,,Teška prometna i u Požegi,,

Zorro

Active member
,,Prije nekih sat vremena,po več neznam koji put klasično oduzimanje prednosti,išli su jedan drugom u susret,i auto je vršio skretanje lijevo,,nemogu vjerovati kak ga nije vidio  :palacdolje:
,,Došao sam na mjesto nesreće,policija me pustila da fotkam,ali iako imam presicu,nisu me pustili preblizu zbog hrpe razbacanih djelova.
Dok sam fotkao prišao mi je i vozač auta i veli: nisam ga vidio,propustio sam jedan auto i počeo skretati,a on je naišao iza tog auta,motor nije preletio preko auta,nego se odbio nazad par metara i okrenuo se naopako,dečko vjerojatno nije imao zavezanu kacigu,jer sam je vidio 50-ak metara ispred
Vele da je dečko u jako teškom stanju prevezen u bolnicu,sutra će se znati kad dobijemo policijsko izvješće što je.
Inače momak je sin od poznatog bivšeg auto limara Boškovića,trenutno je zastupnik za Peugeot vozila.
 
Ovo izgleda odvratno :?
 
ovakvih slika se uzasavam...ali ipak, poticu me da kad vozim, da mislim ne samo za sebe, nego i za druge....previse opreza nikad nije na odmet...
 
JAko ruzno. Gledam danas po V.Gorici brdo skuterasa a samo 1 imao kacigu i to raskopcanu pa ne mozes verovat kak ljudi ne misle. :palacdolje:
 
sid said:
JAko ruzno. Gledam danas po V.Gorici brdo skuterasa a samo 1 imao kacigu i to raskopcanu pa ne mozes verovat kak ljudi ne misle. :palacdolje:

kad smo već kod kaciga,danas sam na semaforu bio pored nekog lika na skuteru koji je imao ni manje ni više nego građevinsku kacigu................pa nemreš verovat! :palacdolje:

btw;brz oporavak dečku iz Požege!!!
 
sid said:
JAko ruzno. Gledam danas po V.Gorici brdo skuterasa a samo 1 imao kacigu i to raskopcanu pa ne mozes verovat kak ljudi ne misle. :palacdolje:

susjed si je kupio neki kineski skutercic neki dan...i naravno, klinac ima 14 godina, a kupio si je kacigu XL...ta kaciga je meni prevelka, a on ju moze okretat si oko glave...al eto, moja reakcija je bila ta da sam mu dao svoju kacigu na privremeno koristenje, jer je puno manja...jest da mu je i moja prevelika, al ipak, svrsce mu stoji na glavi...i sutra moram s njim u kupovinu kacige...

educirajte mlade, ljudi moji....
 
auto stvarno gadno izgleda...  motor takoder... necu ni pomisliti kako izgleda vozac motora  :?
 
eto ti zla u taj čas. Jednostavno, motoristi su stoka za odstrijel i to je poražavajuće. Ne znam koliko je dečko imao iskustva, ali dobrano se zabio, čim je auto tako zderan! Ovo s kacigama mi nikako nije jasno da ljudi nikako da nauče. Sad samo da mu ne bude najgore, a niti katastrofalno loše.  :? :? :?

A gdje je to bilo?
 
A za MUP to su samo suhoparne brojke, pa se nisu niti potrudili da pravopisno ispravno napišu svoje priopćenje:

"Sažetak za protekla 24 sata

28. svibanj 2007 -   
Tijekom dana obavljen je očevid kod 158 prometnih nesreća: u dvije nesreće tri su osobe poginule, u 47 nesreća s ozlijeđenima 19 jeosoba teže, a 53 sulakše ozlijeđene, dok je u 109 prometnih nesreća nastala samo materijalna šteta."
 
Eto Zorro, danas te upoznao u Požegi na preuzimanju svog z750.
Ovakve stvari me uistinu užasavaju,osobito sada jer nakon 14 godina ponovno imam motor. Ne mogu vjerovati gdje ti ljudi u automobilima gledaju, pa mi smo uistinu ugroženi.
Momku želim što brži i uspješniji oporavak.
 
miro said:
eto ti zla u taj čas. Jednostavno, motoristi su stoka za odstrijel i to je poražavajuće. Ne znam koliko je dečko imao iskustva, ali dobrano se zabio, čim je auto tako zderan! Ovo s kacigama mi nikako nije jasno da ljudi nikako da nauče. Sad samo da mu ne bude najgore, a niti katastrofalno loše.  :? :? :?

A gdje je to bilo?
,,kod vojarne
,,auto je išao od Zvečeva i skretao lijevo prema Velikoj,,motor je išao od Presoflexa(srednjošklolskog centra)
 
venator said:
Eto Zorro, danas te upoznao u Požegi na preuzimanju svog z750.
Ovakve stvari me uistinu užasavaju,osobito sada jer nakon 14 godina ponovno imam motor. Ne mogu vjerovati gdje ti ljudi u automobilima gledaju, pa mi smo uistinu ugroženi.
Momku želim što brži i uspješniji oporavak.
,,Ee ,,živio stari,,vidjeh te kak si ga otpeljao na nekakvoj prikolici čini mi se  :misli:
,,što da ti velim,,motor ti je super  (y) ,,i naravno,,isto ono što sam ti rekao kad sam odlazio iz MMS-a,,PUNO SREĆE s novim motorom  (y),,pazi se  8)
 
Zorro said:
,,kod vojarne
,,auto je išao od Zvečeva i skretao lijevo prema Velikoj,,motor je išao od Presoflexa(srednjošklolskog centra)
a koje sranje. ma katastrofa u svakom smislu.  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

svakog motoristu kojeg vidim bez kacige tukao bi letvom po nedokaznoj glavurdi.
 
miro said:
a koje sranje. ma katastrofa u svakom smislu.  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

svakog motoristu kojeg vidim bez kacige tukao bi letvom po nedokaznoj glavurdi.
,,momak je imao kacigu,,ali kacigu sam uočio skoro kod ulaza u zvečevo-alkohol  :shock:
 
Zorro said:
,,Ee ,,živio stari,,vidjeh te kak si ga otpeljao na nekakvoj prikolici čini mi se   :misli:
,,što da ti velim,,motor ti je super  (y) ,,i naravno,,isto ono što sam ti rekao kad sam odlazio iz MMS-a,,PUNO SREĆE s novim motorom  (y),,pazi se  8)
Eto hvala na čestitkama. Da na prikolici zbog lošeg vremena.
Samo uistinu me bole ovakve stvari što se dešavaju motociklistima, ni krivi ni dužni nadrljaju. Zbog nečije nesposobnosti u takvoj situaciji sutra možemo biti svi.
Nadam se da će dečko biti ok, jer slike grdo izgledaju.
 
miro said:
a koje sranje. ma katastrofa u svakom smislu.  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

svakog motoristu kojeg vidim bez kacige tukao bi letvom po nedokaznoj glavurdi.

Ne pomažu takvima batine...tek kad osjete ovako što na svojoj koži postoji tek mala vjerojatnost da će sljedeći put staviti kacigu i zakopčati ju...
 
strava...  :shock:

meni danas izletila beba sa cliom... tamo kod HEP-a .... identična situacija kao sa Kikom .... samo sam ja na vrijeme pobjegao u drugu traku, pa sam prošao bez posljedica, a ženska je bila vidno šokirana i iznenađena.... a nisam išao ni 60 ...  :misli: