,,Teška prometna i u Požegi,,

Hrvoje said:
... mogao je biti i u autu, i voziti preko ograničenja kao ovaj, ali onda bi bilo "ko ga jebe, sam si je kriv"

bajdvej: nije da mi nije žao, dapače daleko od toga. alijednostavno mi se gadi licemjernost.
na mjestu gdje radim, dolaze mi uglavnom ( 99% ) "okorjeli" vozači automobila, i mogu se naslušati raznih komentara tipa "ko ga jebe, što vozi motor... "

a što se moje vožnje tiče, vrlo slično se vozim i autom i motorom... pa za mene možeš reći "ko ga jebe, što se rodio" ...  :misli:
 
dečku želim brz oporavak ...
zorro
dali imaš kakvih inforamacija kak je dečku  :misli:
 
strasilo said:
na mjestu gdje radim, dolaze mi uglavnom ( 99% ) "okorjeli" vozači automobila, i mogu se naslušati raznih komentara tipa "ko ga jebe, što vozi motor... "

a što se moje vožnje tiče, vrlo slično se vozim i autom i motorom... pa za mene možeš reći "ko ga jebe, što se rodio" ...  :misli:

I onda se opet vrtimo u krug,desi se,ne daj Bože da se desi meni ili nekome mome...
bio sam puno puta u prilici/neprilici da se slupam što s autom,što s motorom,ali sam se,uglavnom,izvlačio (y)
Treba se paziti i biti skoncentriran i odmoran za volanom,kako auta tako i svih drugih vozila i imati pomalo i sreće...
Eto neki dan sam samo zahvaljujući sreći ili je to možda već i  iskustvo i oprez,izbjegao susret di bih ja bio kriv,naime uključivao sam se na glavnu cestu i ceste su pregledne ali sam ipak skoro stao,makar sam i prije pogledao i lijevo i desno i u tom trenutku je proletio mi bijeli jugić :shock:

Što se desilo?
Ima tu gore tema koju je pokrenuo Bandit,cijeli auto mi se " sakrio" u tom jednom kratkom djeliću vremena kad sam ja bacio pogled u lijevo iza veznog lima :shock:
Evo,sva sreća,pa sam ga izbjegao a moglo je biti gadno
 
Hrvoje said:
... mogao je biti i u autu, i voziti preko ograničenja kao ovaj, ali onda bi bilo "ko ga jebe, sam si je kriv"

bajdvej: nije da mi nije žao, dapače daleko od toga. alijednostavno mi se gadi licemjernost.

koliko ja znam pa svi mi na motorima u 99% slučajeva vozimo preko ograničenja brzine
 
Hrvoje said:
Ma neeee. To je samo jedna u nizu laži i diskvalifikacija koje o nama šire vozači auta, mup i vijeće sigurnosti ujedinjenih nacija!

Kao da se sa autima vozimo po propisima :misli: 8)

Ja sam jučer prešao policiju u selu jer su se vozili 40 - po ograničenju,ali nisu krenuli za mnom (y)
 
ADAM said:
Kao da se sa autima vozimo po propisima :misli: 8)

Ja sam jučer prešao policiju u selu jer su se vozili 40 - po ograničenju,ali nisu krenuli za mnom (y)
baš tako, kao da se u autima vozimo po propisu... !?!?!?

Druže Hrvoje, koliko god to po tvom bilo inkvizicijski, dok god ima vozača automobila koji ne poštuju propise, ja ću biti na strani vozača motora...  :wink:  :jesus:
 
Svaki put kad sjedam na motor sjetim se ovakvih vijesti pa kažem sebi: POLAKO MAJSTORE!!!
 
strasilo said:
baš tako, kao da se u autima vozimo po propisu... !?!?!?

Druže Hrvoje, koliko god to po tvom bilo inkvizicijski, dok god ima vozača automobila koji ne poštuju propise, ja ću biti na strani vozača motora...  :wink:  :jesus:
upravo tako.... (y)
ima li tko kakve vijesti o dečku....kako mu je :misli:
 
strasilo said:
baš tako, kao da se u autima vozimo po propisu... !?!?!?

Druže Hrvoje, koliko god to po tvom bilo inkvizicijski, dok god ima vozača automobila koji ne poštuju propise, ja ću biti na strani vozača motora...  :wink:  :jesus:
A ja ću biti na strani pijanih budala u golfovima dvicama sa zatamnjenim šajbama iz kojih trešte cajke  :mrgreen:

Poanta je u tome da se vrlo umno serucka o drugima, kaka se o potrebi prevencije, kuka se o represiji, baljezga se o ugroženosti, igra se plačipizda-igre "mi ugroženi i jadni bajkeri" optužuje se i provodi inkviziciju nad bRRzim vozačima autiju, motora, freza, tramvaja i svih, ali apsolutno svih drugih....
A kad se na*ebe zbog nedržanja onoga čega su puna usta, e onda... onda su drugi krivi.
Domaća zadaća: poraditi na dosljednosti!  :LOL:
 
Hrvoje said:
A ja ću biti na strani pijanih budala u golfovima dvicama sa zatamnjenim šajbama iz kojih trešte cajke  :mrgreen:

Poanta je u tome da se vrlo umno serucka o drugima, kaka se o potrebi prevencije, kuka se o represiji, baljezga se o ugroženosti, igra se plačipizda-igre "mi ugroženi i jadni bajkeri" optužuje se i provodi inkviziciju nad bRRzim vozačima autiju, motora, freza, tramvaja i svih, ali apsolutno svih drugih....
A kad se na*ebe zbog nedržanja onoga čega su puna usta, e onda... onda su drugi krivi.
Domaća zadaća: poraditi na dosljednosti!   :LOL:
ali druže, po drugi puta te na ovoj istoj temi pitam: Gdje sam ja to nekoga optužio ?  :misli:
 
strasilo said:
ali druže, po drugi puta te na ovoj istoj temi pitam: Gdje sam ja to nekoga optužio ?  :misli:
a mislim da imaš dovoljno soli u onoj ružnoj glavi da shvatiš da ne prozivam osobno tebe.
nego raznorazne plačipizde kojima su uvijek i svuda drugi krivi.
 
Hrvoje said:
a mislim da imaš dovoljno soli u onoj ružnoj glavi da shvatiš da ne prozivam osobno tebe.
nego raznorazne plačipizde kojima su uvijek i svuda drugi krivi.

Konkretno?
 
Hrvoje said:
a mislim da imaš dovoljno soli u onoj ružnoj glavi da shvatiš da ne prozivam osobno tebe.
nego raznorazne plačipizde kojima su uvijek i svuda drugi krivi.
a da sad... i vegete ...  :jesus:



nego, zvao sam bolnicu, ali nažalost nisam ništa pametno saznao ...  :misli:
 
Prije par godina idem autom i na naovoj Branimirovoj se ukljucujem u promet, lijepo pogledam, pa jos jednom, pa polako krenem, u tom trenutku su iza zavoja dojuril trojica na RRovima ili su se barem tak vozili i prozuje na par centimetara od mog prednjeg dijela. Drugim rijecima ja sam deckima oduzeo prednost (hvala Bogu nisam izasao van tako da nije bilo kontakta, ali da sam bio samo 10 cm vise van bilo bi gRRdog sranja) ali su se oni toliko brzo pojavili iza zavoja da ih de facto nije bilo moguce uociti dok ti nisu na blatobranu. Sto tu vozac auta moze napraviti nista. Ne velim da su svi slucajevi takvi, ali nerijetko je vrlo slicno.
 
je...tera se ko bez glave...pogotovo ti neki tipovi iz grada koji se sam po gradu vozaju...
nekidan sam u osijeku vidio kak lik sa nekom sivom yamahom, neznam jel bila tundercat ili tunderace...nisam stigo vidjet...uglavnom...išo je prema trgu vukovarskom i kroz ono križanje kod filozofskog protera 150...ja onak...ne vjerujem...nasekiro se odma ko budala kad sam to vidio...

ali...ajmo malo vezano uz ovu priču...
ko što je zoro reko...ovaj u autu ga je moro vidjet ak se ovaj na motoru normalno vozio...budući da je taj na motorist dolazio iz svog blagog lijevog zavoja...
s druge strane, po oštećenjima na aftu, ja mislim da je jako brzo letio...što bi bjasnilo i zaš ga ovaj u aftu nije vidio...
jebga...ja se stalno vozim sa očekivanjem da će mi neko izletit, a ovaj na raskrižje doleti tak da ga se ne vidi...i normalno je da će on prije nastradat neg ja, ono, bed je što je moro na taj način naučit, al da je pazio, ne bi sad ležao u bolnici...
želim mu da se oporavi
 
a zna li tko od pozezana tko je to pao ovaj sad vikend u pozegi, nisam siguran jel petak ili subota ali mislim da je subota, i mislim da je bila županijska ulica  :misli: :misli: :misli: 
 
petak ... neki lik (stariji) na skuteru .. kako sam čuo, auto je izlazio iz dvorišta bivšeg doma zdravlja ... i nije ga vidio ...
 
strasilo said:
petak ... neki lik (stariji) na skuteru .. kako sam čuo, auto je izlazio iz dvorišta bivšeg doma zdravlja ... i nije ga vidio ...

aha, eto hvala, to me zanimalo, jer cuo sam da je nesto bilo ali nisam znao o cemu je rijec. a tu valjda nije bilo teze ozlijedjenih!
 
Bruce said:
a zna li tko od pozezana tko je to pao ovaj sad vikend u pozegi, nisam siguran jel petak ili subota ali mislim da je subota, i mislim da je bila županijska ulica  :misli: :misli: :misli: 
,,ma jooooooj  :shock: ,,to onaj lik na kawi eer 6 (Buranji Z.),,flisno več 4 puta u godini dana(toliko i ima motor),,prije nepunih mjesec dana pao u Orljavskoj kod skretanja za policiju
,,al ono,,lik ima sreće,,i kad ga vidite sa kacigom na glavi,,budite uvjereni da će biti oluje,,snijega,,kiše i svih vrsta vremenskih nepogoda  :mrgreen:
 
Zorro said:
,,ma jooooooj  :shock: ,,to onaj lik na kawi eer 6 (Buranji Z.),,flisno več 4 puta u godini dana(toliko i ima motor),,prije nepunih mjesec dana pao u Orljavskoj kod skretanja za policiju
,,al ono,,lik ima sreće,,i kad ga vidite sa kacigom na glavi,,budite uvjereni da će biti oluje,,snijega,,kiše i svih vrsta vremenskih nepogoda  :mrgreen:

Flisno je i jednom u Zagrebu.....sredile ga tračnice od tramvaja....jebigha kad si sa sela  :mrgreen:
al sad nosi kacigu vidio sam ga u saxu nedavno