,,Teška prometna i u Požegi,,

Stršljen said:
Možda nije bila vezana ili je bila na ruci.... :shock: :(
,,prije da nije bila vezana,imao je na glavi pri udaru,,tak vele očevici
,,a frend koji radi u presoflexu me nazvao dok je momak još ležao na cesti i veli,,da je koma,,da se samo trzao i otresao nogama,,strašno  :(
 
Zorro said:
,,momak je imao kacigu,,ali kacigu sam uočio skoro kod ulaza u zvečevo-alkohol  :shock:
čovječe, ali onda je on brrzo vozio, jer otkud kaciga tako daleko?????? Sad će mu još i to naklemit kao da se nije dovoljno razvalio....
ALi prevelika brzina nikog od nas motorista ne opravdava, pogotovo u gradu, gdje opasnost i loš asfalt vrebaju na svakom koraku.

Netko mi je rekao, ne znam da li je istina, da će čovjek koji je uzeo prednost Mići biti oslobođen (bar veće odgovornosti) jer je Mićo naletio prebrzo i čovjek jednostavno nije mogao uočiti da će ovaj tako naletiti kao vjetar ako ga je i uočio. Znaš li što o tome?
 
palomas said:
Još je samo odvratnija činjenica da toliko bikeri stradavaju na našim cestama! Želim bikeru što brži oporavak!
Svi stradavaju. I to je najodvratna činjenica. Bez obzira na to da li je riječ o pripadniku te endemske "bajkerske" vrste ili o nekome drugome.
 
Zorro said:
Dok sam fotkao prišao mi je i vozač auta i veli: nisam ga vidio,propustio sam jedan auto i počeo skretati,a on je naišao iza tog auta,



Mislim da je i taj dečko kriv za ovo vjerovatno se on nasadio ovom zada na branik od auta, tako da ga ovaj šta je skretao nije ni skužio, da je držao rastroanje kako treba mislim da bi ga ovaj uočio i ne bi skretao, a možda bi i on stao na vrijeme...
 
strasilo said:
strava...  :shock:

meni danas izletila beba sa cliom... tamo kod HEP-a .... identična situacija kao sa Kikom .... samo sam ja na vrijeme pobjegao u drugu traku, pa sam prošao bez posljedica, a ženska je bila vidno šokirana i iznenađena.... a nisam išao ni 60 ...  :misli:
yebem ti 60 kilometara ispred hepa, pa tamo moraš 30 i to je puno, pa znaš kakvo je to raskršće, ništa se ne vidi, uska cesta, sve pretrpano vozilima, još ulaz u hep, ma sranje, ježim se otamo proć i autom.
 
miro said:
čovječe, ali onda je on brrzo vozio, jer otkud kaciga tako daleko?????? Sad će mu još i to naklemit kao da se nije dovoljno razvalio....
ALi prevelika brzina nikog od nas motorista ne opravdava, pogotovo u gradu, gdje opasnost i loš asfalt vrebaju na svakom koraku.

Netko mi je rekao, ne znam da li je istina, da će čovjek koji je uzeo prednost Mići biti oslobođen (bar veće odgovornosti) jer je Mićo naletio prebrzo i čovjek jednostavno nije mogao uočiti da će ovaj tako naletiti kao vjetar ako ga je i uočio. Znaš li što o tome?
,,neznam ništa o tom,ali mogu se raspitat,a ovaj momak definitivno nije vozio 40-50 ,,vidi se po oštečenju na autu.
Iako je tamo napravljena nova cesta,i novi je asfal,ništa ne opravdava vožnju 100 na sat  :palacdolje:
 
Frane said:
Mislim da je i taj dečko kriv za ovo vjerovatno se on nasadio ovom zada na branik od auta, tako da ga ovaj šta je skretao nije ni skužio, da je držao rastroanje kako treba mislim da bi ga ovaj uočio i ne bi skretao, a možda bi i on stao na vrijeme...
Šuti ti nevjerniče jedan :palacdolje:
Kako uopće sumnjaš u nevinost i savršenstvo jednog od pripadnika ugrožene "bajkerske" vrste??? :no:
 
Frane said:
Mislim da je i taj dečko kriv za ovo vjerovatno se on nasadio ovom zada na branik od auta, tako da ga ovaj šta je skretao nije ni skužio, da je držao rastroanje kako treba mislim da bi ga ovaj uočio i ne bi skretao, a možda bi i on stao na vrijeme...
da mu se nasadio na branik, prošao bi zajedno sa autom.... nitko ne skreće milimetar iza auta kojeg je propustio ..  :misli: ...
 
strasilo said:
da mu se nasadio na branik, prošao bi zajedno sa autom.... nitko ne skreće milimetar iza auta kojeg je propustio ..  :misli: ...

Tako je...a sve da je i uspio skrenut pogodio bi ga sa strane dakle zanio bi ga...a ne ovako frontalno...
 
Dečki,nepotrebno je raspravljati o tome,kaj bi bilo da je drugačije bilo........ajmo se bolje pomolit da dečko dođe opet među nas i to što prije i naravno,opet na motoru...........
 
