Test neizdržljivosti - Ducati 1098

maRRio 8 said:
1198SP






Znači SP bi trebao biti zamjena za S. Znači od opreme DTC (kontrola trakcije), DDA (Ducati Data Analsyer - telemetrija), DQS (Ducati Quick Shift - quickshifter), Ohlins TTX, Ohlins naprijed, anti-hopping spojka, dijelovi karbona, aluminijski tank sa modela Corse...
I kako kažu mijenja model S i ostaje u tom sjenovnom rangu.
Hmmm,  :love10: :slinavac:

http://networkedblogs.com/8Ll8Y


A sad za ozbiljno,ipak je to previše novca,na stranu što ja ne volim Ducati.
 
Ducati..sta reci otim motorkotacima..prije su bile preskupe,slabasne,odrtine...sad su preskupi ,dovljno jaki i dovoljno kvalitetni motori.Samo da konstruiraju neki haj eto nek bude V4 motor ako ne moze nista drugo...V2 mi nikako ne lezi i sebe vidim kao vlasnika dukca jedino ako dobijem na bingu pa da se malo kurcim okolo :LOL:

Ovaj 1198 SP, nemam zamjerke..samo cijena al sta je tu je..neko ce kupit..neki sretan covjek svakako
 
ko je majstor?
svabo ili amer?

:palacdolje:
 
ne bih htio ispast glup ali što se tu dogodilo, ne znam jeli mi se čini da je na prvoj slici ventil malo otvoren a na drugoj da su oba kriva  :misli: ili mi oči ne valjaju  :mrgreen:
 
Moje je mišljenje da motore koji ne mogu  preći 25000 km bez gadnih kvarova treba izbjegavati bez obzira kako se zvali i kakvu dušu imali. To su motori za gledanje ili za ljude koji imaju previše novaca.
 
bregovljan said:
Moje je mišljenje da motore koji ne mogu  preći 25000 km bez gadnih kvarova treba izbjegavati bez obzira kako se zvali i kakvu dušu imali. To su motori za gledanje ili za ljude koji imaju previše novaca.

:shock:

Uh, moja dva Ducatija preko 70.000 km mora da su moji bez duše :(

 
bregovljan said:
Moje je mišljenje da motore koji ne mogu  preći 25000 km bez gadnih kvarova treba izbjegavati bez obzira kako se zvali i kakvu dušu imali. To su motori za gledanje ili za ljude koji imaju previše novaca.

koji to,Ducati opcenito ili  :misli:
 
makazica said:
Old boy in your face.....  :LOL:

Ja mislim da straš to može složiti....

8)

ako bude slijedio upute koje mu daju na Ducati forumu...  
 
loudpipes said:
ako bude slijedio upute koje mu daju na Ducati forumu...  

osim od M900 nisam baš dobio nekih uputa....  :jesus: :jesus:

a to sam mogao i ovdje...  :LOL: :LOL:
 
strasilo said:
osim od M900 nisam baš dobio nekih uputa....  :jesus: :jesus:

a to sam mogao i ovdje...  :LOL: :LOL:

ih, da  bar ja nesto znam o motorima,sve bi ti krivo reko