y)
 
imam nekakav skuter Hondin koji mi stoji u garaži 10+ godina, jel neko sranje za to ponovo registrirat ako nema blokadu itd...?
Jel dovoljno ono da na valjcima drži gas da ne ide puno prek 50? Može na PP ak sam pitao nešto protuzakonito, hvala
 
Evo kod mene u Zagorju jedna STP uopće ne koristi a druga niti nema valjke. Uslika, provjeri regu i serijski broj, ovlaš baci oko na gume i kočnice i to je to. Ne gledaju ni svjetla ni žmigavce, gdje još s valjcima da se zajebava za iste pare.
 
Evo kod mene u Zagorju jedna STP uopće ne koristi a druga niti nema valjke. Uslika, provjeri regu i serijski broj, ovlaš baci oko na gume i kočnice i to je to. Ne gledaju ni svjetla ni žmigavce, gdje još s valjcima da se zajebava za iste pare.
To su očito neke iznimke.
Za 50ccm mjerenje brzine i afm auspuh je pod br.1.
Čak i važnije od kočnica.:p
 
  • Like
Reactions: Igor28