Hrvoje said:
Šuti ti nevjerniče jedan :palacdolje:
Kako uopće sumnjaš u nevinost i savršenstvo jednog od pripadnika ugrožene "bajkerske" vrste??? :no:

(y)

strasilo said:
da mu se nasadio na branik, prošao bi zajedno sa autom.... nitko ne skreće milimetar iza auta kojeg je propustio ..  :misli: ...



ne radi se o milimetru, recimo da je ovaj s autom se kretao s 50km/h, dečko na motoru bi trebao držati minimum 30m distance od auta uz to racunaj mokar kolnik i da je mrak... a da je bio 30m iza auta ja sam uvjeren da bi ga propustio. očito i nema baš nekog iskustva na motoru
 
Zorro said:
,,prije da nije bila vezana,imao je na glavi pri udaru,,tak vele očevici
,,a frend koji radi u presoflexu me nazvao dok je momak još ležao na cesti i veli,,da je koma,,da se samo trzao i otresao nogama,,strašno  :(

ovo prestrašno zvuči, a kamoli da sam vidio to.  :palacdolje:

nadam se da će s dečkom biti sve ok  (y)
 
Frane said:
(y)



ne radi se o milimetru, recimo da je ovaj s autom se kretao s 50km/h, dečko na motoru bi trebao držati minimum 30m distance od auta uz to racunaj mokar kolnik i da je mrak... a da je bio 30m iza auta ja sam uvjeren da bi ga propustio. očito i nema baš nekog iskustva na motoru
,,nisi u pravu samo zbog toga jer neznaš kak izgleda taj dio ceste di se to desilo,,garantiram ti samo jedno,,na srednjoj traci na koju se prestrojio automobil za skretanje lijevo,,nama šanse da ne vidi motor,,pa bio on 30 cm il 30 M. iza auta ,,vjeruj mi
 
Frane said:
ne radi se o milimetru, recimo da je ovaj s autom se kretao s 50km/h, dečko na motoru bi trebao držati minimum 30m distance od auta uz to racunaj mokar kolnik i da je mrak... a da je bio 30m iza auta ja sam uvjeren da bi ga propustio. očito i nema baš nekog iskustva na motoru
ne razumijem kakve veze ima mokar kolnik sa oduzimanjem prednosti...  :misli:
znači kad je kišno i mokro ne moraš paziti na druge sudionike u prometu, ili šta ? ..  :misli:

Da se razumijemo, ne opravdavam jurcanje po naseljenom mjestu i slična sranja, ali meni se desila gotovo ista stvar danas, po danu i po sunčanom i suhom vremenu, samo sam ja bio dovoljno priseban, pa sam uspio pobjeći.... a nisam ni jurcao niti se nekome prilijepio na branik ...  :palacdolje:
 
strasilo said:
ne razumijem kakve veze ima mokar kolnik sa oduzimanjem prednosti...  :misli:
znači kad je kišno i mokro ne moraš paziti na druge sudionike u prometu, ili šta ? ..  :misli:

Da se razumijemo, ne opravdavam jurcanje po naseljenom mjestu i slična sranja, ali meni se desila gotovo ista stvar danas, po danu i po sunčanom i suhom vremenu, samo sam ja bio dovoljno priseban, pa sam uspio pobjeći.... a nisam ni jurcao niti se nekome prilijepio na branik ...  :palacdolje:
S obzirom na oštećenje auta i motora ovo je bilo i više nego jurcanje, odokativno gledajući.
Ali naravno, mi bajkeri smo oslobođeni svake odgovornosti za jurcanje. Prema tome spalimo vješticu, pardon- vozača auta! :mrgreen:

I tko je sad vidio prevenciju?
Nad vozačima auta odmah i jedino represija- na LOMAČU!
 
Hrvoje said:
S obzirom na oštećenje auta i motora ovo je bilo i više nego jurcanje, odokativno gledajući.
Ali naravno, mi bajkeri smo oslobođeni svake odgovornosti za jurcanje. Prema tome spalimo vješticu, pardon- vozača auta! :mrgreen:

I tko je sad vidio prevenciju?
Nad vozačima auta odmah i jedino represija- na LOMAČU!
oštećenja na autu djeluju puno gore nego na motoru...  :misli:

No druže, ovdje potpuno bespotrebno "vučeš vodu na drugi mlin" ... jer nitko nije ni pokušao razapeti "vješticu" ...  :wink: ... samo se komentira nesretni događaj
 
strasilo said:
oštećenja na autu djeluju puno gore nego na motoru...  :misli:

No druže, ovdje potpuno bespotrebno "vučeš vodu na drugi mlin" ... jer nitko nije ni pokušao razapeti "vješticu" ...  :wink: ... samo se komentira nesretni događaj
Sa povremenim patetičnim naglaskom na "mi jadni bajkeri:LOL:
 
Hrvoje said:
Sa povremenim patetičnim naglaskom na "mi jadni bajkeri"   :LOL:
u tu skupinu se ne želim trpati, ali da mi je žao dečka, JE, bez obzira bio on biker ili ne ... Mogao je biti i biciklista ...
 
strasilo said:
u tu skupinu se ne želim trpati, ali da mi je žao dečka, JE, bez obzira bio on biker ili ne ... Mogao je biti i biciklista ...
... mogao je biti i u autu, i voziti preko ograničenja kao ovaj, ali onda bi bilo "ko ga jebe, sam si je kriv"

bajdvej: nije da mi nije žao, dapače daleko od toga. alijednostavno mi se gadi licemjernost.
 
strasilo said:
ne razumijem kakve veze ima mokar kolnik sa oduzimanjem prednosti...  :misli:
znači kad je kišno i mokro ne moraš paziti na druge sudionike u prometu, ili šta ? ..  :misli:


odnosilo se na put kočenja, ali nebitno ovako možemo razglabati još 3 dana. treba čuti jednu i drugu stranu :wink: